Węglowodanowe napoje dla lepszego samopoczucia ciała

Filtrowanie i sortowanie

Cena Highlights Marka Postać farmaceutyczna Cel treningu Alergeny Właściwości
Filtr

Węglowodany: 22 artykuły

Sponser Sport Food Liquid Energy PURE

Sponser Sport Food Liquid Energy PURE, 70 g

  • Praktyczne dawkowanie
  • Idealne również podczas treningów zespołowych
  • Bardzo neutralny smak
14,99 zł (214,14 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Sponser Sport Food Recovery Shake

Sponser Sport Food Recovery Shake, Chocolate (900 g)

  • Wysokiej jakości źródło białka
  • Zawiera witaminy i minerały
  • Można przygotować z mlekiem lub wodą
150,00 zł (166,67 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Sponser Sport Food Liquid Energy PLUS

Sponser Sport Food Liquid Energy PLUS, Cola-​Lemon (70 g)

  • Specjalnie dla sportowców wytrzymałościowych
  • Źródło węglowodanów
  • Praktyczny w podróży
14,99 zł (214,14 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Sponser Sport Food Carbo Loader Citrus-Orange

Sponser Sport Food Carbo Loader Citrus-​Orange, 1.200 g

  • Z elektrolitami
  • Podczas ćwiczeń wytrzymałościowych
  • Formuła węglowodanów
141,00 zł (117,50 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Sponser Sport Food Liquid Energy PLUS saszetka

Sponser Sport Food Liquid Energy PLUS saszetka, 35 g

  • Optymalna mieszanka glukozy i fruktozy
  • Zawiera 50 mg kofeiny w tubce
  • Nie zawiera laktozy i konserwantów
8,99 zł (256,86 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Sponser Sport Food Zawody

Sponser Sport Food Zawody, Citrus (1.000 g)

  • Bez wolnej fruktozy
  • Z formułą Multi-Carb
  • Bez kwasów
121,00 zł (121,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Natural Power Glukoza

Natural Power Glukoza, 1.000 g

  • Cukier prosty
  • Czysty proszek węglowodanowy
  • Podczas treningu wytrzymałościowego
28,99 zł (28,99 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Sponser Sport Food Liquid Energy Salty saszetka

Sponser Sport Food Liquid Energy Salty saszetka, 35 g

  • Żel węglowodanowy
  • Wzbogacony o 150 mg sodu
  • Bez substancji konserwujących
8,99 zł (256,86 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Mammut Weight Gainer Crash 5000

Mammut Weight Gainer Crash 5000, Ciasteczka (4.500 g)

  • Idealny dla sportowców wytrzymałościowych i wyczynowców
  • Przyrost masy ciała
  • 3-komponentowa mieszanka węglowodanowa
331,00 zł (73,56 zł / kg)

Darmowa dostawa do 6 października

Sponser Sport Food Ultra Competition

Sponser Sport Food Ultra Competition, 800 g

  • Możliwość indywidualnego dawkowania
  • Niski indeks glikemiczny
  • Długotrwałe dostarczanie energii
119,00 zł (148,75 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Peeroton CARBO+

Peeroton CARBO+, 600 g

  • Szybka i długotrwała dostawa energii
  • Z łatwo przyswajalnymi węglowodanami
  • Szybko się wchłania
89,29 zł 112,00 zł (148,82 zł / kg)

Dostawa do 6 października

ZeinPharma D-ryboza w proszku

ZeinPharma D-​ryboza w proszku, 200 g

  • Całkowicie naturalnyOtrzymywany przez fermentację drożdżowąNaturalny zapas ATP
132,00 zł (660,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Sponser Sport Food Competition Nachfüllbeutel

Sponser Sport Food Competition Nachfüllbeutel, Cool Mint (800 g)

  • Bez kwasów
  • Bez laktozy
  • Bez dodatków
89,07 zł 94,00 zł (111,34 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Mammut Weight Gainer Crash 5000 Schoko

Mammut Weight Gainer Crash 5000 Schoko, 1.400 g

  • Z miarką
  • 4-składnikowa mieszanka białkowa
  • 1400 g proszku w opakowaniu
132,00 zł (94,29 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Sponser Sport Food Maltodekstryna 100

Sponser Sport Food Maltodekstryna 100, 900 g

  • Łatwo rozpuszczalne
  • Neutralny smak
  • Idealne do potraw i napojów
75,00 zł (83,33 zł / kg)

Dostawa do 6 października

ironMaxx Maltodekstryna

ironMaxx Maltodekstryna, 2.000 g

  • Idealny jako weight gainer!
  • Do uzupełniania zapasów glikogenu!
  • Idealny w fazie odnowy mięśni!
93,30 zł 99,00 zł (46,65 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Natural Power Maltodex

Natural Power Maltodex, 1.000 g

  • Dobra rozpuszczalność
  • Mało słodkie
  • Przed, w trakcie i po treningu
30,99 zł (30,99 zł / kg)

Dostawa do 6 października

SFI HEALTH Galactomune® proszek

SFI HEALTH Galactomune® proszek, 150 g

  • Bez inuliny
  • Z beta-glukanem
  • Nadaje się również dla dzieci
351,00 zł (2 340,00 zł / kg)

Darmowa dostawa do 6 października

SFI HEALTH D-ryboza

SFI HEALTH D-​ryboza, 330 g

  • Smak lekko słodki
  • Cukier monosacharydowy
  • Do rozpuszczenia w wodzie lub soku
340,00 zł (1 030,30 zł / kg)

Darmowa dostawa do 6 października

Actifood High Energy Gel o smaku egzotycznym

Isostar Actifood High Energy Gel o smaku egzotycznym, 90 g

  • Z przecierem owocowym
  • Z witaminami B1, C i E
  • Praktyczne opakowanie z możliwością ponownego zamknięcia
17,99 zł (199,89 zł / kg)

Dostawa do 20 października

Actifood High Energy Gel o smaku jabłkowym

Isostar Actifood High Energy Gel o smaku jabłkowym, 90 g

  • Z przecierem owocowym
  • Z możliwością ponownego zamknięcia
  • Wygodny w użyciu
15,99 zł (177,67 zł / kg)

Dostawa do 20 października

Powerbar Refuel Clear Recovery Drink

Powerbar Refuel Clear Recovery Drink, Wild Cherry (97 g)

  • Orzeźwiający wiśniowy smak
  • 70 g węglowodanów na porcję
  • 20 g białka na porcję
20,99 zł (216,39 zł / kg)

Dostawa do 14 października