waterdrop - cenne mikronapoje z naturalnych składników

Eksplozja smaku - bez wstrząsania i mieszania!

Mikronapoje waterdrop to małe granulowane kostki z naturalnych ekstraktów roślinnych i owocowych - niskokaloryczne, bez sztucznych dodatków i cukru. Owoce i rośliny są „skoncentrowane” na tym, co najważniejsze. Delikatnie pobiera się płyn, a drobne ekstrakty są starannie tłoczone do postaci granulek. W ten sposób w jednej kostce pakowane są najlepsze składniki na świecie.

Ułatwia to osobom, które nie lubią czystej wody, zaspokojenie swoich potrzeb na płyny. Jednocześnie woda wzbogacona jest cennymi witaminami i minerałami z użytych owoców i roślin. Świetna alternatywa dla herbaty, lemoniady czy soku - także dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących piersią czy diabetyków!

waterdrop: 4 artykuły

Filtry

Wszystkie ceny zawierają VAT

Duża zawartość w ekologicznych opakowaniach!

Kostki waterdrop są bardzo wrażliwe, ponieważ zawierają ekstrakty ze świeżych roślin i owoców. Unika się jednak niepotrzebnych, sztucznych konserwantów. Aby zapewnić świeżość i trwałość, kostki zostały zapakowane w cienkie etui, które w 97% nadaje się do recyklingu. Tak więc, w porównaniu do konwencjonalnych butelek plastikowych, waterdrop pozwala zaoszczędzić do 98% emisji CO₂.