Hansaplast Pierścienie ochronne na odciski z plastrem mocującym, 20 szt.

Delikatne odciążenie nacisku

36,99 zł

(1,85 zł / szt., włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 20 szt.

Jeszcze 1 sztuka dostępna w magazynie.

Dostawa do wtorek, 6 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do niedziela do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 199,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Wyjątkowo miękkie i samoprzylepne
  • Przeciw uciskowi i dla skóry wrażliwej
  • Łatwe i bezpieczne w użyciu

Kupowane często z Hansaplast Krem intensywnie redukujący zrogowacenia, 75 ml

Hansaplast Pierścienie ochronne na odciski z plastrem mocującym, 20 szt. 36,99 zł (1,85 zł / szt.)
Hansaplast Krem intensywnie redukujący zrogowacenia, 75 ml 45,99 zł (613,20 zł / l)
Cena całkowita: 82,98 zł
Opis

Te miękkie pierścienie zapewniają bezpośrednie odciążenie wrażliwych miejsc skóry podrażnionych przez odciski lub zrogowacenia. Dzięki właściwościom amortyzującym mogą zmniejszać nieprzyjemny nacisk, a samoprzylepna warstwa zapewnia pewne mocowanie. Mogą chronić problematyczne miejsca przed tarciem i czynnikami zewnętrznymi, zwiększając komfort podczas codziennego ruchu.

Nr art.: XOF-MUE-92330-00000-25
Zawartość: 20 szt.
EAN: 4005800486005
Numer producenta: 92330-00000-25
Marka: Hansaplast
Kategorie: Pielęgnacja ran i plastry
Typ skóry: Zestresowana skóra
Dobry dla: Stopy
Wyrób medyczny: Ten produkt jest wyrobem medycznym. Należy przestrzegać instrukcji użytkowania oraz informacji podanych na opakowaniu, a w razie potrzeby zasięgnąć porady specjalisty (np. lekarza lub farmaceuty).
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Beiersdorf AG, Unnastraße 48, 20245, Hamburg, Niemcy, www.beiersdorf.de

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Hansaplast Pierścienie ochronne na odciski z plastrem mocującym