Garmin Approach S4

Niespotykany GPS zegarek golfowy

WyprzedanoZaprzestano produkcji artykułu.

Podobne produkty:

DIANA mit Menthol Nalewka franciszkańska w sprayu
KOSTKAMM Szczotka do masażu
Zechsal Żel magnezowy

Opis

  • Zegarek golfowy GPS z ekranem dotykowym o wysokiej rozdzielczości, czytelnym w pełnym słońcu
  • Wytrzymała bateria zapewnia do 10 godzin działania w trybie GPS lub do 6 tygodni w trybie zegarka
  • Ponad 38 000 fabrycznie załadowanych pól golfowych międzynarodowych — bez subskrypcji i opłat
  • Wyświetla dokładne odległości do przedniej, tylnej i środkowej części greenów oraz lay-upy i dołki z ostro skręcająca linią gry
  • Funkcja powiadomień z telefonu pozwala otrzymywać wiadomości e-mail i sms oraz alerty w zegarku

Zegarek golfowy GPS Approach S4 powstał w wyniku naturalnej ewolucji naszych technologii stosowanych w tego typu urządzeniach. Stylowy model S4 jest lekkim, wygodnym oraz precyzyjnym odbiornikiem GPS o dużej czułości, który zawiera informacje o 38 000 pól golfowych międzynarodowych oraz bezterminowe aktualizacje map. Specjalny przycisk GreenView zapewnia szybki dostęp do wybranego greena z możliwością ręcznego naniesienia znacznika, a większa wydajność baterii pozwala na wiele rund precyzyjnej gry.

Szybko, łatwo, precyzyjnie

Zegarek golfowy Approach S4 jest wyposażony we wzmocnioną obudowę wodoszczelną na głębokość 10 metrów oraz zestaw map ponad 30 000 pól golfowych na całym świecie. Wyświetla odległości do przedniej, tylnej i środkowej części greenów na wysokiej rozdzielczości ekranie dotykowym przystosowanym do obsługi w rękawiczkach. Umożliwia również ręczne nanoszenie znacznika, wyświetlanie odległości do dołków z ostro skręcającą linią gry i do lay-upów oraz dostosowanie punktów do pomiaru odległości (oznaczanie pułapek i zagrożeń), a także drukowanie cyfrowych tablic wyników z punktacją Stroke Play i Stableford.

Specjalny przycisk GreenView

Model S4 jest wyposażony w specjalny przycisk GreenView, który po naciśnięciu powoduje natychmiastowe przejście do ekranu funkcji GreenView, bez konieczności przewijania opcji menu. Funkcja GreenView wyświetla rzeczywisty kształt greena niezależnie od miejsca, w którym znajduje się gracz, nawet jeśli znajduje się za nim.

Dotknij i przenieś znacznik

Funkcja GreenView wyświetla rzeczywisty kształt i układ greena, nawet jeśli gracz znajduje się za nim. Korzystając z ekranu dotykowego, można ręcznie przesunąć znacznik do pozycji zajętej w danym dniu. Funkcja przydaje się szczególnie w przypadku dołków z normą 3 uderzeń, w przypadku których możliwe jest określenie odpowiedniej odległości i pewne wykonanie uderzenia.

Powiadomienia z telefonu

Nie przegap żadnej widomości SMS i e-mail ani alertu RSS tylko dlatego, że smartfon został w meleksie (lub na dnie torby). Model S4 działa jako bezprzewodowe rozszerzenie urządzenia iPhone® i wyświetla te same informacje, które pojawiają się w telefonie. Dzięki temu można odczytać ważne wiadomości e-mail lub SMS nawet ze środka fairwaya, korzystając z bezprzewodowego łącza.

Dłuższy czas działania baterii

Bateria modelu S4 działa dłużej, pozwalając na dłuższą grę i więcej rund. Po ładowaniu baterii urządzenie zapewnia do 10 godzin działania z włączoną funkcją GPS oraz do 6 tygodni działania w trybie zegarka.

Fabrycznie załadowane pola i darmowe aktualizacje

Pomimo rozmiarów przeciętnego zegarka, model S4 jest wyposażony w fabrycznie załadowane dane ponad 30 000 pól golfowych na świecie — i to bez dodatkowych opłat i subskrypcji. Ponadto darmowe aktualizacje pól można pobierać, gdy tylko staną się dostępne.

Dostosowanie odległości

Urządzenie Approach S4 wyświetla odległość do przedniej, tylnej i środkowej części greenów, jak również do dołków z ostro skręcającą linią gry. Dodatkowo umożliwia ono graczom wprowadzanie i zapisywanie dostosowanych punktów do pomiaru odległości, takich jak przeszkody z wodą i piaskiem, w dowolnym miejscu pola golfowego.

Tablica wyników i odległość uderzeń

Model S4 umożliwia korzystanie z opcji cyfrowej tablicy wyników dla poszczególnych graczy. Dostępne metody obliczania punktacji to Stroke Play i Stableford. Tablice wyników można zapisywać, przeglądać, udostępniać i drukować za pomocą komputera. Dodatkowo po wyjątkowo udanym uderzeniu można przekonać się, jaka była jego odległość, korzystając z funkcji mierzenia odległości.

Stylowy zegarek codziennego użytku

Funkcje modelu S4 pozwalają korzystać z niego jak ze zwykłego zegarka, a funkcja licznika pozwala sprawdzić odległość przebytą pieszo. Urządzenie jest wyposażone także w funkcję stopera rundy, dzięki której można śledzić czas konieczny do rozegrania 18-dołkowej partii golfa. Dostępne jest w 2 kolorach: czarnym i białym.

Marka: Garmin
Kategorie: Sport / Masaż / Sauna akcesoria

Składniki

Wymiary, waga i moc:

Wymiary urządzenia, szer x wys x D 4,6 x 6,13 x 1:48
Rozmiar wyświetlacza, WxH 2,54 cm (średnica)
Rozdzielczość wyświetlacza, szer x wys 128 x 128 pikseli
Styl wyświetlania Ekran dotykowy o wysokiej rozdzielczości, monochromatyczny
Waga 58,4 g
Bateria Akumulator litowo-jonowy
Żywotność baterii 6 tygodni (tryb zegarka), 10 godzin (w trybie GPS)
Wodoszczelny Tak (1 atm, 10 m)
GPS zdolność Tak
Bardzo czuły odbiornik Tak
Interfejs PC USB

Mapy i pamięć:

Zainstalowane Karty Golf Tak (na całym świecie)

Cechy:

Ekran dotykowy Tak
Dotykowe kierowanie(wyświetlapoprzez dotykanie dowolnego punktu odległość od aktualnej pozycji do tego punktu jak i odległość stamtąd do chorągiewki) Nie
Zmienna pozycji chorągiewki (zdolność ręcznego przesuwania chorągiewki na aktualną pozycję) Tak
Podgląd wszystkich dołków aktualnego placu i statystyk uderzeń Nie
Statystyka okrążeń gry / uderzeń (liczba uderzeń, zielony i Fairway hity, średnia odległość, odstępy)) Tak
Cyfrowa karta wyników Tak (opcje Scoring to stroke play obejmuje wyniki jednego gracza)
Przegląd Scorecard Komputer (zapisz i ocena / opinia o wynikach na komputerze) Tak

ocen klientów po polski dla Garmin Approach S4