Garmin Montana ® 650t

Podręczny GPS z ekranem dotykowym

WyprzedanoProdukt nie jest już dostępny w naszym sklepie

Opis

Podczas wędrówki. Na drodze. Na wodzie. Montana 650t oferuje 4-calowy, kolorowy ekran dotykowy z wyborem orientacji i rekreacyjnymi mapami Europy w skali 1:100 000. Ponadto on obsługuje kilka opcji map, takich jak zdjęcia satelitarne BirdsEye ™ i rposiada kamerę z 5 megapixel. Montana oferuje wiele funkcjei podczas przebywania na świeżym powietrzu, takich jak 3-osiowy kompas z poprawianiem nachylenia i wysokościomierzem barometrycznym. Razem z uchwytem do samochodunawigatorem do poruszania się po mieście City Navigator NT ® b, który pokazuje skrzyżowania, dokładne kierunki jakzdy i głosem prowadzi do celu. On jest wielki. On jest wszechstronny. On jest solidny. Z jego wysoce odporny m ekranem dotykowym zasłużył na nazwę "Montana".

Wyświetlacz

Montana 650t jest wyposażony w 4-calowy ekran dotykowy, który jest bardzo dobrze widoczny nawet przy świetle słonecznym. On oferuje bardzo ostre kolory i pokazuje obrazy o wysokiej rozdzielczości. Dzięki łatwemu do obsługi menu, nie zużywasz wiele czasu na szukanie i możesz się delektować pięknem natury. Trwały i wodoodporny Montana 650t robi na przekór wibracjom, kurzowi, brudowi, wilgoci i wodzie. To jest bardzo odporne urządzenie nawigacyjne . Niezależnie od miejsca użycia - łódka, samochód kempingowy , samochód terenowy czy motocykl - Montana czuje się wszędzie jak w domu!

Obrazy geograficzne

Utrzymuj pozycje i wspomnienia ze zintegrowanym aparatem fotograficznym w Montana 650t. Każde zdjęcie zostaje automatycznie opisane odnośnie czasu i miejsca, gdzie zostało zrobione. Dzięki temu znajdziesz to miejsce bez kłopotów. Zdjęcia możesz robić w formacie poziomym lub pionowym. Jeśli śledzisz pozycję tego zdjęcia i chcesz to miejsce dokładnie nanieść na kartę , połącz Montana 650t poprzez USB kable z komputerem i używaj Garmin Software Base Camp. Poszerz pamięć poprzez microSD ™ kartę pamięci. Także jest możliwe przekazywanie zdjęć z innych urządzeń na mocro SD - kartęJ i ich pokazanie poprzez Montana ekran.

Niestrudzony towarzysz

Dla Montana 650t możliwe są różne uchwyty, które umożliwiają jego stosowanie na łodzi, w samochodzie terenowym lub jako urządzenie ręczne w samochodzie. Wybieraj to urządzenie trzymające , karty nawigacyjne i wskazówki jazdy , aby dotrzeć do celu . Jeśli jedziesz motocyklem lub samochodem terenowym , wybieraj bardziej odporny uchwyt. Obojętnie jaki cel masz przed oczami - Montana posiada wiele kart i uchwytów pomagających ten cel osiągnąć.

Wszędzie w drodze

Z szeroką ofertą katr topograficznych jak i kard drogowych oraz morskich od Garmin można bezproblemowo dodać wiele nnych kart. Z microSD ™ miejscem kart możesz pobierać karty i jechać w terenie jak z zamkniętymo oczami . Kartę z zainstalowanym BlueChart ® g2 włóż i spędź piękny dzień nad wodą lub daj kartę pamiąci miasta , aby bezproblemu się po mieście poruszać. (informacje dla zgodnych kart znajdziesz na "rejestracja kart"). Montana 650t wspiera BirdsEye ™ zdjącia satelitarne ( konieczna subskrypcja) , pozwalający pobieranie zdjęć i ich użycie razem z kartami. Ponadto jest Montana zgodny z Custom Maps - bezpłatnym programem dla zamiany kart papierowych i elektronicznych. Karty można wygodnie pobierać na urządzenie.

Transmisje bezprzewodowe

Z Montana 650t możesz bezprzewodowo przekazywać dla innych użytkowników trasy, skrytki i cele. Przy pomocy zgodnych Garmin GPS urządzeń można je nie tylko przekazywać ale również odbierać informacje. Twoim przy<jaciołom możesz pokazać ulubione miejsca wędrówek i wypoczynku . To jest wspaniałe!

Utrzymanie pozycji

Z odbiornikiem GPS WAAS/EGNOS o wysokiej czujności jak i HotFix ® satelitarnym przewidywaniem może Montana 650t od razu ustalić Twoją pozycję i utrzymać na GPS nawet w bardzo gęstym lesie czy w głębokich kanionach. Pozytywna zaleta jest widoczna: obojętnie gdzie się znajdujesz, przy pomocy Montana zawsze znajdziesz drogę powrotną!

Łatwa nawigacja

Montana 650 t posiada zintegrowany elektroniczny kompas 3-osiowy z korekturą nachylenia, który pokazuje kierunek nawet wtedy, gdy stoisz i kompasu nie trzymasz poziomo. Wysokościomierz barometryczny przekazuje zmiany ciśnienia powietrza i tym samym dookładną wysokość na której się znajdujesz, co jest bardzo istotne przy nagłych zmianach ciśnienia i pozwala być przygotowany na zmiany pogody.

Podwójna wydajność

Montana 650t jest wyposażony unikalny system baterii podwójnego podbicia. On pozwala użycie litowego akumulatora lub prostych baterii typu AA - zależnie od potrzeby!

Geocaching

Montana 650t obsługuje pliki GPX do geocaching dla ściągania geocaches i innych informacji bezpośrednio na urządzenie. Proszę odwiedzić www.OpenCaching.com - i Twoja przygod geocaching może się rozpocząć! Jeśli nie potrzebujesz papieru , wspierasz ochronę środowiska, ale również podnosisz wydajność. Na Montana znajdziesz wszystkie najważniejsze informacje np. odnośnie pozycji, terenu, stopnia trudności jak i wskazówki i opisy. Ręczne podawanie koordynatów i użycie papieru było wczoraj - dzisiaj - ładujesz twoje urządzenie z GPX pikami i już rozpoczyna się polowanie na skrytki.

Przegląd

Krajobraz Montana jest pierwotnie naturalny i szorstki - natura, w której przeżywają tylko najlepsi. I dlatego nadano temu solidnemu urządzeniu tą nazwę. Przy wędrówkach, na polowaniu , w wodzie czy w górach - wszędzie daje Montana 650t 4- calowy kolorowy ekran dotykowy z możliwością wyboru orientacji i TOPO U.S. kartami 100K. Ponadto wspiera wiele obcji takich jak zdjęcia satelitarne BirdsEye ™ i posiada aparat fotograficzny z 5 megapiksel. On daje wiele ważnych funkcji podczas aktywności na świeżym powietrzu : 3- osiowy kompas z korekturą nachylenia i wysokościomierz baronetryczny. Z uchwytem do samochodu i nawigatorem w mieście NT ® docierasz do celu. On jest bardzo wielostronny, bardzo solidny . On zasługuje na tą nazwę - MONTANA:

Zoptymalizowane widzenia

Montana 650t jest wyposażony jest w 4-calowy ekran dotykowy, który jest czytelny nawet w pełnym słońcu. Oferuje bardzo ostre obrazy i kolory i wyświetla obrazy o wysokiej rozdzielczości. Interfejs przyjazny dla użytkownika wyszukuje informacje w bardzo szybkim czasie i ty możesz się delektować naturą. Trwały i wodoodporny Montana 650t robi na przekur wstrząsom, kurzowi, brudowi, wodzie i wilgoci. Niezależny od miejsca użycia - czy na łódce czy w samochodzie kempingowym.

Marka: Garmin
Suplementy nie zastępują urozmaiconej diety codziennej. Należy je przechowywać w miejscach niedostępnych dla dzieci.
Nie wolno przekraczać zalecanej dawki dziennej.
Dodatkowe informacje

Zawiera:
Montana 650t (010-00924-03)
Akcesoria:
Akumulator litowo jonowy
Kabel USB
Ładowarki sieciowe
Przewodnik Szybki Start

Wymiary, waga i wydajność:
Wymiary jednostki, BÂ XA HÂ XA T: 7.48 x 14.42 x 3,64 cm (2,9 x 5.7 x 1,4 cala)
Wyświetl rozmiar, XA do BÂ H: (W x H) 5.06 x 8,93 cm (2 x 3.5 cala); przekątnej 4 cali (10,2 cm)
Rozdzielczość wyświetlacza, XA do BÂ H: 272 x 480 pikseli
Typ wyświetlacza: Jasne, Transflective TFT dotykowy z wyborem orientacji, 65,000 kolory, światło słoneczne, czytelny
Waga: 289 g (10,2 uncji) z baterią litowo-jonową zawarte, 333 g (11.7 uncji) z 3 baterii AA (nie dołączone)
Baterie: Akumulator litowo-jonowy (włączone) lub 3 baterie AA (nie dołączone); Akumulator NiMH lub baterie litowe są zalecane
Czas pracy baterii: Do 16 godzin (litowo-jonowy), aż do godziny 22 (baterie AA)
Wodoodporny: Tak (IPX7)
Używany podczas pływania Nie
Wysokiej czułości odbiornik GPS: Tak
Interfejs PC: Hi-speed USB i NMEA 0183 zgodny

Mapy i pamięć
Mapa bazowa: Tak
Fabrycznie zainstalowane mapy: Tak (topografia)
Możliwość dodawania mapy: Tak
Zintegrowana pamięć: 3.5 GB
Akceptuje karty pamięci: microSD ™ karty (nie dołączone)
Punkty: 4000
Trasy: 200
Rekord toru: 10000 punktów, 200 zapisanych utworów

Funkcje:
Automatyczny trasowanie (zakręt po zakręcie na drogach): Tak (z opcjonalnym mapy szczegółowe zdjęcia dróg)
Kompas elektroniczny: Tak (neigungskompensiert, 3-osiowy)
Ekran dotykowy: Tak
Wysokościomierz barometryczny: Tak
Aparat fotograficzny: Tak (5 megapikseli z auto focus, automatycznego dodawania geotagów)
Geocaching tryb: Tak (elektroniczne)
Zgodny z niestandardowymi mapami: Tak
PhotoNavigation (nawigacji za pomocą zdjęć ze współrzędnymi): Tak
Kalendarz łowiectw i rybołóstwa Tak
Kalendarz słońca i księżyca Tak
Tabele pływów z opcjonalnie mapa BlueChart: Tak (z opcjonalnym mapami Bluechart)
Obszar: Tak
Własne POI (może więcej punktów POI być załadowane): Tak
Transfer z urządzenia do urządzenia (dane bezprzewodowo z podobnych jednostek wymieniane): Tak
Oglądanie zdjęć: Tak
Zgodny z Garmin Connect™ (połączenie online, analizy, klasyfikacje i wymiany danych): Tak

Pobrane

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Garmin Montana ® 650t

1 recenzja klienta w innym języku

5,0 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
1 (100%)
4 gwiazdki
0 (0%)
3 gwiazdki
0 (0%)
2 gwiazdki
0 (0%)
1 gwiazdka
0 (0%)

1 ocena

Brak opinii w języku: polski. Dostępna 1 recenzja w innym języku.


Podobne produkty:

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Klienci, którzy nabyli "Montana ® 650t", zakupili także:

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder