Sprawny w łóżku!

Wiosną, kiedy hormony tryskają jest bardzo łatwo być seksualnie aktywnym w łóżku, ale jak wygląda ta aktywność zimą? Czy nie było opakowanie ciasteczek bardziej pobudzające , aniżeli partner ( partnerka)? Tutaj masz parę porad na romatyczne godziny we dwoje.

Upuścić. Z pobudzeniem seksualnym jest tak jak z miłością - ono nie spada z nieba. Właśnie wtedy, kiedy jesteśmy zestresowani i tysiące myśli  biega w naszej głowie, jest często ciężko skoncentrować się na seksie i być czułym dla partnera. To często cytowane " rozluźnienie" jest trudne, prawie że niemożliwe, ale każdy może się zmotywować i to powinien robić.

Zadowolenie. Statystyki mówią, że ludzie, którzy mają regularne i spełnione życie seksualne , są zdrowsi, szczęśliwsi  i żyją dłużej. 

Gorąca kąpiel. Pozwól sobie na  taką kąpiel wieczorem we dwoje. Zostaw telewizor i wizyty przyjaciół  i wskocz do tej wanny. Ciesz się spokojem, ciepłem i zapachem pianki, którą możesz się masować.Odkryj na nowo ciało Twojego partnera. Kąpiel z eukaliptusem odświeża drogi oddechowe i możesz ponownie głęboko oddychać.

Regularność. Nie we wszystkich fazach naszego życia  tkwi w nas tygrys, dziki i  namiętny. Czasami pomaga troszeczkę regularności. Planuj razem z partnerem  czas, który możecie spędzić we dwoje , kiedy możecie  się odprężyć i  być czułym wzajemnie.

Rozpieszczanie. Często ma jeden partner więcej chęci, aniżeli drugi. Może powodem są niespełnione życzenia, brak zainteresowania ze strony partnera. Rozpieszczaj Twojego partnera/partnerkę przez cały wieczór. Tylko jego /jej życzenia są ważne i następnym razem zamieniacie się. To może być bardzo pobudzające dla obojga!

Konflikty. Każda forma stresu nie ma miejsca w łóżku. Przedyskutuj problemy gdzie indziej. Tutaj nie ma miejsca na spory.