Oleje do pielęgnacji ciała

Różne olejki do pielęgnacji skóry całego ciała

Filtrowanie i sortowanie

Cena Marka Alergeny Właściwości Produkty ajurwedyjskie
Filtr

Oleje do ciała: 1 - 30 z 63 artykułów

Nalewka franciszkańska w szklanej butelce

DIANA mit Menthol Nalewka franciszkańska w szklanej butelce, 250 ml

  • Do wcierania i wmasowywania
  • Zgodnie z oryginalną recepturą
  • Z naturalnymi składnikami
31,99 zł (127,96 zł / l)

Dostawa do 6 października

Maharishi Ayurveda MP 16 - Olej Nasya

Maharishi Ayurveda MP 16 -​ Olej Nasya, 10 ml

  • Na bazie oleju sezamowego
  • Połączenie ziół, olejków i przypraw
  • Nadaje się do codziennego użytku
51,00 zł (5 100,00 zł / l)

Dostawa do 6 października

Classic Ayurveda Dojrzały organiczny olej sezamowy

Classic Ayurveda Dojrzały organiczny olej sezamowy, 500 ml

  • Z pierwszego tłoczenia na zimno
  • Nierafinowane, niebielone, niebarwione
  • Do codziennego masażu
53,00 zł (106,00 zł / l)

Dostawa do 6 października

BioKing Olej z dziurawca zwyczajnego

BioKing Olej z dziurawca zwyczajnego, 100 ml

  • Pochodzenie: Grecja
  • Z kwiatów dziurawca zwyczajnego
  • Z ekologiczną oliwą z oliwek
60,00 zł (600,00 zł / l)

Dostawa do 6 października

FutuNatura 100% olej rycynowy

FutuNatura 100% olej rycynowy, 500 ml

  • Tłoczenie na zimno uzyskane z nasion rącznika
  • Do pielęgnacji skóry i włosów
  • Odpowiedni dla każdego rodzaju skóry
86,94 zł 92,00 zł (173,88 zł / l)

Dostawa do 6 października

Zechsal Olej magnezowy w butelce

Zechsal Olej magnezowy w butelce, 1.000 ml

  • Dla każdego rodzaju skóry
  • Praktyczny i bardzo ekonomiczny
  • Idealny również przy napięciach mięśni
230,00 zł (230,00 zł / l)

Darmowa dostawa do 6 października

A.Vogel Olejek z dziurawca

A.Vogel Olejek z dziurawca, 100 ml

  • Do skóry suchej, szorstkiej i popękanej
  • Idealny do delikatnego masażu
  • Ze świeżo zebranych kwiatów
60,00 zł (600,00 zł / l)

Dostawa do 6 października

Sport LAVIT Warm Up Body Oil

Sport LAVIT Warm Up Body Oil, 1.000 ml

  • Rozgrzewający olejek do ciała
  • Przed treningiem
  • dermatest® bardzo dobry
148,47 zł 157,00 zł (148,47 zł / l)

Dostawa do 6 października

Ölmühle Solling Olej z pestek granatu bio

Ölmühle Solling Olej z pestek granatu bio, 100 ml

  • Dla skóry suchej
  • Nie zawiera substancji zapachowych
  • Tłoczony na zimno
75,00 zł (750,00 zł / l)

Dostawa do 6 października

Naturtheke GmbH DMSO + magnez

Naturtheke GmbH DMSO + magnez, 100 ml

  • Wysoko skoncentrowana formuła
  • Idealny po wysiłku fizycznym
  • Praktyczne rozwiązanie do torby sportowej
117,00 zł (1 170,00 zł / l)

Dostawa do 6 października

Weleda Pielęgnujący olej z rokitnikiem

Weleda Pielęgnujący olej z rokitnikiem, 100 ml

  • Witalizuje i regeneruje
  • Wspiera naturalny proces ciepła
  • Delikatna & oddychająca ochrona
79,00 zł (790,00 zł / l)

Dostawa do 6 października

Olejek z dzikiej róży do pielęgnacji skóry

Ölmühle Solling Olejek z dzikiej róży do pielęgnacji skóry, 50 ml

  • Do twarzy i ciała
  • Delikatnie tłoczony na zimno
  • Nadaje się również na blizny
73,00 zł (1 460,00 zł / l)

Dostawa do 6 października

FutuNatura 100% olejek migdałowy

FutuNatura 100% olejek migdałowy, 500 ml

  • Idealny do twarzy, włosów i ciała
  • Może być stosowany jako olejek do masażu
  • Nadaje się również do wrażliwej skóry dziecka
92,00 zł (184,00 zł / l)

Dostawa do 6 października

Dr. Rilling Healthcare Skineffect body oil

Dr. Rilling Healthcare Skineffect body oil, 150 ml

  • Dla wszystkich rodzajów skóry
  • Łagodny balsam do ciała
  • Idealny na oparzenia słoneczne i ukąszenia owadów
184,00 zł (1 226,67 zł / l)

Dostawa do 6 października

Arthrobene Sportowy olejek magnezowy

Arthrobene Sportowy olejek magnezowy, 250 ml

  • Zawiera 60% chlorku magnezu
  • Łatwe dozowanie i zażywanie
  • Naturalna formuła
78,00 zł (312,00 zł / l)

Dostawa do 6 października

FutuNatura 100% olej rycynowy z pompką

FutuNatura 100% olej rycynowy z pompką, 300 ml

  • Do pielęgnacji skóry i włosów
  • Delikatnie tłoczony na zimno
  • Z praktycznym dozownikiem
55,00 zł (183,33 zł / l)

Dostawa do 6 października

BioKing Olej z rokitnika bio

BioKing Olej z rokitnika bio, 50 ml

  • Najlepszy olej z pierwszego tłoczenia
  • Proces oddzielania bez rozpuszczalników
  • Typowy owocowy smak
126,00 zł (2 520,00 zł / l)

Dostawa do 6 października

Styx Kräutergarten - bazowy olej jojoba

Styx Kräutergarten -​ bazowy olej jojoba, 100 ml

  • Regeneruje zniszczoną skórę
  • Reguluje kwaśny płaszcz
  • Wspiera odnowę komórek skóry
96,00 zł (960,00 zł / l)

Dostawa do 6 października

Ölmühle Solling Olejek migdałowy do pielęgnacji skóry

Ölmühle Solling Olejek migdałowy do pielęgnacji skóry, 50 ml

  • Dla każdego rodzaju skóry
  • Pielęgnuje twarz i ciało
  • Do kąpieli i masażu
49,99 zł (999,80 zł / l)

Dostawa do 6 października

Can't wait to meet you - Organic Belly Oil

Pure Skin Food Can't wait to meet you -​ Organic Belly Oil, 100 ml

  • Zapobiega rozstępom
  • Elastyczność skóry i tkanki łącznej
  • Przyjemne połączenie zapachowe
117,00 zł (1 170,00 zł / l)

Dostawa do 6 października

Röck Naturprodukte Olejek jojoba

Röck Naturprodukte Olejek jojoba, 100 ml

  • Do każdego rodzaju skóry
  • 100% naturalne
  • Idealny również do masażu
69,12 zł 73,00 zł (691,20 zł / l)

Dostawa do 6 października

Ölmühle Solling Olejek z wiesiołka do pielęgnacji skóry

Ölmühle Solling Olejek z wiesiołka do pielęgnacji skóry, 50 ml

  • Do bardzo suchej skóry
  • Stosować w czystej postaci lub zmieszany
  • Nie zawiera substancji zapachowych
49,99 zł (999,80 zł / l)

Dostawa do 6 października

PRIMAVERA Olejek jojoba bio

PRIMAVERA Olejek jojoba bio, 50 ml

  • Dla wszystkich rodzajów skóry
  • Tłoczony na zimno
  • Nawilżający
49,99 zł (999,80 zł / l)

Dostawa do 6 października

PRIMAVERA Olejek do ciała bio "Von Herzen"

PRIMAVERA Olejek do ciała bio "Von Herzen", 50 ml

  • Dla wszystkich rodzajów skóry
  • Nawilżający i ochronny
  • Wieloaspektowy, tajemniczy zapach
60,00 zł (1 200,00 zł / l)

Dostawa do 6 października

Ölmühle Solling Olejek do pielęgnacji ciała jojoba

Ölmühle Solling Olejek do pielęgnacji ciała jojoba, 50 ml

  • Dla każdego rodzaju skóry
  • Delikatnie tłoczony na zimno
  • Nie klei się i nie tłuści
45,99 zł (919,80 zł / l)

Dostawa do 6 października

Propolia Soothing Oil

Propolia Soothing Oil, 20 ml

  • Do skóry podrażnionej, wrażliwej i wymagającej
  • Właściwości równoważące
  • Szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy
52,00 zł (2 600,00 zł / l)

Dostawa do 6 października

vertebene Olej do pleców

vertebene Olej do pleców, 50 ml

  • Z ekstraktem z dziurawca i oliwą z oliwek
  • Pielęgnuje skórę
71,00 zł (1 420,00 zł / l)

Dostawa do 6 października

PRIMAVERA Olej z czarnuszki bio

PRIMAVERA Olej z czarnuszki bio, 50 ml

  • Dla podrażnionej skóry
  • Intensywnie odżywia
  • Dla przyjemnego uczucia na twarzy
49,99 zł (999,80 zł / l)

Dostawa do 6 października

Styx Bazowy olej z pestek winogron

Styx Bazowy olej z pestek winogron, 100 ml

  • Idealny dla skóry dojrzałej
  • Regenerujący
  • Pomaga zachować sprężystość skóry
53,00 zł (530,00 zł / l)

Dostawa do 6 października

PRIMAVERA Olejek z dziurawca bio

PRIMAVERA Olejek z dziurawca bio, 50 ml

  • Do skóry zniszczonej
  • Rozgrzewa i otula
  • Właściwości regeneracyjne
49,99 zł (999,80 zł / l)

Dostawa do 6 października