Classic Ayurveda Organiczne pomarańczowe imbirowe curry, 80 g

Pikantna mieszanka przypraw

38,99 zł

(487,38 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 8% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 80 g

Jeszcze 4 sztuki dostępne w magazynie

Dostawa do piątek, 2 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do środa do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 199,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Owocowa gorąca fuzja
  • Owocowo-pomarańczowy aromat
  • Ostrość imbiru
  • Bio - certyfikowany Bio - certyfikowany
  • Wegańskie Wegańskie
  • Wegetariańskie Wegetariańskie
  • Bezglutenowe Bezglutenowe
  • Bez laktozy Bez laktozy

Kupowane często z Alnatura Bio mleko kokosowe, 200 ml

Classic Ayurveda Organiczne pomarańczowe imbirowe curry, 80 g 38,99 zł (487,38 zł / kg)
Alnatura Bio mleko kokosowe, 200 ml 8,99 zł (44,95 zł / l)
Cena całkowita: 47,98 zł
Opis

Owocowa gorąca fuzja

  • Ta mieszanka łączy owocowy aromat pomarańczy z lekką nutą imbiru. Jest szczególnie smaczny w przypadku curry z owocami, chutne i dań warzywnych, takich jak dynia i marchewka.
Nr art.: XAY-AN-12490
Zawartość: 80 g
EAN: 4032582022060
Numer producenta: 12490
Marka: Classic Ayurveda
Sposób odżywiania: Wegańskie, Wegetariańskie, Bezglutenowe, Bez laktozy
Alergeny: Bezglutenowe, Bez laktozy
Kategorie: Przyprawy
Właściwości: Bio - certyfikowany, Wegańskie, Wegetariańskie, Mniej plastiku
Produkty ajurwedyjskie : Przyprawy
Składniki

skórka pomarańczy[1], imbir[1], kurkuma (Curcuma longa)[1], czarny pieprz (Piper nigrum)[1], kardamon (Elettaria cardamomum)[1], kminek zwyczajny[1], cynamon (Cinnamomum Zeylanicum)[1], papryka[1], Chilli[1]

  1. z kontrolowanych upraw ekologicznych
Informacje prawne
Odpowiedzialna firma spożywcza: Amla Natur GmbH, Butterberg 3, 21279, Drestedt, Niemcy, www.amla.com

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Classic Ayurveda Organiczne pomarańczowe imbirowe curry