Specjalna pielęgnacja ciała

Filtrowanie i sortowanie

Cena Highlights Marka Postać farmaceutyczna Właściwości
Filtr

Pielęgnacja specjalna: 1 - 30 z 85 artykułów

DIANA mit Menthol Balsam dla sportowców - w słoiczku

DIANA mit Menthol Balsam dla sportowców -​ w słoiczku, 125 ml

  • Właściwości odżywcze
  • Efekt chłodzący
  • Szybko się wchłania
23,99 zł (191,92 zł / l)

Dostawa do 6 października

DIANA mit Menthol Chusteczki odświeżające

DIANA mit Menthol Chusteczki odświeżające, 8 szt.

  • Z nalewką franciszkańską DIANA
  • Idealne do szybkiego odświeżenia
  • Praktyczne w podróży
12,99 zł (1,62 zł / szt.)

Dostawa do 6 października

DIANA mit Menthol Balsam dla sportowców - w tubce

DIANA mit Menthol Balsam dla sportowców -​ w tubce, 75 ml

  • Kremowa konsystencja
  • Właściwości odżywcze
  • Do torby sportowej i rekreacyjnej
14,99 zł (199,87 zł / l)

Dostawa do 6 października

DIANA mit Menthol Nalewka franciszkańska w sprayu

DIANA mit Menthol Nalewka franciszkańska w sprayu, 125 ml

  • Łatwy do nałożenia
  • Przyjemny efekt chłodzenia
  • Z naturalnym mentolem
20,99 zł (167,92 zł / l)

Dostawa do 6 października

BANO Świstakowy olej tyrolski

BANO Świstakowy olej tyrolski, 100 ml

  • Olej do mięśni i stawów
  • w 100% z naturalnych składników
126,00 zł (1 260,00 zł / l)

Dostawa do 6 października

Aktywator komórek wzbogacony kwantami światła

Dr. Ewald Töth® Aktywator komórek wzbogacony kwantami światła, 50 ml

  • Do użytku wewnątrz i na zewnątrz
  • Z lekką, naturalną krystaliczną solą
  • Z czystą źródlaną wodą
193,00 zł (3 860,00 zł / l)

Dostawa do 6 października

Optima Naturals Żel glukozaminowy

Optima Naturals Żel glukozaminowy, 125 ml

  • Z glukozaminą, MSM i aloesem
  • Wchłania się natychmiast, nie pozostawiając tłustej warstwy
  • Formuła beztłuszczowa, szybko się wchłania
86,94 zł 92,00 zł (695,52 zł / l)

Dostawa do 6 października

Zechsal Olej magnezowy w sprayu

Zechsal Olej magnezowy w sprayu, 100 ml

  • Jest wchłaniany przez skórę
  • Butelka jest wielokrotnego użytku
  • Oszczędnie stosować
60,00 zł (600,00 zł / l)

Dostawa do 6 października

ENZBORN Juckstopp żel chłodzący

ENZBORN Juckstopp żel chłodzący, 50 ml

  • Na wszelkiego rodzaju ukąszenia owadów
  • Poręczna tuba - praktyczna w podróży
  • Przyjemny efekt chłodzenia
22,99 zł (459,80 zł / l)

Dostawa do 6 października

BANO Maść nagietkowa Calendulin

BANO Maść nagietkowa Calendulin, 200 ml

  • Wspomaga regenerację skóry
  • Do pielęgnacji blizn
  • Do codziennej pielęgnacji
97,55 zł 103,00 zł (487,75 zł / l)

Dostawa do 6 października

BANO Arlberger krem z olejem z sosny górskiej

BANO Arlberger krem z olejem z sosny górskiej, 50 ml

  • Chroni przed wiatrem i innymi czynnikami pogodowymi
  • Z prawdziwym olejem z sosny górskiej
  • Do pielęgnacji skóry
45,99 zł (919,80 zł / l)

Dostawa do 6 października

ENZBORN Maść cynkowa

ENZBORN Maść cynkowa, 50 ml

  • Do skóry podrażnionej i zaczerwienionej
  • Pielęgnuje
  • Reguluje nawilżanie
24,99 zł (499,80 zł / l)

Dostawa do 6 października

Intensywnie rozgrzewający balsam z arniką

Kneipp Intensywnie rozgrzewający balsam z arniką, 100 ml

  • Szybko się wchłania
  • Zapewnia przyjemną pielęgnację
  • Wegański
27,99 zł (279,90 zł / l)

Dostawa do 6 października

ENZBORN Chłodząca maść Teuefelssalbe

ENZBORN Chłodząca maść Teuefelssalbe, 200 ml

  • Nawilża
  • Chłodzenie i odświeżanie
  • Również przy ukąszeniach owadów
41,99 zł (209,95 zł / l)

Dostawa do 6 października

Tiger Balm Balsam do szyi i pleców

Tiger Balm Balsam do szyi i pleców, 50 g

  • Odżywcza wcierka na szyję i ramiona
  • Szybko się wchłania bez pozostawiania śladów
  • Proste zastosowanie w codziennym życiu
33,99 zł (679,80 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Styx Chin Min Sport Fluid

Styx Chin Min Sport Fluid, 100 ml

  • Rozgrzewka - aktywacja - przygotowanie
  • Idealny na stres sportowy
  • Z olejem z chińskiej mięty
51,30 zł 54,00 zł (513,00 zł / l)

Dostawa do 6 października

Klosterfrau Arnika Roll-On

Klosterfrau Arnika Roll-​On, 50 ml

  • Do każdego rodzaju skóry
  • Odżywia i szybko się wchłania
  • Do szyi, ramion i pleców
32,99 zł (659,80 zł / l)

Dostawa do 6 października

BANO Sportowo-stawowa maść świstakowa

BANO Sportowo-​stawowa maść świstakowa, 60 ml

  • Maść do stawów
  • Poprawia ukrwienie
  • W 100% z naturalnych składników
48,99 zł (816,50 zł / l)

Dostawa do 6 października

BANO Nalewka franciszkańska z arniką

BANO Nalewka franciszkańska z arniką, 250 ml

  • Dla zmęczonych sportowców
  • Przy uczuciu ciężkich nóg
60,00 zł (240,00 zł / l)

Dostawa do 6 października

Kräuter Max Spray do nóg z kasztanowcem

Kräuter Max Spray do nóg z kasztanowcem, 120 ml

  • Do wszystkich typów skóry
  • Pielęgnuje i odświeża
  • Z czerwonymi liśćmi winorośli, arniką i szałwią
73,21 zł 92,00 zł (610,08 zł / l)

Dostawa do 6 października

tetesept Balsam rozgrzewający do pleców i ramion

tetesept Balsam rozgrzewający do pleców i ramion, 100 ml

  • Długotrwały efekt rozgrzewający
  • Szybko się wchłania
  • Bez silikonów i parabenów
45,99 zł (459,90 zł / l)

Dostawa do 6 października

Himalaya Herbal Healthcare Rumalaya Gel

Himalaya Herbal Healthcare Rumalaya Gel, 50 g

  • Szybko wchłaniający się i łagodny żel
  • Połączony efekt rozgrzewający i chłodzący
  • Tradycyjne składniki i formuła
37,99 zł (759,80 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Kneipp Maść ochronna do skóry z nagietkiem

Kneipp Maść ochronna do skóry z nagietkiem, 75 ml

  • Dla skóry suchej i zniszczonej
  • Szybka, intensywna pielęgnacja
  • Nie zawiera olejków perfumujących i mikroplastików
12,99 zł (173,20 zł / l)

Dostawa do 6 października

Apeiron Relaksujący spray dla nóg i łydek

Apeiron Relaksujący spray dla nóg i łydek, 100 ml

  • Efekt chłodzenia
  • Łagodzi obrzęki
63,00 zł (630,00 zł / l)

Dostawa do 6 października

Nalewka franciszkańska - Tiroler Murmelin Franzbranntwein

BANO Nalewka franciszkańska -​ Tiroler Murmelin Franzbranntwein, 250 ml

  • Oryginał tyrolski
  • Z ekstraktem z arniki
  • Do wcierania
60,00 zł (240,00 zł / l)

Dostawa do 6 października

BANO Żel z arniką

BANO Żel z arniką, 60 ml

  • Kojący
  • Przeciwzapalny
45,99 zł (766,50 zł / l)

Dostawa do 6 października

A.Vogel Symphytum krem z żywokostem

A.Vogel Symphytum krem z żywokostem, 30 g

  • Do każdego rodzaju skóry
  • Bogaty krem na dzień i na noc
  • Z korzeniem żywokostu i masłem shea
45,99 zł (1 533,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Röck Naturprodukte Maść z łoju jelenia

Röck Naturprodukte Maść z łoju jelenia, 75 ml

  • Do szorstkiej i suchej skóry stóp
  • Odświeża i nawilża
  • Efekt gładkiej i miękkiej w dotyku skóry
49,99 zł (666,53 zł / l)

Dostawa do 6 października

ENZBORN Krem z łoju jelenia

ENZBORN Krem z łoju jelenia, 75 ml

  • Przy wszystkich zajęciach sportowych i rekreacyjnych
  • Do codziennej pielęgnacji
  • Testowany dermatologicznie
27,99 zł (373,20 zł / l)

Dostawa do 6 października

Kneipp Balsam do pleców i szyi

Kneipp Balsam do pleców i szyi, 100 ml

  • Nadaje się do każdego rodzaju skóry
  • Z diabelskim pazurem
  • Przyjemne uczucie ciepła
32,99 zł (329,90 zł / l)

Dostawa do 6 października