Hawlik Ekstrakt z Coprinus w kapsułkach

Kompleks z ważnych substancji witalnych!

WyprzedanoProdukt nie jest już dostępny w naszym sklepie

Następca tego artykułu:

Hawlik Coprinus ekstrakt kapsułki, bio
Opis

Wszystkie istotne grzyby - i istnieje ponad tuzin tego gatunku - mają jedną wspólną cechę - one są niesamowicie silnym pakietem, zawierającym istotne dla odżywienia i życia bio składniki witalne, jak minerały, pierwiastki śladowe i aminokwasy!

Dla naszych produktów z czernidłakiem są grzyby hodowane , delikatnie suszone i następnie mielone na bardzo drobny proszek ( Shellbrocken - metoda*)

* Shellbroken - metoda jest specjalnym mieleniem na drobny proszek, podwyższającym bio dostępność zawartych składników. Mielony jest cały grzyb.,

Dla wyciągu , pozyskiwanego z pomocą tradycyjnej, od setek lat znanej chińskiej medycynie metodzie ekstrakcji , zostają uwolnione z chitynowego pancerza grzyba, polisacharydy i tym samym stają się lepiej przyswajalne dla organizmu.

Czernidłak Hawlik ekstrakt jest używany od wielu lat w Europie . On jest optymalny dla przywrócenia witalnej równowagi w organiźmie.

Poprzez proces ekstrakcji dochodzie do 20x wyższego stężenia zawartych substancji w porównaniu zproszkiem i tym samym jest odpowiednio lepszy efekt działania.

W Europie jak w domu

Smukły z białym kapeluszem , jest od razu widoczny w lesie czy na łące . Czernidłak jest europejskim grzybem witalnym , wspaniałym grzybem poiżywienia i bardzo lubianym przez zbieraczy. Analiza jego substancji dała mu pewne miejsce wśród grzybów witalnych obok Reishi, Shitake i itd.. zarówno w Europie jak i w Azji.

Niemiecka nazwa czernidłaka - grzyb szparagi . Dzięki jego przyjemnemu zapachowi jest on podobny do szparagi . Ten grzyb ma jedną właściwość: z biegiem czasu zwija się jego kapelusz od krawędzi , przebarwia i rozpływa jako czarny płyn , z którym kapią do gleby zarodniki grzyba. Wcześniej używano ten płyn jako atrament.
Dzisiaj, trochę zmieło się użycie. Jako grzyb jadalny jest czernidłak bardzo cenionym , jako grzyb witalny znalazł stałe miejsce w terapii grzybiczej i medycynie chińskiej. Naukowo udowodniono bardzo wysoką zawartość witamin, minerałów i pierwiastków śladowych. Bardzo istotna jest wysoka koncentracja białka i w szczególności fakt, że czernidłak zawiera aminokwasy.

Sposób użycia:
2 x dziennie 2 kapsułki z dużą ilością płynu do posiłku.

Marka: Hawlik
Postać farmaceutyczna: Kapsułki
Alergeny: Bezglutenowe, Bez jajek, Bez ryb, Bez soi, Bez laktozy
Właściwości: Bez alergenów, Bez drożdży, Wegańskie, Wegetariańskie, Bez pszenicy
Suplementy nie zastępują urozmaiconej diety codziennej. Należy je przechowywać w miejscach niedostępnych dla dzieci.
Nie wolno przekraczać zalecanej dawki dziennej.
Dodatkowe informacje
składniki 4 kapsułek
ekstrakt z coprinus 1200 mg
w tym polisacharydy 360 mg
witamina C 27 mg

Składniki: ekstrakt z Coprinus (68,97%), hydroksypropylometyloceluloza (21,83%)*, ekstrakt z aceroli (9,2%)

*Otoczka kapsułki

Hawlik - informacje o bezpieczeństwie produktów

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Hawlik Ekstrakt z Coprinus w kapsułkach

4,0 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
0 (0%)
4 gwiazdki
1 (100%)
3 gwiazdki
0 (0%)
2 gwiazdki
0 (0%)
1 gwiazdka
0 (0%)

1 ocena