Suplement diety i napoje

Czy elektrolity, białka, węglowodany, warzywa czy owoce. Tutaj znajdziesz napoje we wszystkich smakach, od AZ, z pewnością jest coś dla każdego.

Szukaj według kategorii

Filtrowanie i sortowanie

Cena Highlights Marka Postać farmaceutyczna Alergeny Właściwości Produkty ajurwedyjskie
Filtr

Napoje: 1 - 30 z 61 artykułów

Alnatura Bio sok z buraków

Alnatura Bio sok z buraków, 1 l

  • Sok bezpośredni
  • Jakość Naturland
  • Wegański
9,99 zł (9,99 zł / l)

Dostawa do 6 października

Alnatura Bio sok z marchwi prosto z pola

Alnatura Bio sok z marchwi prosto z pola, 330 ml

  • Czysta przyjemność picia
  • 100% uprawa organiczna Demeter
  • Szklana butelka z możliwością wielokrotnego zamykania
6,99 zł (21,18 zł / l)

Dostawa do 6 października

Bio sok bezpośredni z fermentacji mlekowej buraków

Alnatura Bio sok bezpośredni z fermentacji mlekowej buraków, 500 ml

  • Napój i składniki
  • 100% organiczny
  • Słodki i aromatyczny z łagodną kwasowością
8,99 zł (17,98 zł / l)

Dostawa do 6 października

Sponser Sport Food Liquid Energy PURE

Sponser Sport Food Liquid Energy PURE, 70 g

  • Praktyczne dawkowanie
  • Idealne również podczas treningów zespołowych
  • Bardzo neutralny smak
14,99 zł (214,14 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Sponser Sport Food Recovery Shake

Sponser Sport Food Recovery Shake, Chocolate (900 g)

  • Wysokiej jakości źródło białka
  • Zawiera witaminy i minerały
  • Można przygotować z mlekiem lub wodą
150,00 zł (166,67 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Bio sok marchwiowy

BIO PRIMO Bio sok marchwiowy, 0,50 l

  • Sok bezpośredni
  • Delikatnie pasteryzowany
  • Doprawiony odrobiną cytryny
5,99 zł (11,98 zł / l)

Dostawa do 6 października

Sponser Sport Food Liquid Energy PLUS

Sponser Sport Food Liquid Energy PLUS, Cola-​Lemon (70 g)

  • Specjalnie dla sportowców wytrzymałościowych
  • Źródło węglowodanów
  • Praktyczny w podróży
14,99 zł (214,14 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Bio koktajl z warzyw

BIO PRIMO Bio koktajl z warzyw, 0,50 l

  • Sok bezpośredni
  • 85% soku z pomidora
  • Doprawiony solą morską
5,99 zł (11,98 zł / l)

Dostawa do 6 października

Alnatura Bio bezpośredni sok z pomidorów

Alnatura Bio bezpośredni sok z pomidorów, 500 ml

  • Wegański
  • Z solą morską
  • Z włoskich pomidorów
7,99 zł (15,98 zł / l)

Dostawa do 6 października

Sponser Sport Food Carbo Loader Citrus-Orange

Sponser Sport Food Carbo Loader Citrus-​Orange, 1.200 g

  • Z elektrolitami
  • Podczas ćwiczeń wytrzymałościowych
  • Formuła węglowodanów
141,00 zł (117,50 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Bio sok z kiszonej kapusty fermentowanej kwasem mlekowym

Alnatura Bio sok z kiszonej kapusty fermentowanej kwasem mlekowym, 500 ml

  • Sok bezpośredni
  • Doi picia bez dodatków lub mieszania
  • Doprawiony sola morską
8,99 zł (17,98 zł / l)

Dostawa do 6 października

Bio sok bezpośredni z fermentacji mlekowej marchwi

Alnatura Bio sok bezpośredni z fermentacji mlekowej marchwi, 500 ml

  • 100% sok bezpośredni
  • Bogaty w prowitaminę A
  • Do picia i gotowania
8,99 zł (17,98 zł / l)

Dostawa do 6 października

Sponser Sport Food Liquid Energy PLUS saszetka

Sponser Sport Food Liquid Energy PLUS saszetka, 35 g

  • Optymalna mieszanka glukozy i fruktozy
  • Zawiera 50 mg kofeiny w tubce
  • Nie zawiera laktozy i konserwantów
8,99 zł (256,86 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Sponser Sport Food Zawody

Sponser Sport Food Zawody, Citrus (1.000 g)

  • Bez wolnej fruktozy
  • Z formułą Multi-Carb
  • Bez kwasów
121,00 zł (121,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Amaiva Organiczny sok z aloesu

Amaiva Organiczny sok z aloesu, 1 l

  • 100% czysty sok
  • Z 1200 mg aloverozy
  • Bez barwników i konserwantów
103,00 zł (103,00 zł / l)

Dostawa do 6 października

Alnatura Organiczny sok warzywny - prosto z pola

Alnatura Organiczny sok warzywny -​ prosto z pola, 330 ml

  • Aromatyczny smak
  • Z marchewką, selerem i burakiem
  • Do picia lub jako baza do zup
6,99 zł (21,18 zł / l)

Dostawa do 6 października

Alnatura Bio sok z marchwi

Alnatura Bio sok z marchwi, 1 l

  • Sok bezpośredni
  • Jakość organiczna
  • Delikatnie cierpki smak
10,99 zł (10,99 zł / l)

Dostawa do 6 października

Bio sok z buraka czerwonego świeżo tłoczony

Alnatura Bio sok z buraka czerwonego świeżo tłoczony, 330 ml

  • Tłoczony ze świeżych składników
  • Jakość organiczna
  • Szklana butelka z możliwością ponownego zamknięcia
7,99 zł (24,21 zł / l)

Dostawa do 6 października

Natural Power Glukoza

Natural Power Glukoza, 1.000 g

  • Cukier prosty
  • Czysty proszek węglowodanowy
  • Podczas treningu wytrzymałościowego
28,99 zł (28,99 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Raab Vitalfood Aloe Vera Drink Bio

Raab Vitalfood Aloe Vera Drink Bio, 1000 ml (1 l)

  • Naturalnie mętny
  • Ręcznie obierany
  • Sok ze świeżej rośliny
94,00 zł (94,00 zł / l)

Dostawa do 6 października

Sponser Sport Food Liquid Energy Salty saszetka

Sponser Sport Food Liquid Energy Salty saszetka, 35 g

  • Żel węglowodanowy
  • Wzbogacony o 150 mg sodu
  • Bez substancji konserwujących
8,99 zł (256,86 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Bio sok pomidorowy

BIO PRIMO Bio sok pomidorowy, 0,50 l

  • Sok bezpośredni
  • Delikatnie pasteryzowany
  • Doprawiony solą morską
5,99 zł (11,98 zł / l)

Dostawa do 6 października

Mammut Weight Gainer Crash 5000

Mammut Weight Gainer Crash 5000, Ciasteczka (4.500 g)

  • Idealny dla sportowców wytrzymałościowych i wyczynowców
  • Przyrost masy ciała
  • 3-komponentowa mieszanka węglowodanowa
331,00 zł (73,56 zł / kg)

Darmowa dostawa do 6 października

Peeroton CARBO+

Peeroton CARBO+, 600 g

  • Szybka i długotrwała dostawa energii
  • Z łatwo przyswajalnymi węglowodanami
  • Szybko się wchłania
89,29 zł 112,00 zł (148,82 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Sponser Sport Food Ultra Competition

Sponser Sport Food Ultra Competition, 800 g

  • Możliwość indywidualnego dawkowania
  • Niski indeks glikemiczny
  • Długotrwałe dostarczanie energii
119,00 zł (148,75 zł / kg)

Dostawa do 6 października

ZeinPharma D-ryboza w proszku

ZeinPharma D-​ryboza w proszku, 200 g

  • Całkowicie naturalnyOtrzymywany przez fermentację drożdżowąNaturalny zapas ATP
132,00 zł (660,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Sponser Sport Food Competition Nachfüllbeutel

Sponser Sport Food Competition Nachfüllbeutel, Cool Mint (800 g)

  • Bez kwasów
  • Bez laktozy
  • Bez dodatków
89,07 zł 94,00 zł (111,34 zł / kg)

Dostawa do 6 października

FutuNatura 100% aloes - napój żelowy

FutuNatura 100% aloes -​ napój żelowy, 500 ml

  • Do picia lub wcierania
  • Z kawałkami miąższu
  • Pasteryzowane
58,00 zł (116,00 zł / l)

Dostawa do 6 października

FutuNatura Aloes 100% sok

FutuNatura Aloes 100% sok, 1 l

  • Do picia i do kremów
  • Tłoczenie liści na zimno
  • Bez aloinu
71,00 zł (71,00 zł / l)

Dostawa do 14 października

Cosmoveda Sok aloesowy pure bio

Cosmoveda Sok aloesowy pure bio, 300 ml

  • Orzeźwiająca uczta
  • Uszlachetnia smoothie i desery
  • Świetny do jogurtu
38,99 zł 41,99 zł (129,97 zł / l)

Dostawa do 6 października