Yucca - delikatne oczyszczanie od wewnątrz

Początek Nowego Roku  jest przez wielu związany z życzeniem na zdrowszy tryb życia. W końcu mieć uczucie  zdrowego organizmu  - czuć się zdrowszym, aktywniejszym i bogatszym w energię. Dobry początek daje delikatne oczyszczanie  ciała z pomocą rośliny juki  jako kuracji uwalniania od szlaki  i witalizacji od Life Light.

Yucca - kuracja jest bardzo łagodną metodą dla regulowania soków w organiźmie i dla wewnętrznego oczyszczania, którą można bardzo łatwo integrować w przebieg dnia codziennego. Ona składa się z czterech różnych produktów  naturalnych , które można  używać według prostego planu . Celem kuracji jest: 

  • Regulowanie środowiska organizmu
  • Regulacja równowagi kwasowo-zasadowej
  • Naturalna regulacja czynności trawiennych i produkcja zdrowej , fizjologicznej śluzówki  w jelitach jak i flory bakteryjnej.
  • Delikatne uwalnianie jelit od zasklepień i jego oczyszczanie
  • Aktywacja metabolizmu i masy ciała oraz polepszenie sił obronnych  organizmu
  • Idealne wsparcie w przypadku nietolerancji
  • Silny pozytywny wpływ na problemy ze stawami
  • Oczyszczające działanie na wątrobę i naczynia krwionośne
  • Polepszenie zdrowia i witalności

Sercem tej kuracji są kapsułki ze sproszkowaną juką i trawą jęczmienia.

Roślina juki należy do rodziny agawowatych  i pochodzi z suchych terenów  południowo-zachodniej części Stanów Zjednoczonych. Ta święta roślina Indian Navajo  była przez setki lat ich  najważniejszą rośliną  uprawną.  Yucca  służy do delikatnego uwalniania z zasklepień w jelitach . Poza tym ma działanie  aktywujące metabolizm  i trawienie bez działania przeczyszczającego. Pozytywnym efektem ubocznym jest  obniżenie poziomu cholesterolu , poprawa metabolizmu cukru i oczyszczenie wątroby oraz naczyń krwionośnych.

Oczyszczające działanie juki jest  wspierane w tych kapsułkach poprzez trawę jęczmienia. Ona ma wysoką zawartość chlorofylu , działającego przeciwzapalnie i niszczącego patogeny. Proszek trawy jęczmienia  zawiera prawie wszystkie 18 istotnych witamin , które potrzebuje organizm dla zachowania  biochemicznych procesów . Wyjątkiem jest wit.D , którą produkuje organizm z pomocą światła słonecznego. Zielona trawa jączmienia  zawiera między innymi  prowitaminę A, witaminy B1, B12 i B2, wit.C , E i K ,kwas foliowy oraz potas, wapń, magnez, żelazo, miedź i cynk. Następnie udowodniono zawartość ponad 20 enzymów , które działają jako biokatalizatory  we wszystkich procesach metabolicznych. Bardzo rzadki, ale bogato zawarty w jączmieniu, enzym dismutazy nadtlenkowej  ma działanie przeciwutleniaczowe , niszczy wolne rodniki i spowalnia proces starzenia się mózgu.  

Ponadto, zawiera ta kuracja nasiona babki śródziemnomorskiej, które są użyte jako bezkaloryczny błonnik . One wiążą szlakę w jelitach  i  inne odpady i mają działanie wspierające trawienie. j

Dla zdrowego zasiedlenia bakteriami  flory jelitowej zawiera kuracja probiotyki  w formie kapsułki. Te probiotyki składają się  z dwóch szczepów bakteryjnych , które są odporne na działanie soku żołądkowego i trzustki i mogą produkować ,się szybko rozmnażające ,kolonie.

Czwartą częścią kuracji jest gorzkie błogosławieństwo.  Ten wyciąg ziołowy reguluje i harmonizuje trawienie, regeneruje błony śluzowe i wzmacnia cały system trawienny i odpornościowy.

Kuracja z juką jest wysyłana jako pakiet 2 tygodniowy lub jedno miesięczny. Polecamy prosty dzienny plan kuracyjny , który można indywidualnie zmieniać. Im dokładniej trzymasz się tego planu, tym pewniejszy jest pozytywny rezultat kuracji.

Rano:  oczyszczanie języka i wciąganie oleju , ewentualnie lewatywa , nasiona babki śródziemnomorskiej ,  ½ litra ciepłej bazowej zupy, sok warzywny lub ciepła woda.

Przedpołudnie: 2 kapsułki Yucca plus , 1/8 litra soku warzywnego, świeżo wyciśnięty sok owocowy ewentualnie zmieszany z wodą lub czystą wodą.

W południe: 1 kapsułka probiotyków, mało surowego pożywienia, lekko gotowane warzywa i zboża, zasadowy pokarm, surowe, lekko gotowane warzywa i zboża, 7 kropli gorzkiego błogosławieństwa.

Popołudnie: 2 kapsułki Yucca plus, herbata  lub woda.

Wieczorem: 7 kropli gorzkiego  błogosławieństwa, łuski  babki śródziemnomorskiej lub zupa jarzynowa z łuskami psyllium, ½ litra herbaty lub wody.

Przed pójściem do łóżka: 2 kapsułki probiotyków i woda.

Proste, zasadowe odżywianie jest idealnym pokarmem w czasie diety  z juką  i kuracji witalnej. Optymalny rezultat jest możliwy , jeśli dochodzi do całkowitej rezygnacji z białka zwierzęcego, cukru i używek jak: tytoń, napoje gazowane  i zawierajjące cukier lub jego substancje zastępcze. Poza tym całkowita eliminacja pszenicy i  jej produktów  i tylko zboża bezglutenowe  są pozwolone. Ważne jest  wystarczające dostarczanie istotnych kwasów tłuszczowych ( conajmnije 2 łyżki dziennie) w formie zimno tłoczonego oleju.