Mąka i produkty zbożowe marki Govinda

Filtrowanie i sortowanie

Cena Sposób odżywiania Alergeny Właściwości
Filtr

Mąka i produkty zbożowe: 29 artykułów

Govinda Mąka z manioku bio

Govinda Mąka z manioku bio, 450 g

  • Łagodny smak
  • Szczególnie delikatna konsystencja
  • Z błonnikiem
21,99 zł (48,87 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Govinda Mąka bananowa organiczna

Govinda Mąka bananowa organiczna, 350 g

  • Wszechstronny
  • Do gotowania, pieczenia i zagęszczenia
  • Neutralny smak
29,99 zł (85,69 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Govinda Płatki owsiane bio

Govinda Płatki owsiane bio, 250 g

  • Wegańskie
  • Bio
  • Wysoka jakość
21,99 zł (87,96 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Govinda Szarłat/Amaranthus - ekologiczne płatki

Govinda Szarłat/Amaranthus -​ ekologiczne płatki, 350 g

  • Na pyszne musli
  • Do ulepszania deserów
  • Do pieczenia i smażenia
17,99 zł (51,40 zł / kg)

Dostawa do 20 października

Govinda Mąka z pestek winogron bio

Govinda Mąka z pestek winogron bio, 200 g

  • Wysoka zawartość OPC
  • Ponad 50% błonnika
  • Niska zawartość sodu i bezglutenowa
24,99 zł (124,95 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Kinder-Goodel "Morski świat" - kukurydza Bio

Govinda Kinder-​Goodel "Morski świat" -​ kukurydza Bio, 250 g

  • Naturalnie barwiony
  • Bezglutenowy i wyłącznie roślinny
  • Ekscytujące motywy morskiego świata
16,99 zł (67,96 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Goodel Fusilli - gryka i siemię lniane Bio

Govinda Goodel Fusilli -​ gryka i siemię lniane Bio, 250 g

  • Bezglutenowe i wegańskie
  • Delikatnie suszone
  • Wyjątkowy smak
16,99 zł (67,96 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Govinda Płatki kasztanowe bio

Govinda Płatki kasztanowe bio, 200 g

  • Wysoka zawartość potasu
  • Bezglutenowe
  • Smak lekko słodki
30,99 zł (154,95 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Govinda Mąka migdałowa bio

Govinda Mąka migdałowa bio, 200 g

  • Drobno zmielone
  • Niższa zawartość tłuszczu
  • Więcej białka i błonnika
49,99 zł (249,95 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Goodel Fusilli  - czerwona soczewica i siemię lniane Bio

Govinda Goodel Fusilli -​ czerwona soczewica i siemię lniane Bio, 250 g

  • Orzechowy smak
  • Bezglutenowy i wegański
  • Bogaty w białko
15,99 zł (63,96 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Govinda Goodel  - "kiełki gryki"

Govinda Goodel -​ "kiełki gryki", 250 g

  • Surowy makaron spożywczy
  • Wegański i bezglutenowy
  • Delikatnie przetworzony
22,99 zł (91,96 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Govinda Bio Polenta z kaszą gryczaną

Govinda Bio Polenta z kaszą gryczaną, 450 g

  • Gotowa w kilka minut
  • Z kaszą gryczaną o orzechowym smaku
  • Można łączyć na wiele sposobów
12,99 zł (28,87 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Govinda Kinder-Goodel "Safari" - kukurydza Bio

Govinda Kinder-​Goodel "Safari" -​ kukurydza Bio, 250 g

  • Łagodna kukurydza i drobny proszek roślinny
  • Bez glutenu i wyłącznie roślinny
  • Do kreatywnych dań z makaronem
16,99 zł (67,96 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Goodel Calamarata - groch i ryż pełnoziarnisty Bio

Govinda Goodel Calamarata -​ groch i ryż pełnoziarnisty Bio, 250 g

  • Mąka grochowa i pełnoziarnista mąka ryżowa
  • Bezglutenowy i czysto roślinny
  • Z certyfikowanych upraw ekologicznych
16,99 zł (67,96 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Goodel Mezze Penne - pełnoziarnisty ryż Bio

Govinda Goodel Mezze Penne -​ pełnoziarnisty ryż Bio, 250 g

  • Bezglutenowy i wegański
  • Subtelny smak
  • Delikatna struktura
15,99 zł (63,96 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Goodel Conchiglie - pełnoziarnisty ryż Bio

Govinda Goodel Conchiglie -​ pełnoziarnisty ryż Bio, 250 g

  • Tradycyjny i bezglutenowy
  • Wyjątkowy smak
  • Delikatna struktura
15,99 zł (63,96 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Govinda Goodel Ditali - kukurydza i teff Bio

Govinda Goodel Ditali -​ kukurydza i teff Bio, 250 g

  • Bezglutenowe i wegańskie
  • Wysoka wartość odżywcza
  • Autentyczna jakość produkcji
16,99 zł (67,96 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Kinder-Goodel "Farma" - kukurydza z ryżem Bio

Govinda Kinder-​Goodel "Farma" -​ kukurydza z ryżem Bio, 250 g

  • Bez glutenu i w pełni roślinny
  • Urocze wzory
  • Do kreatywnych dań z makaronem
13,99 zł (55,96 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Goodel Conchiglie - kukurydza i ryż z amarantusem Bio

Govinda Goodel Conchiglie -​ kukurydza i ryż z amarantusem Bio, 250 g

  • Bezglutenowy i wegański
  • Delikatnie suszony
  • Tradycyjny makaron z Włoch
16,99 zł (67,96 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Govinda Mąka ze słodkiego łubinu bio

Govinda Mąka ze słodkiego łubinu bio, 300 g

  • Bez glutenu i cholesterolu
  • Wysoka zawartość białka (65%)
  • Wysoka zawartość błonnika (28g na 100g)
46,99 zł (156,63 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Goodel Fusilli - kukurydza i komosa ryżowa Bio

Govinda Goodel Fusilli -​ kukurydza i komosa ryżowa Bio, 250 g

  • Bezglutenowe i wegańskie
  • Idealny do gotowania al dente
  • Wykonany ręcznie
15,99 zł (63,96 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Govinda Mąka teff

Govinda Mąka teff, 450 g

  • Orzechowy aromat
  • Lekko słodki smak
  • Bezglutenowa
29,99 zł (66,64 zł / kg)

Produkt tymczasowo niedostępny

Govinda Bio Mąka z sorgo

Govinda Bio Mąka z sorgo, 450 g

  • Delikatny, orzechowy smak
  • Idealna do gotowania i pieczenia
  • Do gofrów, ciast, sosów i nie tylko
19,99 zł (44,42 zł / kg)

Dostawa do 20 października

Govinda Mąka kokosowa bio

Govinda Mąka kokosowa bio, 350 g

  • Tropikalna przyjemność
  • Wysoka zawartość białka
  • i błonnika
14,99 zł (42,83 zł / kg)

Dostawa do 30 października

Govinda Goodel Paccheri - kukurydza i ryż Bio

Govinda Goodel Paccheri -​ kukurydza i ryż Bio, 250 g

  • Tradycyjny włoski makaron
  • Bezglutenowy i wegański
  • Wyjątkowy smak
13,99 zł (55,96 zł / kg)

Dostawa do 20 października

Govinda Bio Mąka z czerwonej soczewicy

Govinda Bio Mąka z czerwonej soczewicy, 450 g

  • Z delikatnie gotowanej na parze soczewicy
  • Gotowa do użycia
  • Nie trzeba namaczać
21,99 zł (48,87 zł / kg)

Dostawa do 20 października

Govinda Goodel Mafaldine - kukurydza i ryż Bio

Govinda Goodel Mafaldine -​ kukurydza i ryż Bio, 250 g

  • Bez glutenu i wyłącznie roślinny
  • Tradycyjna produkcja we Włoszech
13,99 zł (55,96 zł / kg)

Dostawa do 20 października

Goodel Fusilli - ciecierzyca i siemię lniane Bio

Govinda Goodel Fusilli -​ ciecierzyca i siemię lniane Bio, 250 g

  • Bezglutenowy i bogaty w białko
  • Wegański
  • Wyjątkowy smak
16,99 zł (67,96 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Govinda Goodel Fusilli Tricolore Bio

Govinda Goodel Fusilli Tricolore Bio, 250 g

  • Mąka kukurydziana i mąka z komosy ryżowej
  • Z proszkiem z buraków i szpinaku
  • Bezglutenowy i w pełni roślinny
16,99 zł (67,96 zł / kg)

Dostawa do 20 października