Produkty na witalność dla osoób powyżej 50

Filtrowanie i sortowanie

Cena Highlights Marka Postać farmaceutyczna Witaminy Składniki mineralne Pierwiastki śladowe Alergeny Właściwości Ekstrakty roślinne i inne substancje witalne
Filtr

Witalność: 1 - 30 z 31 artykułów

Raab Vitalfood Spermidyna kiełki pszenicy kapsułki bio

Raab Vitalfood Spermidyna kiełki pszenicy kapsułki bio, 100 kapsułek

  • Delikatne przetwarzanie
  • Praktycznie dozowane
  • Wegańskie
70,71 zł 79,00 zł (1 178,50 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Allergy Research Group DHEA 25 mg Micronized

Allergy Research Group DHEA 25 mg Micronized, 60 tabletek

  • Mikronizowany DHEA
  • 25 mg na tabletkę
  • Dla dorosłych w wieku 18 lat i starszych
144,68 zł 161,00 zł (5 167,14 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Allergy Research Group DHEA 10 Micronized

Allergy Research Group DHEA 10 Micronized, 60 tabletek

  • 10 mg DHEA na tabletkę
  • Mikronizowana matryca lipidowa
  • Naturalny hormon z korzenia pochrzynu
108,50 zł 121,00 zł (3 875,00 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Burgerstein Magnesiumvital

Burgerstein Magnesiumvital, 90 tabletek

  • 150 mg magnezu w tabletce
  • Łatwy w użyciu
  • Dla sportowców i kobiet w ciąży
126,59 zł 141,00 zł (749,05 zł / kg)

Dostawa do 7 października

FITNE Health Care Meno Balance

FITNE Health Care Meno Balance, 60 kapsułek

  • Oparty na roślinach
  • Specjalnie dla kobiet
  • Zawiera ważne witaminy z grupy B
79,15 zł 88,00 zł (1 884,52 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Raab Vitalfood Spermidyna Bio - proszek

Raab Vitalfood Spermidyna Bio -​ proszek, 200 g

  • Poliamina z kiełków pszenicy
  • Delikatnie zmielona
  • Idealna do smoothie, owsianki i musli
63,07 zł 71,00 zł (315,35 zł / kg)

Dostawa do 7 października

SOJALL Fermento Bio

SOJALL Fermento Bio, 500 ml

  • Sfermentowany napój do rozcieńczania
  • Z naturalną witaminą C
  • Również dla sportowców
110,51 zł 123,00 zł (221,02 zł / l)

Dostawa do 7 października

KAL Kompleks aminokwasów 1000

KAL Kompleks aminokwasów 1000, 100 tabletek

  • 1000 mg białka trawione
  • 18 aminokwasów w jednym
  • Hydrolizowana kazeina
158,75 zł 177,00 zł (1 133,93 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Purasana Żeń-szeń 300 mg BIO

Purasana Żeń-​szeń 300 mg BIO, 80 wegetariańskich kapsułek

  • Optymalny suplement diety
  • Wysoka jakość
  • 100% wegańskie
100,45 zł 112,00 zł (4 185,42 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Burgerstein Witamina B kompleks

Burgerstein Witamina B kompleks, 100 tabletek

  • Z witaminą C i magnezem
  • Do regularnego spożycia
  • Od 13 roku życia
106,48 zł 119,00 zł (777,23 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Burgerstein Cynk ZinkVital 30 mg

Burgerstein Cynk ZinkVital 30 mg, 100 tabletek

  • Wszechstronny pierwiastek śladowy
  • Łatwe do pojęcia
  • Wegetariański
122,57 zł 137,00 zł (1 392,84 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Burgerstein Probase

Burgerstein Probase, 150 tabletek

  • Minerały i pierwiastki śladowe
  • Tabletki odporne na działanie soku żołądkowego
  • Odpowiednie dla wegetarian
122,57 zł 137,00 zł (658,98 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Burgerstein Cynk-C toffi, puszka

Burgerstein Cynk-​C toffi, puszka, 60 szt.

  • Łatwe do podjęcia
  • Delikatny pomarańczowy smak
  • Również dla dzieci od 4 roku życia
128,24 zł 142,49 zł (2,14 zł / szt.)

Dostawa do 7 października

Burgerstein Witamina D3 600 j.m

Burgerstein Witamina D3 600 j.m, 100 kapsułek

  • 15,00 µg witaminy D3 w kapsułce
  • Do codziennego spożycia
  • Bez sztucznych konserwantów
61,06 zł 68,00 zł (2 544,17 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Burgerstein Magnesiumvital direct

Burgerstein Magnesiumvital direct, 30 szt.

  • Wsparcie przy treningach
  • Łatwo przyswajalne
  • Aromat jeżynowy
98,45 zł 110,00 zł (3,28 zł / szt.)

Dostawa do 7 października

CBD VITAL Koenzym Q10 Plus

CBD VITAL Koenzym Q10 Plus, 60 kapsułek

  • 120 mg koenzymu Q10/kapsułkę
  • Z grzybem Cordyceps
  • Z witaminą C
126,59 zł 141,00 zł (6 697,88 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Nikolaus - Nature NN Ginseng + lecytyna

Nikolaus - Nature NN Ginseng + lecytyna, 120 kapsułek

  • Również dla osób starszych
  • Bez chemicznych wypełniaczy
  • Z witaminą E
156,74 zł 175,00 zł (2 902,59 zł / kg)

Dostawa do 7 października

CBD VITAL Reishi i Cordyceps

CBD VITAL Reishi i Cordyceps, 60 kapsułek

  • Skuteczne ekstrakty z grzybów leczniczych zamiast proszku
  • Dobrze dopasowany duet
  • Optymalnie skoordynowane
106,48 zł 119,00 zł (2 862,37 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Burgerstein Selenvital

Burgerstein Selenvital, 100 tabletek

  • 100,00 µg na tabletkę
  • Łatwe zastosowanie
  • Produkt wegański
90,41 zł 101,00 zł (2 318,21 zł / kg)

Dostawa do 7 października

KLEAN LABS Myo-Inositol 500 mg

KLEAN LABS Myo-​Inositol 500 mg, 90 kapsułek

  • Składnik lecytyny
  • Idealne dla osób w wieku 40 lat i starszych
  • Wegańskie
118,55 zł 132,00 zł (2 195,37 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Burgerstein Mood

Burgerstein Mood, 60 kapsułek

  • Wsparcie w stresowych sytuacjach
  • Z ekstraktem z szafranu i melisy
  • Już od 10 roku życia
150,71 zł 168,00 zł (2 740,18 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Burgerstein Probase w proszku

Burgerstein Probase w proszku, 400 g

  • Wspomaga metabolizm kwasowo-zasadowy
  • Łatwo się rozpuszcza
  • Neutralny w smaku
196,94 zł 219,00 zł (492,35 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Burgerstein Witamina D3 w sprayu 800 j.m

Burgerstein Witamina D3 w sprayu 800 j.m, 20 ml

  • Bezsmakowy olej kokosowy
  • 20,00 µg witaminy D3 w sprayu
  • Od 13 miesiąca
92,42 zł 103,00 zł (4 621,00 zł / l)

Dostawa do 7 października

KAL Beyond Czerwony fermentowany ryż

KAL Beyond Czerwony fermentowany ryż, 60 tabletek

  • Silna mieszanka unikalnych produktów naturalnych
  • Z czerwonych ryżem drożdżowym
  • Z bdelium, karczochem i L-argininą
167,92 zł 210,00 zł (1 679,20 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Burgerstein ChromVital 160 µg

Burgerstein ChromVital 160 µg, 150 tabletek

  • Może wspierać metabolizm
  • Małe, łatwe do połknięcia tabletki
  • Bez żelatyny
106,48 zł 119,00 zł (3 549,33 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Burgerstein Cynk ZinkVital 15 mg

Burgerstein Cynk ZinkVital 15 mg, 100 tabletek

  • Wyprodukowano bez inżynierii genetycznej
  • Organiczny diglicynian cynku
  • Wegańskie
90,41 zł 101,00 zł (2 379,21 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Best Body Nutrition Multi 5000

Best Body Nutrition Multi 5000, 100 kapsułek

  • Pokrywa 100% zalecanej dziennej dawki
  • Z witaminami B1, B2, B6, B12, C, E, niacyną, kwasem foliowym i biotyną
  • Ze wszystkimi ważnymi witaminami
47,39 zł 53,00 zł (532,47 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Burgerstein Spirulina

Burgerstein Spirulina, 180 tabletek

  • Bogaty w składniki odżywcze proszek z alg
  • Z uprawy biodynamicznej
  • Do codziennego spożycia
134,63 zł 150,00 zł (1 150,68 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Solaray Prostata-Defense

Solaray Prostata-​Defense, 90 kapsułek

  • Z cynkiem i palmą sabalową
  • 90 kapsułek łatwych do połykania
237,15 zł 264,00 zł (4 088,79 zł / kg)

Darmowa dostawa do 7 października

Solaray Ekstrakt z korzenia maca

Solaray Ekstrakt z korzenia maca, 60 kapsułek

  • 300mg ekstraktu maca w kapsułce
  • 0,6% glukozynolanów
  • Łatwe do połknięcia kapsułki
152,72 zł 170,00 zł (6 108,80 zł / kg)

Dostawa do 7 października