ironMaxx Musklin v.2.0 2500 g

Stężenie białek od do 85%

Ten produkt nie jest już oferowany przez producenta
  • zoptymalizowany wolnymi aminokwasami
  • ubogi w cukier i tłuszcz
  • z kompleksami witamin i minerałów

  • Bezglutenowe

Podobne produkty:

Opis

High-tech źródła białka z mleka, serwatki, białka jaja i izolatu białek serwatkowych!

Musclin v.2.0 od IronMaxx® jest stężonym białkowym Premium - produktem z wysoce jakościowymi, zwierzęcymi komponentami białkowymi. On ma bardzo wysoką zawartość białka z 85% i niespotykanie wysoką wartość biologiczną. Ale jego największa specyfika leży w łańcuchach białek o różnej długości. Podczas gdy krótkołańcuchowe białka nadają się do szybkiego wypełnienia pustych spichlerzy białkowych ( np. rano lub po treningu), charakteryzuje długołańcuchowe białka długi czas trawienia. Dlatego stoi dla organizmu, zawsze do dyspozycji , pula aminokwasów ( np. nocą). Dzięki temu połączeniu jest organizm zaopatrywany stale w aminokwasy o szybkim i powolnym trawieniu. Prawdziwy wszechsronniak dla każdego sportowca! Przy wyborze składników zwrócono szczególną uwagę na niską zawartość cukru i tłuszczu, aby nie obciążać niekoniecznie żołądka. Właśnie z tego powodu jest high - tech proszek białkowy Musclin v.2.0 od IronMaxx® wspaniale rozpuszczalny nie tylko w mleku , ale również w wodzie.

Doskonała podstawa dla intensywnego treningu!

Musclin v.2.0 zawiera tylko źródła białka pochodzenia zwierzęcego. On składa się z białek mleka, serwatki, jaja i izolatu białek serwatki , które zostały dodatkowo zoptymalizowane poprzez BCAAs, L - glutaminę , witaminy i minerały. Te tak ważne dla odnowy muskulatury rozgałęzione aminokwasy BCAAs i L- glutamina są idealnie wzajemnie dopasowane. Przy intensywnym uprawianiu sportu zużywa ciało bardzo duże ilości aminokwasów. Wyrównanie tych strat jest bardzo ważne dla utrzymania muskulatury , przy czym wspierają to BCAAs i L - glutamina jako składniki tych białek . Bardzo dokładna mieszanka komponent białkowych zostaje opóźniona przyjmowana przez organizm , aby stale stały dla niego aminokwasy do dyspozycji. Poprzez zoptymalizowanie ważnymi witaminami i minerałami bierze Musclin v.2.0 udział w rozwoju komórek i może prowadzić do normalnego poziomu testosteronu we krwi , co jest bardzo pozytywne u aktywnych sportowców.

Główne funkcje składników zawartych:

  • Białko przyczynia się do wzrostu i utrzymania masy mięśniowej
  • Wapń i magnez przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania mięśni
  • Magnez i cynk, przyczynia się do normalnej syntezy białka
  • Cynk przyczynia się do utrzymania normalnego poziomu testosteronu we krwi

Przygotowanie:
na porcję 25 gramów (około 3 czubate łyżki) Musclin v 2.0 wymieszać z 250 ml mleka o niskiej zawartości tłuszczu lub z wodą w mikserze.

Sposób użycia:
Weź Musclin v.2.0 podzielony przez cały dzień i przed pójściem spać. W zależności od wymagań na kg masy ciała mniej więcej około 2 g Musclin v.2.0 dziennie. Zalecana dzienna dawka nie powinna zostać przekroczona!

Marka: ironMaxx
Postać farmaceutyczna: Proszek
Alergeny: Bezglutenowe
Kategorie: Shakes, Spirutein & proteiny

Składniki

100 g proszku (wanilia) zawiera:

Składnik Ilość
Wartość opałowa 373 kcal / 1586 KJ
Białko 84,8g
Węglowodany 1,9 g
Tłuszcz 2.5g

Niezbędne aminokwasy na 100g białka:

Składnik Ilość
Izoleucyna (BCAA) 5400 mg
Leucyna (BCAA) 9700 mg
Lizyna 7700 mg
Walina (BCAA) 6700 mg
Fenyloalanina 4300 mg
Treonina 4100 mg
Metionina 2500 mg
Tryptofan 1300 mg

Drugorzędne niezbądne aminokwasy na 100g białka:

Składnik Ilość
Histydyna 2800 mg
Cysteina 900 mg

Inne aminokwasy na 100 g białka:

Składnik Ilość
Glutamina 19.800 mg
Kwas asparaginowy 7200 mg
Arginina 3300 mg
Prolina 9100 mg
Seryna 5500 mg
Alanina 3000 mg
Glicyna 1700 mg
Tyrozyna 5000 mg

Składniki:
Mieszanka białka i aminokwasów: białko mleka, białko serwatki, białko jaja, izolat białka serwatki, L-glutamina, L-walina, L-leucyna i L-izoleucyna, czekolada: odolejone kakao w proszku ,w smaku truskawek i czekolady: zapach, minerały:węglan magnezu, siarczan żelaza (II ), siarczan cynku, glukonian manganu (II), glukonian miedzi (II) , jodan potasu i selenin sodu, w smaku truskawkowym: proszek soku buraków czerwonych,przy smaku waniliowym, kokosowym i bananowym: aromat, witaminy: kwas L-askorbinowy, nikotynamid, octan tokoferylu, D-apntotenian wapnia, chlorowodorek pirydoksyny, ryboflawina, monoazotan tiaminy, octan retinylu, kwas foliowy, biotyna i cyjanokobalamina, słodziki acesulfam K, aspartam *, smak waniliowy i bananowy: barwnik: beta-karoten, emulgator: lecytyna sojowa.
* Zawiera fenyloalaninę

ocen klientów po polski dla ironMaxx Musklin v.2.0 2500 g