Teatox Energy Matcha

Królowa zielonych herbat!

WyprzedanoProdukt nie jest już dostępny w naszym sklepie

Podobne produkty:

Purasana Organiczna zielona mieszanka
Herbaria Lek poprawiający morfologię krwi
Purasana Organiczna lucama w proszku
Opis

W Japonii zmieloną zieloną herbatę nazywa się matcha. Jest nie tylko rzadka, ale bardzo cenna. Mnisi buddyzmu Zen od wielu stuleci doceniają tą szczególną zieloną herbatę, ponieważ zawiera wiele zdrowych składników i ma odżywcze i oczyszczające działanie. Jej charakterystyczny smak jest szczególnie intensywna z powodu drobnego zmielenia.

Wysokiej jakości matcha z kontrolowanych upraw ekologicznych jest uprawiana i produkowana w japońskim regionie Kagoshima. Jest zbierana raz do roku pod koniec kwietnia. Jest bardzo bogata w przeciwutleniacze i kofeinę - co czyni ją idealnym i zdrowym zastrzykiem energii!

Działanie: Zielona herbata jest znana od tysięcy lat, ze względu na pozytywny wpływ na samopoczucie, jak również w odniesieniu do zapotrzebowania zdrowotnego i energetyzującego. Dzięki jej zmielonej kosystencji aktywne składniki matchy mogą być wchłaniane w 100%.

Szczególnie wysoka zawartość przeciwutleniaczy - 137 razy więcej niż zwykła zielona herbata - sprzyjają popularności matchy i czynią ją bardziej skuteczną w walce z wolnymi rodnikami. Jej orzeźwiające i jednocześnie odprężające działanie to mieszanka zawartej kofeiny i L-teaniny aminokwasu, witamin i minerałów.

Twoja własna ceremonia herbaty: Tradycyjną matchę pije się z miseczki. Najpierw gotuje się wodę, aż do wrzenia, następnie schładza się ją przez około 5 minut do temperatury 70-80°C. Jest to optymalna temperatura dla wody. Wlej ok. 100 ml do miseczki, w której już znajduje się 1 g lub pół łyżeczki proszku matchy. Następnie spień łyżeczką lub trzepaczką.

Marka: Teatox
Alergeny: Bezglutenowe
Właściwości: Bio - certyfikowany, Wegańskie
Suplementy nie zastępują urozmaiconej diety codziennej. Należy je przechowywać w miejscach niedostępnych dla dzieci.
Nie wolno przekraczać zalecanej dawki dziennej.
Dodatkowe informacje

Składniki: Matcha zielona herbata w proszku

Ingredients: Matcha Green Tea Powder

100% certified organic ingredients

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Teatox Energy Matcha

1 recenzja klienta w innym języku

5,0 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
2 (100%)
4 gwiazdki
0 (0%)
3 gwiazdki
0 (0%)
2 gwiazdki
0 (0%)
1 gwiazdka
0 (0%)

2 oceny

Brak opinii w języku: polski. Dostępna 1 recenzja w innym języku.