Alnatura Bio tymianek - herbata, 50 g

Aromatyczny, śródziemnomorski smak

12,99 zł

(259,80 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 8% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 50 g

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 199,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Jakość organiczna
  • Wegańska
  • Sypana, do indywidualnego dozowania
  • Bio - certyfikowany Bio - certyfikowany
  • Wegańskie Wegańskie
  • Wegetariańskie Wegetariańskie

Kupowane często z Alnatura Bio miód leśny, 500 g

Alnatura Bio tymianek - herbata, 50 g 12,99 zł (259,80 zł / kg)
Alnatura Bio miód leśny, 500 g 29,99 zł (59,98 zł / kg)
Cena całkowita: 42,98 zł
Opis

Organiczna herbata tymiankowa Alnatura zachwyca silnym śródziemnomorskim smakiem tradycyjnego aromatycznego zioła. Herbata pochodzi z upraw ekologicznych i jest pakowana luzem do indywidualnego dozowania.

Nr art.: XPI-MM-118306
Zawartość: 50 g
EAN: 4104420038288
Numer producenta: 118306
Marka: Alnatura
herbata: sypka
Sposób odżywiania: Wegańskie, Wegetariańskie
Kategorie: Hrebaty
Właściwości: Bio - certyfikowany, Wegańskie, Wegetariańskie
Wskazówki dotyczące przechowywania: przechowywać w suchym miejscu
Składniki

Thymian[1]

  1. z rolnictwa ekologicznego
Informacje prawne
Odpowiedzialna firma spożywcza: Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Niemcy, www.alnatura.de

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Alnatura Bio tymianek - herbata

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder