Garmin Oregon® 650

Genialny wyświetlacz o większej mocy i kamera

WyprzedanoProdukt nie jest już dostępny w naszym sklepie

Opis
 • 3-calowy, pojemnościowy ekran dotykowy, czytelny nawet w pełnym słońcu
 • Aparat fotograficzny z 8 MP z autofokusem, lampą błyskową LED / latarką
 • Plastyczna podstawowa mapa świata
 • ANT + i interfejs Bluetooth
 • 3-osiowy kompas elektroniczny i wysokościomierz barometryczny
 • Podwójny system baterii: 2 baterie AA lub odpowiednie , ponowne do ładowania NiMH aku opakowanie
 • Szybsze wykrywanie satelitarne przez GPS i zgodność GLONASS

Nowa trwała i wodoodporna seria Oregon z GPS oferuje więcej funkcji, więcej mocy i ten do tej pory najjaśniejszy , ale wspaniale czytelny przy pełnym słońcu, ekran dotykowy z Garmin urządzeniem przenośnym.

Jak tylko trzymasz w ręku Oregon 650, jesteś gotowym dla zupełnie innego świata zewnętrznej nawigacji od firmy Garmin. Dzięki bardzo czułemu GPS i GLONASS śledzeniu satelitarnemu ( więcej satelitów oznacza szybsze wykrywanie, nawet w trudnych warunkach), zainstalowanej , plastyczej mapie śwata i szybkiemu procesorowi nie tylko patrzysz na te karty. Ty współdziałasz intuicyjnie z nimi. Powiększanie, przesuwanie , obracanie - funkcja multitouch to umożliwia w każdych warunkach i przeważnie w rękawiczkach. Odblaskowy ekran dotykowy zwiększa jasność wyświetlania ,że nawet przy pełnym słońcu lub w cieniu są mapy i wskaźniki bardzo dobrze widoczne.

Dotknij i startuj!

Oregon 650 został zaprojektowany specjalnie do użytku na zewnątrz. Czytelny nawet w pełnym słońcu ekran dotykowy jest do tej pory najjaśniejszym wśród urządzeń przenośnych firmy Garmin. On jest wzmocnionym i tym samym odporniejszym na uderzenia , ale daje funkcje multitouch i posiada wybieralne ustawienia.Dlatego może być obsługiwany nawet w rękawiczkach. Wstrząsy, kurz, brud , wilgoć czy woda nic nie zrobią temu urządzeniu.

Łatwiejsze ustawienie pozycji

Oregon 650 posiada wbudowany, 3-osiowy kompas elektroniczny z poprawą pochylenia, co wskazuje kierunek nawet wtedy, gdy stoisz w miejscu, bez konieczności poziomego trzymania urządzenia. Barometryczny wysokościomierz określa z pomocą zmian ciśnienia atmosferycznego Twoją dokładną wysokość geograficzną i Ty możesz jego używać dla czytania zmian ciśnienia w przebiegu czasu , co umożliwia dokładne śledzenie pogody. Dzięki wysokiej czułości WAAS / EGNOS, GLONASS i odbiornikowi GPS jak i HotFix®- satelitarnemu przewidywaniu może Oregno 650 szybko i dokładnie podać Twoją pozycję i jego pozycję GPS nawet w bardzo gęstym lesie czy głębokich wąwozach.

Podwójna wydajność

Nowy Oregon 650 daje nie tylko doskonałe osiągnięcia z czasem aku baterii od - do 16 godzin , ale również posiada optymalny podwójny system baterii dla aktywności na świeżym powietrzu. Ty możesz używać wewnętrzny, ponownie do ładowania system akumulatora NiMH ( nie jest zawarty w dostawie) , albo używać zwykłe baterie AA, jeśli nie ma możliwości ładowania akumulatora. Opakowanie NiMH zostaje automatycznie naładowane , jeśli urządzenie podłączysz do zewnętrzengo źródła zasilania.

Wysokiej jakości zdjęcia

Teraz nie musisz mieć dodatkowego aparatu fotograficznego, aby robić wysokojakościowe zdjęcia. Zainstalowany aparat cyfrowy w Oregon 650 z 8 megapikselami , fotografuje wszystko , co ma być dalej przekazane. Każde zdjęcie otrzymuje datę i opis pozycji , gdzie zostało zrobione. To ułatwia późniejsze znalezienie tego miejsca. Prześlij te zdjęcia z Oregon 650 poprzez USB do Twoich przyjaciół. Użyj w tym celu Garmin Adventures , nową komunikację internetową dla przekazywania przygód. Jeśli potrzebujesz więcej miejsca w pamięci, włóż kartę pamięci microSD ™. Nawet jest możliwe pokazywanie zdjęć z innych urządzeń poprzez przeglądarkę w Oregon.

Bezprzewodowa transmisja

Synchronizuj Twoje dane jak punkty na trasie,skrzynki , zdjęcia i tropy z Garmin Cloud i miej zawsze do nich dojście poprzez Twój smartfon i BaseCamp Mobile App ( chwilowo tylko dostępny dla iOS). Dodatkowo można punkty na trasie, skrzynki, tropy i zdjęcia z pomocą Oregon 650 do 50 razy szybciej dalej przekazać , aniżeli z innymi Garmin urządzeniami , obsługującymi bezkablowe funkcje.

Dodawanie kart

Do Oregon można bezproblemowo dodawać mapy. Ładuj je z całego wyboru wysokowartościowych kart topograficznych Europy . Ty możesz także wybrać jedną z naszych BirdsEye ™ map rastrowych w wymiarze 1: 25000 i od razu ruszać w drogą. WłóżBlueChart® g2 zainstalowaną kartę pamięci , aby spędzić dzień na wodzie lub ładuj dane map z nawigatorem miasta , aby łatwo się poruszać na ulicach i skrzyżowaniach (informacje do zgodnych map znajdziesz na zakładce "Mapy").Dołącz do Twoich map z BirdsEye ™ zdjęcia satelitarne (wymagana subskrypcja) .

Ładowanie wszystkie geocache'ów

Sortowanie, wybieranie i planowanie się skończyło. Ty możesz wszystko pobierać. Na Oregon 650 może zostać zgromadzona nieograniczona ilość geochaches. Nie tylko tysiące, ale nawet milion. Bezgranicznie. Ty ładujesz je w OpenCatching.com. Ładuj je z GSAK. Ty możesz również używać ulubione strony internetowe lub programy , wyspierające pliki GGZ*. Dla wszystkich pamięci podręcznych stoją funkcje Geocaches do dyspozycji , bez użycia papieru. Proszę dokładnie przeczytać obsługę , wskazówki i logowanie. Proszę obejrzeć zdjęcia obsługi . wyfiltruj obsługę pamiąci według rozmiaru , terenu , stopnia trudności i rodzaju . Połącz się z obsługą zdolną do koncentracji. Narysuj w drodze logs. Z niczego nie zrezygnuj. Oregon 650 nie zna granic!

Planowanie następnej trasy

Wykorzystaj BaseCamp ™ , bezpłatny Garmin program dla planowania podróży , BaseCamp daje wspaniałe warunki , aby trasy przygotować z punktami w drodze, trasą i tropami , zanim rozpocznie się przygoda. Jak jesteś znowu w domu , możesz sam zestawiać fantastyczne przeżycia z Garmin Adventures i je dalej przekazać dla przyjaciół, rodziny lub innych użytkowników. Dane topograficzne są pokazywane na komputerze z 2D lub 3D widokiem. On obejmuje również linie kontur i profile elewacyjne.

Marka: Garmin
Suplementy nie zastępują urozmaiconej diety codziennej. Należy je przechowywać w miejscach niedostępnych dla dzieci.
Nie wolno przekraczać zalecanej dawki dziennej.
Dodatkowe informacje

Zakres dostawy: Oregon 650, mapa podstawowa całego świata , NiMH opakowanie aku, kabel USB / ładowania, zasilacz, zaczep z karabińczykiem, dokumentacja

Wymiary, waga i siła
Wymiary urządzenia, szer x wys x głębokość 6,1 x 11,4 x 3,3 cm (2,4 x 4,5 x 1,3 cala)
Wymiary wyświetlacza, szer x wys B x H: 3,8 x 6,3 cm (1,5 x 2,5 cala); O przekątnej 7,6 cm (3 cale)
Rozdzielczość wyświetlacza, szer x wys 240 x 400 pikseli
Styl wyświetlania Transreflexiver ekran dotykowy TFT
Waga 209,8 g (7,4 uncji) z akumulatorem
Bateria NiMH akumulator (w zestawie) lub 2 baterie AA (brak w zestawie); Zalecane akumulatory NiMH lub litowe
Żywotność baterii 16 godziny
Wodoodporny Tak (IPX7)
Zdolny do pływania Nie
Bardzo czuły odbiornik Tak
Interfejs PC Kompatybilny z szybkim USB i NMEA 0183

Karty i pamięci
Mapa bazowa Tak
Zainstalowane mapy Nie
Możliwość dodawania map Tak
Zintegrowana pamięć 3.5GB
Możliwość używania kart z danymi Karta microSD ™ (nie dołączone)
Waypointy 4000
Trasy 200
Zapis trasy 10000 punktów, 200 zapisanych śladów

Cechy
Automatyczne prowadzenie na trasie (zakręt po zakręcie trasy na drogach) Tak (z opcjonalnymi mapami dla szczegółów ulic)
Elektroniczny kompas Tak (3 osi, z kompensacją nachylenia)
Ekran dotykowy Tak
Barometryczny wysokościomierz Tak
Aparat fotograficzny Tak (8 megapikseli, autofocus, zoom cyfrowy, lampa błyskowa)
Tryb geocaching Tak (bez papieru)
Kompatybilny z mapami niestandardowymi Tak
Nawigacja zdjęcie (nawigacja przy pomocy zdjęć z danymi koordynacji) Tak
Myślistwo i wędkarstwo kalendarz Tak
Słońce i księżyc informacje Tak
Tabele pływów BlueChart mapa Tak (z opcjonalnym BlueChart)
Obliczenie powierzchni Tak
Własne punkty POI (możliwość większej liczby punktów POI do ładowania) Tak
Transfer z urządzenia do urządzenia (wymiana danych bezkablowa z podobnym urządzeniem) Tak (dodatkowe zdjęcia własne mapy)
Przeglądarka zdjęć Tak
Zgodny z Garmin Connect ™ (społecznością online umożliwiającą analizowanie, sortowanie i udostępnianie danych) Tak
Pobrane

ocen klientów po polski dla Garmin Oregon® 650

Podobne produkty:

 • placeholder
 • placeholder
 • placeholder
 • placeholder

Klienci, którzy nabyli "Oregon® 650", zakupili także:

 • placeholder
 • placeholder
 • placeholder
 • placeholder