Łatwiej uporać się z dniem w szkole - z pożywieniem dla mózgu!

Ma Twoje dziecko kłopoty w szkole, jest nieskoncentrowanym, a może trudno jest z nauką  lub zapamiętywaniem? Jesteś szybko zmęczonym? Nadmiernie nerwowym? Niezrównoważonym lub masz zły nastrój?  Poza tym jesz najchętniej pizza, frytki, bułki z kiełbasą , coś słodkiego i popijasz to lemoniadą...? Tutaj może pomóc tylko jedno: więcej wody, owoce, warzywa i pieczywo gruboziarniste. Ale także specjalne  suplementy  mają pozytywny wpływ  na wydajność mózgu i pomagają  przejść przez szkołę z sukcesem.

Wiele badań naukowych  potwierdziło , że między tym co my jadamy  a wydajnością naszego mózgu  istnieje bezpośrednie połączenie.

  • Nasycone kwasy tłuszczowe w bardzo dużych ilościach  ( np. masło i tłuszcz kokoswy) i
  • uwodornione tłuszcze (np. we frytkach, rogalikach Croissants i gotowych daniach) są  dwoma  "sprawcami " , którzy  - jedzeni w nadmiarze - mogą spowodować zaburzenia efektywności mózgu.
  • Także niedobór płynów  ma wpływ na wydajność -
  • lub za mało Omega - 3 i Omega - 6 kwasów tłuszczowych , które się znajdują w tłustych rybach, oleju lnianym , orzechach włoskich i szpinaku
  • Do efektwnego pokarmu dla mózgu  należą aminokwasy ( zawarte w rybach, jajkach, sezamie, chudym mięsie, ubogich w  tłuszcz  produktach mlecznych, migdałach , orzeszkach ziemnych...) jak i
  • witminy i minerały,
  • pierwiastki śladowe –szczególnie fosfor, cynk , selen i potas ( zawarte w gruszkach, brokułach, truskawkach , bananach , rodzynkach , jabłkach..) i
  • lecytyna ( żółdko , drożdże, płatki sojowe, soja , ryby...).

Wszyscy rodzice wiedzą jak trudno jest dyskutować z dziećmi o zdrowym odżywianiu.   I nie tylko  z młodzieżą w okresie dojrzewania: podczas gdy chłopcy często  do wszystkie mówią " nie" , co tylko nazwane jest " zdrowym" , są dziewczynki jeszcze trudniejsze, bo dla zachowania smukłej figury - nic nie chcą jadać!  I sukcesy w szkole są tylko marzeniem! 

Obojętnie czy dzieci są małe czy już trochę starsze - z pomocą wybranych suplementów można zwalczać te problemy  : dla dzieci nadają się szczególnie  produkty jak „Animal Parade Natures Plus“,  podane jako przykład. Mają śmieszny wygląd, wspaniały smak i można je ssać jak cukierki  - a w nich "siedzi" bardzo dużo  inteligentnego proszku. 

Cool jest zwany przez młodzież " profesjonalista witalny " o nazwie   „Source of Life Power Teen“,  z którym  jest łatwiejszy dzień w szkole, za dużo nauki, za mało rekreacji  . I . także nerwy rodziców  potrzebują wsparcia z  : „Gelee Royal  - mleczko pszczele - od Life Light“,  które poprawiają ogólne samopoczucie i wydajność , bez żadnych działań dopingowych.