Hawlik Żagiew łuskowata - wyciąg + proszek w kapsułkach

bardzo wysoka bio dostępność

WyprzedanoProdukt nie jest już dostępny w naszym sklepie

Następca tego artykułu:

Polyporus ekstrakt + proszek kapsułki bio
Opis

Hawlik wyciąg i proszek jako mieszanka łączy biodostępne polisacharydy z wyciągu z czystym proszkiem grzyba w jego pierwotnej formie.


Dla produkcji produktu Polyporus - Żagiew łuskowata - jest hodowany grzyb w całości, bardzo delikatnie suszony i następnie bardzo drobno zmielony ( proces tzw. shell metoda łamania*) Następnie zostają uwolnione zeszkieletu grzyba polisacharydy, przy pomocy znanej i opatentowanej metody uwalniania pochodzącej z tradycyjnej chińskiej medycyny ludowej . Tym samym staje się produkt lepiej przyswajalny.
*Shell metoda łamiania jest specjalnym procesem , bardzo delikatnego i drobnego mielenia , podwyższającym biodostąpnośś. Mielony jest cały grzyb

Hawlik wyciąg + proszek jest od wielu lat wysoce ceniony przez tysiące użytkowników. Kapsulki nadają się optymalnie do utrzymania i przywrócenia witalnej równowagii w organiźmie.
 

Polyporus Umbellatus

Polyporus umbellatus - Żagiew łuskowata - rośnie w Niemczech . On jest nieznanym grzybem jadalnym, który już od setek lat jest bardzo ceniony i zawiera wiele substancji witalnych.

Odpowiedzialne składniki w żagwii łuskowatej to , obok poliporusteronu A i B , acetosyringon jak i 3,4 dihydroksybenzaldehyd. Te substancje wydają się być biologicznie aktywnymi szczególnie przy wzroście nowych włosów . przy czym ich mechanizm działania nie jest znany!.

Ponadto zawiera ten grzyb niesamowite ilości wapnia, potasu, żelaza, ale bardzo mało sodu. Również wykazano zawartość manganu, cynku i miedzi.

Zalecane dozowanie:
2 razy 2 kapsułki dziennie z dużą ilością płynu. 

Marka: Hawlik
Postać farmaceutyczna: Kapsułki
Sposób odżywiania: Wegańskie, Wegetariańskie, Bezglutenowe
Alergeny: Bezglutenowe, Bez jajek, Bez ryb, Bez soi, Bez laktozy
Właściwości: Bez alergenów, Bez drożdży, Wegańskie, Wegetariańskie, Bez pszenicy
Suplementy nie zastępują urozmaiconej diety codziennej. Należy je przechowywać w miejscach niedostępnych dla dzieci.
Nie wolno przekraczać zalecanej dawki dziennej.
Dodatkowe informacje
Składniki w 4 kapsułkach
ekstrakt z Polyporus (żagiew) 1000 mg
w tym polisacharydy 300 mg
polyporus w proszku  600 mg
witamina C 80 mg

Składniki: ekstrakt z Polyporus (żagiew) (46,21%), Polyporus w proszku (27.73%), hydroksypropylometyloceluloza (17,55%)*, ekstrakt z aceroli (5,55%), kwas askorbinowy (2,96%)

*Otoczka kapsułki 

ocen klientów po polski dla Hawlik Żagiew łuskowata - wyciąg + proszek w kapsułkach