Douglas Laboratories®

Douglas Laboratories® od ponad 60 lat zajmuje się rozwojem i produkcją suplementów diety o najwyższej jakości. Wiedza naukowa stanowi podstawę rozwoju produktów, dlatego Douglas Laboratories® może oferować najwyższej jakości suplementy diety, które spełniają nawet najwyższe wymagania.

Szukaj według kategorii

Douglas Laboratories®: 5 artkułów

Filtry

Wszystkie ceny zawierają VAT

Douglas Laboratories® - pionier przemysłu spożywczego

Historia amerykańskiej firmy Douglas Laboratories® zaczęła się w 1955 r. W tamtym czasie suplementy diety były nadal zjawiskiem marginalnym, a nie częścią codziennego życia niezliczonych osób. Założyciela firmy Sam Lioon słusznie można nazwać pionierem w dziedzinie suplementów diety, ponieważ dzięki Douglas Laboratories® suplementy diety nie tylko stały sie popularne, ale także są dostępne dla wielu. Obecnie Douglas Laboratories® jest jednym z wiodących światowych producentów innowacyjnych i opracowanych naukowo suplementów diety, którym zaufały miliony ludzi na całym świecie.

Pracuj z procesem starzenia zamiast go zwalczać

Proces starzenia się to nie tylko coś, czego żaden człowiek nie może uniknąć, ale także coś, co zajmuje niezliczoną liczbę ludzi na świecie i oczywiście naukę. Wiele osób kłóci się z wiekiem i stale szuka sposobów na spowolnienie procesu starzenia. Douglas Laboratories® zajmuje się również procesem starzenia, ale przyjmuje zupełnie inne podejście: zamiast propagować anti-aging, Douglas Laboratories® propaguje zdrowe starzenie. Firma chce pomóc swoim klientom utrzymać aktywny styl życia, nawet w zaawansowanym wieku. W ten sposób Douglas Laboratories® postrzega siebie jako towarzysza ludzi na drodze do podniesienia jakości życia.

Doskonałe techniki produkcji gwarantują najwyższą jakość

Douglas Laboratories® produkuje suplementy diety o najwyższej jakości. Osiąga się to z jednej strony przez dziesięciolecia doświadczenia i konsekwentną realizację najnowszych odkryć naukowych, a z drugiej strony poprzez zastosowanie najnowocześniejszych i regularnie testowanych procesów produkcyjnych.

  • Douglas Laboratories® jest zgodny z wytycznymi Good Manufacturing Practices - GMP. Są to najwyższe standardy w produkcji żywności, kosmetyków i farmaceutyków.
  • Douglas Laboratories® posiada certyfikat NSF. NSF - National Sanitation Foundation - zapewnia zgodność z najsurowszymi wytycznymi w zakresie wody, żywności, sportu, zrównoważonego rozwoju oraz w sektorach zdrowia i dóbr konsumpcyjnych.
  • Douglas Laboratories® posiada certyfikat ISO i jest uznawany za własne laboratoria.
  • Douglas Laboratories® nie stawia żadnych kompromisów w produkcji suplementów diety i stwarza zakłady produkcyjne odpowiadające najnowocześniejszym technicznym standardom. Te zakłady nie tylko wywyższają się od norm ustawowych, ale także GMP.

Produkty Douglas Laboratories® całkowicie nie zawierają genetycznie zmodyfikowanych składników. Aby móc to zagwarantować swoim klientom w stu procentach, Douglas Laboratories® wymaga od swoich dostawców certyfikatów dotyczących czystości dostarczanych surowców. Ponadto Douglas Laboratories® oczywiście wymienia na swoich produktach wszelkie potencjalnie alergiczne składniki, które mogą być w nich obecne. W ten sposób możesz być absolutnie pewien, że otrzymasz najwyższej jakości suplementy diety.