Styx Orzeźwiający olejek do masażu, 100 ml

Idealny olejek na chłodne zimowe wieczory

59,00 zł

(590,00 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 100 ml

Jeszcze 8 sztuk dostępnych w magazynie

Dostawa do piątek, 2 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do środa do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 199,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Klasyczny pomarańczowy zapach
  • Z olejkiem z dziurawca
  • Zapewnia pozytywny nastrój

Kupowane często z Kneipp Olejek do masażu "Rücken & Nacken Wohl", 100 ml

Styx Orzeźwiający olejek do masażu, 100 ml 59,00 zł (590,00 zł / l)
Kneipp Olejek do masażu "Rücken & Nacken Wohl", 100 ml 32,99 zł (329,90 zł / l)
Cena całkowita: 91,99 zł
Opis

Olejek z dziurawca zwyczajnego, a także wysokiej jakości olejki roślinne i eteryczne dodają otuchy i pozytywnie wpływają na samopoczucie w mroźne i zimowe dni.

Nr art.: XEC-STX-1032
Zawartość: 100 ml
EAN: 9004432010324
Numer producenta: 1032
Marka: Styx
Kategorie: Pielęgnacja skóry
Typ skóry: Do każdego rodzaju skóry
Dla kogo: Specjalnie dla kobiet, Specjalnie dla mężczyzn
Składniki (INCI)

Glycerin Soja Oil, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Calendula Officinalis Oil, Hypericum Perforatum Oil, Triticum Vulgare Germ Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Limonene, Tocopherol (Vitamin E), Citrus Bergamia Leaf Oil, Linalool, Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil, Citral

Informacje prawne
Producent: STYX Naturcosmetic GmbH, Am Kräutergarten 6, 3200, Ober-Grafendorf, Austria, office@styx.at

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Styx Orzeźwiający olejek do masażu

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder