Alnatura Bio biała herbata z płatkami róży, 20 torebek herbaty (30 g)

Delikatny smak płatków róży

11,99 zł

(399,67 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 20 torebek herbaty

Produkt dostępny od 5 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 6 października

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 199,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Jakość organiczna
  • Wegańska
  • Łagodny, kwiatowy charakter
  • Bio - certyfikowany Bio - certyfikowany
  • Wegańskie Wegańskie
  • Wegetariańskie Wegetariańskie

Kupowane często z Alnatura Bio herbata zielona Sencha, 20 torebek herbaty (30 g)

Alnatura Bio biała herbata z płatkami róży, 20 torebek herbaty (30 g) 11,99 zł (399,67 zł / kg)
Alnatura Bio herbata zielona Sencha, 20 torebek herbaty (30 g) 7,99 zł (266,33 zł / kg)
Cena całkowita: 19,98 zł
Opis

Do produkcji organicznej białej herbaty z płatkami róży od Alnatura używa się wyłącznie wyselekcjonowanych młodych liści krzewu herbacianego. Delikatny biały puch nadaje tej odmianie jej nazwę. Herbata jest połączona z płatkami róży, które tworzą łagodny kwiatowy smak. Składniki pochodzą z upraw ekologicznych.

Nr art.: XPI-MM-135887
Zawartość: 30 g
EAN: 4104420144408
Numer producenta: 135887
Marka: Alnatura
herbata: herbata w torebkach
Sposób odżywiania: Wegańskie, Wegetariańskie
Kategorie: Hrebaty
Właściwości: Bio - certyfikowany, Wegańskie, Wegetariańskie
Wskazówki dotyczące przechowywania: przechowywać w suchym miejscu
Składniki

98 % biała herbata[1], kwiaty róży[1]

  1. z rolnictwa ekologicznego
Informacje prawne
Odpowiedzialna firma spożywcza: Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Niemcy, www.alnatura.de

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Alnatura Bio biała herbata z płatkami róży

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder