Cose della Natura Płaska gąbka jedwabista

Szczególnie gładka powierzchnia

Ten produkt nie jest już oferowany przez producenta
  • Zwieksza objetość w kontakcie z wodą
  • Wyjątkowa kąpiel
  • Rozmiar 10-12 g
  • Hipoalergiczna i antybakteryjna

Opis

Stosowanie naturalnych gąbek morskich jest najbardziej naturalnym i łagodnym sposobem, aby oczyścić skórę, masować i złuścić.

Porównując gąbki morskie z ich syntetycznymi odpowiednikami, naturalna gąbka jest znacznie trwalsza, bardziej odporna i przyczynia się do poprawy zdrowego stylu życia.

Ponadto gąbki morskie sa hipoalergiczne i odpowiednie nawet dla najbardziej wrażliwych rodzajów skóry. Są wyjątkowo trwałe i skuteczne w czyszczeniu, ponieważ gąbka może wchłonąć więcej wody, nie tracąc jej po chwili. Gąbki naturalne hamują wzrost bakterii w sposób naturalny, mogą być wypłukiwane szybciej i łatwiej i nie przyjmują żadnych zapachów.

Zastosowanie: Zanurz gąbkę tylko na kilka sekund w ciepłej wodzie i pozwól jej się nasączyć. Naturalna morska gąbka chroni skórę dziecka i jest odpowiednia dla wszystkich grup wiekowych. Gąbki mają jedwabistą i gładką powierzchnię, gdy są mokre. Są najlepszym naturalnym produktem dla niemowląt, dzieci i osób o wrażliwej skórze. Może być również stosowany na twarz i w połączeniu z kosmetykami. Jest świetna do nakładania podkładu czy usuwania makijażu.

Cechy: Gąbki naturalne są bardziej miękkie, lepiej oczyszczają i nie podrażniają skóry. Mogą być wykorzystywane w różny sposób: nakładanie i usuwanie kosmetyków, głębokie oczyszczanie, masaż by polepszyć krążenie, rewitalizacja skóry i luksusowy prysznic czy kąpiel.

Po użyciu: Gąbki naturalne są samoczyszczące dzięki skomplikowanego systemu kanałów. W związku z tym, że są łatwiejsze i szybsze do umycia i wchłaniają nieprzyjemnych zapachów. Spłucz pozostałości np. po żelu pod prysznic po każdym użyciu i wyciśnij gąbkę. Pozostaw do wyschnięcia w dobrze wentylowanym pomieszczeniu.

Naturalna gąbka morska jest w kolorze brązowym. Zaleca się, aby zastąpić gąbką po jednym roku.

Zalecane rozmiary:

  • Do mycia twarzy: 4-5 lub 5-6 gramów
  • Dzieci: 4-5 lub 6-8 gramów
  • Do kąpieli: 8-10 gramów dla kobiet i 12-14 g dla mężczyzn
Marka: Cose della Natura
Postać farmaceutyczna: Pielęgnacja i kosmetyki
Kategorie: Kremy

ocen klientów po polski dla Cose della Natura Płaska gąbka jedwabista