ZeinPharma Cynk 10mg kapsułki

dla lepszej wydajności

Ten produkt nie jest już oferowany przez producenta
  • wzmocnij twój system obronny
  • dla normalnego metabolizmu kwasowo - zasadowego
  • najwyższa jakość

  • BEZ testów na zwierzętach

Podobne produkty:

ZeinPharma Glicynian cynku 25 mg
ZeinPharma Cytrynian magnezu
ZeinPharma Zinkonat 10mg

ZeinPharma Zinkonat 10mg

90 Kapsułek roślinnych

Opis

Wszechstronny geniusz!!!

Czysta skóra, zdrowe włosy, silne. ładne paznokcie , silny system obronny , dobrze funkcjonujący metabolizm , wysoka wydajność , ochrona przeciwutleniaczowa.. i to jest tylko kilka pozytywnych zalet suplementu mocy - cynku!

Żaden inny pierwiastek śladowy nie obejmuje tylu szerokich i ważnych funkcji w organiźmie jak cynk.

Jak każdy inny pierwiastek śladowy musi być cynk pobrany z pożywieniem. I to codziennie, ponieważ nasz organizm nie jest w stanie cynk gromadzić.Niestety nie zawsze jest spożyta wystarczająca ilość cynku. Cynk występuje w dużych ilościach w czerwonym mięsie . U osób rezygnujących z produktów pochodzenia zwierzęcego może dojść do niedoboru cynku. Również wysoka zawartość miedzi w wodzie, np. stare rury wodociągowe, może doprowadzić do niedoborów. To samo odnosi się do żelaza.

Dlaczego jest cynk to tak ważny dla metabolizmu?

Cynk bierze udział w ponad 300 systemach enzymatycznych ludzkiego organizmu i przejmuje wiele zadań w procesach metabolicznych.Enzymy zawierające cynk działają w tak ważnych procesach jak metabolizm węglowodanów, tłuszczy czy białek oraz syntezie DNA.

Ochrona komórek i własny system obronny organizmu

Cynk ma centralne znaczenie dla systemu obrony organizmu.Przy niedoborze cynku dochodzi do obniżenia obrony immunologicznej i organizm staje się bezbronny. Cynk ma zdolność zwalczania wolnych rodników i tym samym ochrania komórki.

Znaczenie cynku w starszym wieku.

Cynk jest badrzo ważny w wydajności poznawczej i koncentracji , ponieważ on jest bardzo istotny dla metabolizmu neuroprzekaźników , kierujących funkcje mózgowia. Również jako składnik kości i zdrowych oczu jest on bardzo ważny. To sprawia, że cynk jest bardzo istotnym towarzyszem osób w starszym wieku . Aby organizm pozostał nadal wydajnym proponujemy kapsułki cynku 10 mg od ZeinPharma®. . Z tylko jedną kapsułką zostaje pokryte dzienne zapotrzebowanie na cynk. Tym samym umożliwiasz organizmowi optymalne zaopatrzenie w ten pierwiastek śladowy i wspierasz jego ,w jego czynnościach. Wzmocnij Twój system immunologiczny , popraw Twoją przemianę materii i produkcję kości oraz podnieś Twoje zdolności poznawcze - z tylko jedną kapsułką 10 mg cynku od ZeinPharma®. dziennie.

Zawartość:: 120 kapsułek

Wskazówki dotyczące korzystania: codziennie niepogryzioną 1 kapsułkę popić dużą ilością wody lub soku.Marka: ZeinPharma
Postać farmaceutyczna: Kapsułki
Kategorie: Składniki mineralne
Właściwości: BEZ testów na zwierzętach

Składniki

Składniki na 100g w kapsułce
Cynk 2,4 g 10 mg
Wartość opałowa 564 kJ / 135 kcal 2,4 kJ / 0,6 kcal
Białko 18,8 g 0,08 g
Węglowodany <0,01 g <0,01 g
Tłuszcz 2,3 g <0,01 g

Składniki: wypełniacz: celuloza mikrokrystaliczna, powłoka kapsułki: żelatyna, glukonian cynku (14,7% cynku), środek uwalniający: sole magnezowe kwasów tłuszczowych.

Oceń produkt

ocen klientów po polski dla ZeinPharma Cynk 10mg kapsułki

2 recenzje klienta w innym języku

4,7 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
2 (66%)
4 gwiazdki
1 (33%)
3 gwiazdki
0 (0%)
2 gwiazdki
0 (0%)
1 gwiazdka
0 (0%)

3 oceny

Brak opinii w języku: polski. Dostępne są 2 recenzje w innym języku.