Produkty z naturalnym zeolitem klinoptylolitem od Froximun

Wyjątkowe produkty na bazie zeolitu

Głównym celem rodzinnego biznesu Froximun jest zdrowie ludzi. Unikalne know-how firmy umożliwia rozwój i produkcję wyjątkowych produktów na bazie naturalnej, które mogą przekonać najwyższą jakością i bezpieczeństwem.

Froximun: 8 artkułów

Filtry

Wszystkie ceny zawierają VAT

Froximun - firma rodzinna w służbie człowieka

Froximun to niemiecka firma rodzinna, której historia rozpoczęła się w 2001 roku. Wtedy założyciele firmy zauważyli naturalny minerał, który dzięki swoim szczególnym właściwościom może przyczynić się do dobrego samopoczucia ludzi i zwierząt. We współpracy z naukowcami i lekarzami opracowano unikalny produkt Froximun z tego minerału. Jest pierwszym takim produktem w Europie.

Obecnie pracownicy Froximun AG pracują nad rozwojem i produkcją wysokiej jakości naturalnych produktów na bazie zeolitu mineralnego.

Projektowanie i rozwój jako podstawa najwyższej jakości produktów

Projektowanie i rozwój każdego produktu stanowią podstawę dla najwyższej jakości produktów, które należą do najlepszych na rynku. Zespół Froximun AG nieustannie dąży do dalszej poprawy jakości swoich produktów. Aby to osiągnąć, regularnie przeprowadza się badania naukowe, a kontrakty badawcze przyznawane są odpowiednim instytucjom. Realizowane są następujące cele:

  • Optymalizacja funkcjonalności
  • Poprawa możliwości zastosowania
  • Poprawa jakości i bezpieczeństwa produktu
  • Opracowywanie nowych, innowacyjnych produktów

Produkcja i obróbka wykonane w Niemczech

Froximun AG jest certyfikowanym producentem produktów doustnych i skórnych na bazie zeolitu. Kompletny system zarządzania jakością w obszarach projektowania i rozwoju, produkcji i sprzedaży zgodne z EN ISO 13485:2012 i opatentowanym składnikiem MANC® gwarantują konsumentowi najwyższą jakość i bezpieczeństwo.

Produkcja opatentowanego składnika MANC® odbywa się całkowicie w Niemczech. Cała wiedza Froximun AG wpływa na dobór surowych zeolitów, dalszą mikronizację, a także modulację i wykończenie.

Jakość i bezpieczeństwo jako najwyższa przesłanka

Produkty Froximun AG są poddawane rygorystycznym testom i ocenie przed wprowadzeniem na rynek. W ten sposób możesz mieć pewność, że uzyskasz bezpieczne produkty o najwyższej jakości. W Froximun bezpieczeństwo zastosowania, jakość i know-how idą w parze, dzięki czemu powstają nie tylko wyjątkowe produkty, ale także klienci mogą czuć się w dobrych rękach.

Unikalne produkty spełniające specjalne wymagania

Poszczególne produkty Froximun są dostępne w różnych postaciach dawkowania, tj. proszki, kapsułki i tabletki do żucia. Ponadto Froximun oferuje również produkty tj. maści i zawiesiny do użytku zewnętrznego. Gama produktów obejmuje również produkty do pielęgnacji jamy ustnej i zębów oraz kosmetyki spełniające szeroki zakres potrzeb.