Produkty do pielęgnacji stóp

Filtrowanie i sortowanie

Cena Highlights Marka Postać farmaceutyczna Właściwości Produkty ajurwedyjskie
Filtr

Pielęgnacja stóp: 1 - 30 z 68 artykułów

Kneipp Krem do stóp o szybkim działaniu

Kneipp Krem do stóp o szybkim działaniu, 75 ml

  • Werbena cytrynowa i masło z awokado
  • Szybko się wchłania
  • Wegański
12,81 zł 14,99 zł (170,80 zł / l)

Dostawa do 7 października

Kneipp Masło do stóp

Kneipp Masło do stóp, 100 ml

  • Dla suchych i zniszczonych stóp
  • Pielęgnacja nawilżająca
  • Cytrusowe zapachy
20,06 zł 22,99 zł (200,60 zł / l)

Dostawa do 7 października

ENZBORN Żel z winoroślą właściwą

ENZBORN Żel z winoroślą właściwą, 200 ml

  • Specjalnie dla nóg i stóp
  • Lekko chłodzący i odświeżający
  • Nie klei się i szybko się wchłania
29,70 zł 33,99 zł (148,50 zł / l)

Dostawa do 7 października

Sebamed Krem do stóp Akut Urea 10%

Sebamed Krem do stóp Akut Urea 10%, 100 ml

  • Dla suchych i popękanych stóp
  • Intensywne nawilżenie
  • Nie zawiera silikonów i PEG
20,45 zł 22,99 zł (204,50 zł / l)

Dostawa do 7 października

Kryształy do ​​kąpieli - odżywcza kąpiel stóp

Kneipp Kryształy do ​​kąpieli -​ odżywcza kąpiel stóp, 600 g

  • Pielęgnuje zniszczone stopy
  • Również dla skóry wrażliwej
  • Z 20% mocznikiem
24,88 zł 27,99 zł (41,47 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Dezodorant do stóp Fresh Step Extra Fresh

Scholl Dezodorant do stóp Fresh Step Extra Fresh, 150 ml

  • 48-godzinna ochrona przed nieprzyjemnym zapachem
  • Podwójna aktywna formuła
  • Przyjemny zapach
13,22 zł 14,99 zł (88,13 zł / l)

Dostawa do 7 października

Scholl Dezodorant do butów

Scholl Dezodorant do butów, 150 ml

  • Pasuje do każdego rodzaju obuwia
  • Wysycha nie pozostawiając śladów
  • 48-godzinna ochrona przed nieprzyjemnym zapachem
13,22 zł 14,99 zł (88,13 zł / l)

Dostawa do 7 października

3 Chênes Laboratoires Lymphaveine® roll-on

3 Chênes Laboratoires Lymphaveine® roll-​on, 50 ml

  • 95% naturalnych składników
  • Idealny dla ciężkich nóg
  • Odświeża
44,57 zł 49,99 zł (891,40 zł / l)

Dostawa do 7 października

ENZBORN Piękne stopy

ENZBORN Piękne stopy, 75 ml

  • Konsystencja kremowo-żelowa
  • Z mocznikiem, głogiem, olejem jojoba i alantoiną
  • Szybko się wchłania i nie klei się
25,68 zł 28,99 zł (342,40 zł / l)

Dostawa do 7 października

Scholl Krem z łoju jelenia

Scholl Krem z łoju jelenia, 100 ml

  • Dla suchej skóry
  • Z ekstraktem z rumianku
  • pH neutralne dla skóry
13,22 zł 14,99 zł (132,20 zł / l)

Dostawa do 7 października

Zechsal Kąpiel dla stóp

Zechsal Kąpiel dla stóp, 750 g

  • Dla każdego rodzaju skóry
  • Z płatków magnezu
  • Wystarcza na ok. 6 zastosowań
49,40 zł 55,00 zł (65,87 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Scholl Kliny na palce

Scholl Kliny na palce, 3 szt.

  • Nadaje się do prania
  • Miękka pianka
  • Łatwy w użyciu
13,22 zł 14,99 zł (4,41 zł / szt.)

Dostawa do 7 października

ExpertCare Intensywnie pielęgnujący krem ​​do stóp i paznokci

Scholl ExpertCare Intensywnie pielęgnujący krem ​​do stóp i paznokci, 75 ml

  • Na suche stopy
  • Z prowitaminą B5
  • Z alantoiną
15,63 zł 17,99 zł (208,40 zł / l)

Dostawa do 7 października

Scholl Bardzo miękkie plastry na punkty nacisku

Scholl Bardzo miękkie plastry na punkty nacisku

  • Wyściółka z pianki
  • Na pięty i palce
  • Do indywidualnego docięcia
13,22 zł 14,99 zł

Dostawa do 7 października

Sztyft na kurzajki i brodawki na podeszwie

Scholl Sztyft na kurzajki i brodawki na podeszwie

  • Precyzyjna końcówka
  • Z kolorowym żelem
  • Dla dzieci od 4 lat
61,86 zł 69,00 zł

Dostawa do 7 października

Scholl Intensywny krem ​​przeciw rogowaceniu

Scholl Intensywny krem ​​przeciw rogowaceniu, 75 ml

  • Nawilżający
  • Szybko się wchłania
  • Nietłusty
30,91 zł 34,99 zł (412,13 zł / l)

Dostawa do 7 października

Kneipp Aktywny żel do nóg

Kneipp Aktywny żel do nóg, 100 ml

  • Odświeża zmęczone nogi
  • Z oczarem wirginijskim i organicznym żywokostem
  • Przyjemny efekt chłodzenia
28,89 zł 32,99 zł (288,90 zł / l)

Dostawa do 7 października

Weleda Balsam do stóp

Weleda Balsam do stóp, 75 ml

  • Wiąże efektywnie pot stóp
  • Daje skórze więcej odporności
  • Działa przeciwzapalnie
34,53 zł 38,99 zł (460,40 zł / l)

Dostawa do 7 października

Compeed Plaster na pęcherze Extrem

Compeed Plaster na pęcherze Extrem, 6 szt.

  • Struktura plastra miodu
  • Bardzo dobra wyściółka
  • Z technologią hydrokoloidową
30,51 zł 33,99 zł (5,09 zł / szt.)

Dostawa do 7 października

Scholl Plastry na odciski

Scholl Plastry na odciski, 4 szt.

  • Ukierunkowane zastosowanie
  • System 2-plastrów
  • Szczególnie miękkie
15,63 zł 17,99 zł (3,91 zł / szt.)

Dostawa do 7 października

Scholl Maść na pęknięcia Active Repair K+

Scholl Maść na pęknięcia Active Repair K+, 60 ml

  • Do suchych i popękanych stóp
  • Bez perfum
  • Z keratyną
26,09 zł 28,99 zł (434,83 zł / l)

Dostawa do 7 października

Zechsal Torba upominkowa

Zechsal Torba upominkowa, 125 g

  • Starczy na 1 kąpiel do stóp
  • Jako prezent lub do spróbowania
  • Zapakowane w torbie prezentowej
18,84 zł 20,99 zł (150,72 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Scholl Żelowa ochrona palców i stóp

Scholl Żelowa ochrona palców i stóp

  • Chroni wrażliwe obszary
  • Bardzo miękka warstwa wewnętrzna
  • Optymalny komfort
38,95 zł 43,99 zł

Dostawa do 7 października

Scholl Maska do stóp ExpertCare z miodem Manuka

Scholl Maska do stóp ExpertCare z miodem Manuka, 1 para

  • Dla suchej skóry
  • Intensywne nawilżenie
  • Z masłem shea
16,43 zł 18,99 zł

Dostawa do 7 października

Compeed Plastry na pęcherze Medium

Compeed Plastry na pęcherze Medium, 6 szt.

  • Mocna wyściółka
  • Przylega przez kilka dni
  • Wodoodporne i oddychające
29,70 zł 33,99 zł (4,95 zł / szt.)

Dostawa do 7 października

Maska do stóp ExpertCare z 3 cennymi olejkami

Scholl Maska do stóp ExpertCare z 3 cennymi olejkami, 1 para

  • Dla skóry suchej
  • Intensywna pielęgnacja
  • Z mocznikiem
16,43 zł 18,99 zł

Dostawa do 7 października

Scholl Plik do zrogowaceń ExpertCare

Scholl Plik do zrogowaceń ExpertCare

  • Do szorstkiej i suchej skóry
  • Zastosowanie 2-etapowe
  • Piłowanie i wygładzanie
14,83 zł 16,99 zł

Dostawa do 7 października

Scholl ExpertCare maska ​​do stóp z aloesem

Scholl ExpertCare maska ​​do stóp z aloesem, 1 para

  • Dla suchej skóry
  • Intensywne nawilżenie
  • Z mocznikiem i masłem shea
16,43 zł 18,99 zł

Dostawa do 7 października

Dr. Ewald Töth® Alkaliczny krem do  stóp

Dr. Ewald Töth® Alkaliczny krem do stóp, 75 ml

  • Do naturalnej pielęgnacji i regeneracji stóp
  • 100 ml
  • Z wysokiej jakości naturalnych składników
68,30 zł 76,00 zł (910,67 zł / l)

Dostawa do 7 października

Zechsal Pure Magnesium - krem do stóp

Zechsal Pure Magnesium -​ krem do stóp, 100 ml

  • Z naturalnym magnezem
  • Zawiera organiczny sok z aloesu
  • Bogaty w odżywcze olejki
53,42 zł 60,00 zł (534,20 zł / l)

Dostawa do 7 października