Alnatura Organiczne wafle z ciecierzycy, 100 g

Alternatywa dla tostów i bułeczek

7,99 zł

(79,90 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 100 g

Produkt dostępny

Dostawa do wtorek, 6 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do niedziela do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 199,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Orzechowe i chrupiące
  • Źródło białka
  • Wegańskie i bezglutenowe
  • Wegańskie Wegańskie
  • Wegetariańskie Wegetariańskie
  • Bezglutenowe Bezglutenowe

Kupowane często z Alnatura Bio wafle z soczewicy, 100 g

Alnatura Organiczne wafle z ciecierzycy, 100 g 7,99 zł (79,90 zł / kg)
Alnatura Bio wafle z soczewicy, 100 g 7,99 zł (79,90 zł / kg)
Cena całkowita: 15,98 zł
Opis

Prosta lista składników, smaczne i chrupiące w smaku oraz bezglutenowa receptura: te wafle są idealną alternatywą dla tostów i tradycyjnych wypieków. Dodatkowo wafle są świetnym źródłem białka i wybornie smakują zarówno ze słodkimi jak i pikantnymi pastami do smakowania. Produkt jest również wegański, a wszystkie składniki pochodzą z ekologicznych upraw.

Nr art.: XPI-MM-229996
Zawartość: 100 g
EAN: 4104420237971
Numer producenta: 229996
Marka: Alnatura
Sposób odżywiania: Wegańskie, Wegetariańskie, Bezglutenowe
Alergeny: Bezglutenowe
Kategorie: Przekąski
Właściwości: Wegańskie, Wegetariańskie
Wskazówki dotyczące przechowywania: przechowywać w chłodnym i suchym miejscu, przechowywać w suchym miejscu
Może zawierać śladowe ilości: F - Nasiona soi, N - Nasiona sezamu
Składniki

69,7 % mąka z ciecierzycy[1], 29,9 % mąka ryżowa[1], sól morska

  1. z rolnictwa ekologicznego

Może zawierać śladowe ilości soi i sezamu.

Wartość odżywcza
Wartość odżywcza na 100 g
Zawartość energetyczna / spalania 1608 / 384 kj / kcal
tłuszcz 5 g
  w tym nasycone kwasy tłuszczowe 0,7 g
węglowodany 61 g
  w tym cukier 2,1 g
substancje balastowe 9,3 g
białko 19 g
sól 0,42 g
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Odpowiedzialna firma spożywcza: Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Niemcy, www.alnatura.de

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Alnatura Organiczne wafle z ciecierzycy

1 recenzja klienta w innym języku

5,0 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
1 (100%)
4 gwiazdki
0 (0%)
3 gwiazdki
0 (0%)
2 gwiazdki
0 (0%)
1 gwiazdka
0 (0%)

1 ocena

Brak opinii w języku: polski. Dostępna 1 recenzja w innym języku.