Reishi - Grzybek nieśmiertelności

O żadnym innym grzybie nie krąży tyle legend, jak o grzybie reishi. - lakownicy żółtawej. Ze względu na wieloletnie zastosowanie , nie ma się czemu dziwić. Ten grzyb jest zwany przez Chińczyków " grzybem nieśmiertelności" i ma ,od setek lat stałe miejsce w medycynie chińskiej.
W proszku lub ekstrakt zawiera bardzo dużo substancji bioaktywnych , których pozytywne działanie na ludzkie zdrowie zostało naukowo udowodnione.

Reishi: 5 artkułów

Filtry

Wszystkie ceny zawierają VAT

Część chińskiej tradycji!

Przy haśle " tradycyjna chińska medycyna (TCM) .myśli większość z nas o akupunkturze. Ale także rośliny i udział grzybów witalnych mają pewne miejsce w TCM. Reishi - lakownica żółtawa , nazwa japońska  - reishi, nazwa chińska - Ling Zhi, zajął miejsce centralne. Od tysięcy lłat jest jemu przypisywany pozytywny wpływ na zdrowie , długoletność i witalność. Już wiele lat wcześniej, zanim zostały udowodnione minerały, witaminy i inne bioaktywne substancje w tym grzybie, stosowali lekarze chińscy reishi dla wzmocnienia systemu obronnego i naturalnie jako środek przeciw starości.

W  centrum dzisiejszych, naukowych badań znalazły się przede wszystkim polisacharydy i przeciwutłeniacze, które w bardzo wysokich stężeniach zostały, w tym dzikorosnącym , grzybie udowodnione. Ich działanie daje podstawę do twierdzenia, że ten grzyb jest symbolem szczęścia u Chińczyków i jest  także używany jako talizman . Reishi, z którego my produkujemy nasz proszek  i wyciągi pochodzi z bardzo ściśle kontrolowanych, biologicznych upraw i jest bardzo delikatnie przetwarzany.