Produkty Hansaplast: Plastry i pielęgnacja ran - niezbędne w domowej apteczce

Szukaj według kategorii

Filtrowanie i sortowanie

Cena Właściwości
Filtr

Hansaplast: 23 artykuły

Hansaplast Ochronna opaska na łokieć tenisisty

Hansaplast Ochronna opaska na łokieć tenisisty

  • Wsparcie 360°
  • Indywidualnie regulowany ucisk
  • Odciążające działanie
79,00 zł

Dostawa do 6 października

Hansaplast Plastry uniwersalne

Hansaplast Plastry uniwersalne, 40 szt.

  • Dla każdego typu skóry
  • Odporne na wodę i zabrudzenia
  • Oddychające, bez lateksu i z opatrunkiem ochronnym
23,99 zł (0,60 zł / szt.)

Dostawa do 6 października

Hansaplast Ochronna opaska na kolano

Hansaplast Ochronna opaska na kolano

  • Wsparcie 360°
  • Indywidualnie regulowany ucisk
  • Odciążające działanie
79,00 zł

Dostawa do 6 października

Niebieskie samoprzylepne plastry na palce

Hansaplast Niebieskie samoprzylepne plastry na palce

  • Samoprzylepne i bez śladów kleju
  • Można odrywać ręcznie i wodoodporne
  • Oddychające i 0% lateksu
19,89 zł 20,99 zł

Dostawa do 6 października

Hansaplast Krem intensywnie redukujący zrogowacenia

Hansaplast Krem intensywnie redukujący zrogowacenia, 75 ml

  • Dla suchych i wymagających stóp
  • Szczególnie pielęgnujący
  • Może zapobiegać zrogowaceniom
45,99 zł (613,20 zł / l)

Dostawa do 6 października

Hansaplast Plaster ochronny Druga Skóra

Hansaplast Plaster ochronny Druga Skóra, 6 szt.

  • Dla każdego typu skóry
  • Wyjątkowo mocne trzymanie
  • 100% wodoodporne i oddychające
45,99 zł (7,67 zł / szt.)

Dostawa do 6 października

Hansaplast Plastry na odciski

Hansaplast Plastry na odciski, 8 szt.

  • Dla podrażnionej skóry
  • Odciążenie nacisku i pewne trzymanie
  • Z kwasem salicylowym
28,99 zł (3,62 zł / szt.)

Dostawa do 6 października

Hansaplast Taśma kinezjologiczna

Hansaplast Taśma kinezjologiczna, niebieski

  • Samoprzylepna
  • Odporna na wodę i pot
  • Oddychająca i bez lateksu
36,99 zł

Dostawa do 6 października

Hansaplast Plastry Classic

Hansaplast Plastry Classic, 2 m

  • Dla wszystkich typów skóry
  • Bardzo mocny klej
  • Możliwość indywidualnego przycinania
28,99 zł

Dostawa do 6 października

Hansaplast Elastyczny opatrunek na rany 6 x 9 cm

Hansaplast Elastyczny opatrunek na rany 6 x 9 cm, 5 szt.

  • Dla każdego typu skóry
  • Wyjątkowo elastyczne i dopasowujące się do ruchu
  • Wodoodporne i z mocnym klejem
27,99 zł (5,60 zł / szt.)

Dostawa do 6 października

Hansaplast Plastry Aqua Protect

Hansaplast Plastry Aqua Protect, 20 szt.

  • Dla wszystkich typów skóry
  • 100% wodoodporne i oddychające
  • Bardzo mocny klej i trwałe trzymanie
26,99 zł (1,35 zł / szt.)

Dostawa do 6 października

Hansaplast Ochronna opaska na nadgarstek

Hansaplast Ochronna opaska na nadgarstek

  • Wsparcie 360°
  • Indywidualnie regulowany ucisk
  • Odciążające działanie
69,00 zł

Dostawa do 6 października

Hansaplast Plaster mocujący Classic 5 m x 2,5 cm

Hansaplast Plaster mocujący Classic 5 m x 2,5 cm

  • Dla wszystkich typów skóry
  • Mocny klej i pewne trzymanie
  • Łatwe do odrywania ręcznie
24,99 zł

Dostawa do 6 października

Hansaplast Sensitive dla dzieci

Hansaplast Sensitive dla dzieci, 20 szt.

  • Dla skóry wrażliwej
  • Pewne trzymanie i bezbolesne usuwanie
  • Bez lateksu
18,99 zł (0,95 zł / szt.)

Dostawa do 6 października

Hansaplast Elastyczne plastry na palce

Hansaplast Elastyczne plastry na palce, 16 szt.

  • Dla każdego typu skóry
  • Wyjątkowo długie i bardzo elastyczne
  • Wodoodporne i oddychające
24,99 zł (1,56 zł / szt.)

Dostawa do 6 października

Hansaplast Plaster mocujący Sensitive 5 m x 2,5 cm

Hansaplast Plaster mocujący Sensitive 5 m x 2,5 cm

  • Dla skóry wrażliwej
  • Komfortowe i bez lateksu
  • Lekkie i łatwe do odrywania ręcznie
24,99 zł

Dostawa do 6 października

Hansaplast Plastry Psi Patrol

Hansaplast Plastry Psi Patrol, 20 szt.

  • Dla wrażliwej skóry dzieci
  • Pewne trzymanie
  • Ochrona drobnych ran
18,99 zł (0,95 zł / szt.)

Dostawa do 6 października

Hansaplast Paski plastrów Sensitive

Hansaplast Paski plastrów Sensitive, 20 szt.

  • Dla skóry wrażliwej
  • Pewne trzymanie i bez lateksu
  • Indywidualnie przycinane
25,99 zł (1,30 zł / szt.)

Dostawa do 6 października

Hansaplast Plastry Sensitive

Hansaplast Plastry Sensitive

  • Dla skóry wrażliwej
  • Pewne trzymanie i bez lateksu
  • Indywidualnie przycinane
26,99 zł

Dostawa do 6 października

Hansaplast Elastyczne paski plastrów

Hansaplast Elastyczne paski plastrów, 20 szt.

  • Wyjątkowo elastyczne i rozciągliwe
  • Mocny klej i oddychający materiał
  • Bez lateksu
26,99 zł (1,35 zł / szt.)

Dostawa do 6 października

Hansaplast Ochronna opaska na staw skokowy

Hansaplast Ochronna opaska na staw skokowy

  • Wsparcie 360°
  • Indywidualnie regulowany ucisk
  • Odciążające działanie
65,00 zł

Dostawa do 6 października

Hansaplast Zestaw plastrów pierwszej pomocy

Hansaplast Zestaw plastrów pierwszej pomocy, 20 szt.

  • Dla każdego typu skóry
  • Różne rozmiary i rodzaje
  • Bez lateksu i odpowiednie na co dzień
18,99 zł (0,95 zł / szt.)

Dostawa do 6 października

Pierścienie ochronne na odciski z plastrem mocującym

Hansaplast Pierścienie ochronne na odciski z plastrem mocującym, 20 szt.

  • Wyjątkowo miękkie i samoprzylepne
  • Przeciw uciskowi i dla skóry wrażliwej
  • Łatwe i bezpieczne w użyciu
36,99 zł (1,85 zł / szt.)

Dostawa do 6 października