Hawlik Wyciąg + proszek soplówki w kapsułce

Z wieloma substancjami aromatycznymi

WyprzedanoProdukt nie jest już dostępny w naszym sklepie

Następca tego artykułu:

Opis

Hawlik mieszanka wyciąg + proszek z całego grzyba łączy biodostępne polisacharydy pochodzące z wyciągu z czystym proszkiej jego pierwotnej formy.

Dla Hericium produktów - soplówka jeżowata- zostają grzyby hodowane, delikatnie suszone i następnie zostaje zmielony cały grzyb według metody *Shellbroken

*Shellbroken to specjalny proces mielenia na bardzo drobny proszek z podwyższeniem biodostępności . Zmielony zostaje cały grzyb.

Dla ekstraktu grzyba zostają uwolnione z chitynowego pancerza grzyba polisacharydy, według znanej i opatentowanej chićskiej metody i tym samym jest on lepiej dostępny.

Ekstrakt Hawlik Hericium - soplówka jeżowata- - jest od wielu lat bardzo cenionym. On jest optymalny dla uzyskania równowagii witalnej!

Hawlik wyciąg + proszek soplówki jest znany od wielu lat i bardzo ceniony wcałej Europie. Kapsułki nadają się wyśmienicie dla przywrócenia i utrzymania witalnej równowagi!

Dla wymagających smakoszy:

Z jego 32 udowodnionymi substanncjami aromatycznymi jest soplówka jeżowata prawdziwym delikatesem dla wymagających smakoszy, którzy delektują się egzotyczną kombinacją smaku owoców morskich, cytryny i kokosu. Obok tego jest ten grzyb o niespotykanym wyglądzie bardzo ceniony jako grzyb witalny. Szczególnie prace badawcze prof. Wilfrieda H. Schnitzler z technicznego uniwerytetu w Monachium pozwoliły wynaleźć technologię uprawy jak i poznać te fizjologiczne właściwości soplówki .

To aromatyczne

Kompozycja smaków owoców morza uzupełniona przez podmuch cytryny - naturalnie bez wątpienia zapewnia soplówka oczekiwania kulinarne smakoszy. Jej egzotyczny smak pobudził zainteresowanie ludzkości już przed paroma setkami lat . Tak długa jest historia tego grzyba , który był używany w tradycyjnej chińskiej medycynie (TCM) jako terapeutykum w pewnych procesah fizycznych i psychicznych i tym samym ma przywracać równowagę w rytmie życia . Obok tego jest on używany dla wzmocnienia przewodu pokarmowego , za co są odpowiedzialne jego , sytmulujące system odpornościowy, właściwości.

Sposób użycia:
2 x dziennie 2 kapsułki z dużą ilością płynu

Marka: Hawlik
Postać farmaceutyczna: Kapsułki
Sposób odżywiania: Wegańskie, Wegetariańskie, Bezglutenowe
Alergeny: Bezglutenowe, Bez jajek, Bez ryb, Bez soi, Bez laktozy
Właściwości: Bez alergenów, Bez drożdży, Wegańskie, Wegetariańskie, Bez pszenicy
Suplementy nie zastępują urozmaiconej diety codziennej. Należy je przechowywać w miejscach niedostępnych dla dzieci.
Nie wolno przekraczać zalecanej dawki dziennej.
Dodatkowe informacje
Składniki w 4 kapsułkach
ekstrakt z Hericium (soplówki) 1000 mg
w tym polisacharydy 300 mg
Hericium (soplówki) w proszku  600 mg
witamina C 80 mg

Składniki: ekstrakt z Hericium (soplówki)  (44,33%), Hericium (soplówki) w proszku (26,6%), hydroksypropylometyloceluloza (20,91%)*, ekstrakt z aceroli (5,32%), kwas askorbinowy (2,84%)

* Otoczka kapsułki 

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Hawlik Wyciąg + proszek soplówki w kapsułce

5,0 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
2 (100%)
4 gwiazdki
0 (0%)
3 gwiazdki
0 (0%)
2 gwiazdki
0 (0%)
1 gwiazdka
0 (0%)

2 oceny