Produkty do pielęgnacji skóry marki ENZBORN

Filtrowanie i sortowanie

Cena Typ skóry Typ włosów Właściwości
Filtr

ENZBORN: 1 - 30 z 40 artykułów

ENZBORN Rozgrzewająca maść Teufelssalbe

ENZBORN Rozgrzewająca maść Teufelssalbe, 200 ml

  • Rozgrzewająca
  • Konsystencja żelu
  • Szybko się wchłania
41,99 zł (209,95 zł / l)

Dostawa do 6 października

ENZBORN Aloe Vera Premium Gel

ENZBORN Aloe Vera Premium Gel, 100 ml

  • Dla podrażnionej skóry
  • Szybko wchłaniający się i wegański
  • Intensywne nawilżenie
29,99 zł (299,90 zł / l)

Dostawa do 6 października

ENZBORN Morze Martwe Szampon

ENZBORN Morze Martwe Szampon, 250 ml

  • Oryginalna sól z Jordańskiego Morza Martwego
  • Przyjazna dla skóry formuła
  • Nadaje się do codziennego użytku
27,99 zł (111,96 zł / l)

Dostawa do 6 października

ENZBORN Juckstopp żel chłodzący

ENZBORN Juckstopp żel chłodzący, 50 ml

  • Na wszelkiego rodzaju ukąszenia owadów
  • Poręczna tuba - praktyczna w podróży
  • Przyjemny efekt chłodzenia
22,99 zł (459,80 zł / l)

Dostawa do 6 października

ENZBORN Żel z winoroślą właściwą

ENZBORN Żel z winoroślą właściwą, 200 ml

  • Specjalnie dla nóg i stóp
  • Lekko chłodzący i odświeżający
  • Nie klei się i szybko się wchłania
33,99 zł (169,95 zł / l)

Dostawa do 6 października

ENZBORN Balsam pielęgnacyjny

ENZBORN Balsam pielęgnacyjny, 500 ml

  • Zawiera alantoinę
  • Dla miękkiej i elastycznej skóry
  • U obłożnie chorych
55,00 zł (110,00 zł / l)

Dostawa do 6 października

ENZBORN Maść cynkowa

ENZBORN Maść cynkowa, 50 ml

  • Do skóry podrażnionej i zaczerwienionej
  • Pielęgnuje
  • Reguluje nawilżanie
24,99 zł (499,80 zł / l)

Dostawa do 6 października

ENZBORN Morze Martwe Pielęgnacja do twarzy

ENZBORN Morze Martwe Pielęgnacja do twarzy, 80 ml

  • Oryginalna sól z Jordanii
  • Łagodna receptura
  • Również przy atopowym zapaleniu skóry i łuszczycy
45,99 zł (574,88 zł / l)

Dostawa do 6 października

ENZBORN Chłodząca maść Teuefelssalbe

ENZBORN Chłodząca maść Teuefelssalbe, 200 ml

  • Nawilża
  • Chłodzenie i odświeżanie
  • Również przy ukąszeniach owadów
41,99 zł (209,95 zł / l)

Dostawa do 6 października

Melkers Original olej z drzewa herbacianego

ENZBORN Melkers Original olej z drzewa herbacianego, 250 ml

  • Wysokiej jakości olejek do skóry
  • Doskonały do spierzchniętych dłoni
  • Miękka, elastyczna skóra
28,99 zł (115,96 zł / l)

Dostawa do 6 października

ENZBORN Melkers Original

ENZBORN Melkers Original, 250 ml

  • Przy wietrze i złej pogodzie
  • Również dla skóry dziecka i niemowlęta
  • Testowany dermatologicznie
27,99 zł (111,96 zł / l)

Dostawa do 6 października

ENZBORN Melkers Original nagietek

ENZBORN Melkers Original nagietek, 250 ml

  • Wysokiej jakości tłuszcz mleczny
  • Na słońcu, wietrze i przy złej pogodzie
  • Miękka, gładka skóra
27,99 zł (111,96 zł / l)

Dostawa do 6 października

ENZBORN Krem do rąk z olejem jojoba i mocznikiem

ENZBORN Krem do rąk z olejem jojoba i mocznikiem, 250 ml

  • Wspaniałe właściwości
  • Dla miękkiej, gładkiej skóry
  • Szybko się wchłania
42,99 zł (171,96 zł / l)

Dostawa do 6 października

ENZBORN Masło do ust

ENZBORN Masło do ust, 10 ml

  • Intensywna pielęgnacja
  • Nie zawiera olejów mineralnych
  • Idealne do podróży
17,99 zł (1 799,00 zł / l)

Dostawa do 6 października

ENZBORN Morze Martwe Mleczko nawilżające

ENZBORN Morze Martwe Mleczko nawilżające, 250 ml

  • Łagodna receptura
  • Dla suchej skóry
  • Również przy atopowym zapaleniu skóry i łuszczycy
33,99 zł (135,96 zł / l)

Dostawa do 6 października

ENZBORN Piękne stopy

ENZBORN Piękne stopy, 75 ml

  • Konsystencja kremowo-żelowa
  • Z mocznikiem, głogiem, olejem jojoba i alantoiną
  • Szybko się wchłania i nie klei się
28,99 zł (386,53 zł / l)

Dostawa do 6 października

ENZBORN Melkers Original Sheabutter Plus

ENZBORN Melkers Original Sheabutter Plus, 250 ml

  • Wysokiej jakości tłuszcz
  • Również do pielęgnacji blizn
  • Z SPF 10
41,99 zł (167,96 zł / l)

Dostawa do 6 października

ENZBORN Morze Martwe Żel pod prysznic

ENZBORN Morze Martwe Żel pod prysznic, 250 ml

  • Delikatne i łagodne mycie
  • Również przy atopowym zapaleniu skóry i łuszczycy
  • Testowany dermatologicznie
27,99 zł (111,96 zł / l)

Dostawa do 6 października

ENZBORN Krem z łoju jelenia

ENZBORN Krem z łoju jelenia, 75 ml

  • Przy wszystkich zajęciach sportowych i rekreacyjnych
  • Do codziennej pielęgnacji
  • Testowany dermatologicznie
27,99 zł (373,20 zł / l)

Dostawa do 6 października

ENZBORN Morze Martwe Balsam do rąk

ENZBORN Morze Martwe Balsam do rąk, 75 ml

  • Miękkie, gładkie uczucie skóry
  • Długotrwałe nawilżenie
  • Również przy atopowym zapaleniu skóry i łuszczycy
21,99 zł (293,20 zł / l)

Dostawa do 6 października

ENZBORN Aloe Vera Premium Spray

ENZBORN Aloe Vera Premium Spray, 200 ml

  • Dla skóry suchej, podrażnionej
  • Nie pozostawia śladów i szybko się wchłania
  • Intensywne nawilżenie
51,00 zł (255,00 zł / l)

Dostawa do 6 października

ENZBORN Wazelina oryginał

ENZBORN Wazelina oryginał, 100 ml

  • Dla małego i dużego
  • Dla mocno zniszczonych partii ciała
  • Testowany dermatologicznie
16,50 zł 17,99 zł (165,00 zł / l)

Dostawa do 6 października

ENZBORN Aloe Vera Premium Creme

ENZBORN Aloe Vera Premium Creme, 80 ml

  • Dla zniszczonej skóry
  • Intensywne nawilżanie
  • Nie pozostawia pozostałości i szybko się wchłania
51,00 zł (637,50 zł / l)

Dostawa do 6 października

ENZBORN Wazelina z nagietkiem

ENZBORN Wazelina z nagietkiem, 100 ml

  • Optymalne nawilżenie skóry
  • Dla małego i dużego
  • Dla mocno zniszczonych partii ciała
17,99 zł (179,90 zł / l)

Dostawa do 6 października

ENZBORN Balsam do nóg i żył

ENZBORN Balsam do nóg i żył, 75 ml

  • Z aloesem i kasztanowcem
  • Nawilża
  • Nadaje się również do masażu
28,99 zł (386,53 zł / l)

Dostawa do 6 października

ENZBORN Mleczny krem do twarzy

ENZBORN Mleczny krem do twarzy, 80 ml

  • Doskonały dla wrażliwej skóry twarzy
  • Idealny również dla wrażliwej skóry twarzy
  • pH neutralne dla skóry
43,66 zł 45,99 zł (545,75 zł / l)

Dostawa do 6 października

ENZBORN Krem do stóp

ENZBORN Krem do stóp, 75 ml

  • Pielęgnuje popękane, zestresowane stopy
  • Zapewnia intensywne nawilżenie
  • Idealny również dla diabetyków
28,99 zł (386,53 zł / l)

Dostawa do 6 października

ENZBORN Chłodząca maść roll-on Teufelssalbe

ENZBORN Chłodząca maść roll-​on Teufelssalbe, 50 ml

  • Łatwa obsługa
  • Szybko i intensywnie chłodzi
  • Bezbarwna i szybko się wchłania
41,99 zł (839,80 zł / l)

Dostawa do 6 października

ENZBORN Pompka do kanistra o pojemności 1 litra

ENZBORN Pompka do kanistra o pojemności 1 litra

  • Nadaje się do wszystkich 1-litrowych kanistrów ENZBORN
  • Czyste i precyzyjne dozowanie
  • Łatwa obsługa w codziennym życiu
16,99 zł

Dostawa do 6 października

ENZBORN StichStopp Spray przeciwko owadom

ENZBORN StichStopp Spray przeciwko owadom, 120 ml

  • Działanie do 4 godzin
  • Odświeżająca nuta zapachowa
  • Odpowiedni dla dzieci od 3 lat
37,99 zł (316,58 zł / l)

Dostawa do 6 października

Od momentu założenia firmy w 1910 roku, w czwartej generacji opracowuje się unikalne produkty do pielęgnacji skóry, które są produkowane i butelkowane na miejscu ze sprawdzonymi, ciągle ulepszanymi preparatami. Sygnałem wyjściowym był słynny tłuszcz mleczny, który był bardzo popularny wśród rolników, ze względu na przyjemną, skuteczną pielęgnację skóry po ciężkiej pracy. Wszystkie składniki są starannie dobrane, aby zagwarantować bezbłędny produkt końcowy. Każdy pojedynczy produkt podlega zewnętrznej, dermatologicznej kontroli jakości.