Ziołowe suplementy diety

Suplementy wykonane z mieszanek ziół i produktów roślinnych

Filtrowanie i sortowanie

Cena Highlights Marka Postać farmaceutyczna Alergeny Właściwości Dla kogo Dobry dla
Filtr

Mieszanki ziołowe: 1 - 30 z 614 artykułów

Maharishi Ayurveda MA 505 Triphala Plus

Maharishi Ayurveda MA 505 Triphala Plus, 250 tabletek

  • Z Haritaki, Amalaki i Bibhitaki
  • Kontrolowane składniki organiczne
222,00 zł (888,00 zł / kg)

Darmowa dostawa do 6 października

Allergy Research Group DHEA 25 mg Micronized

Allergy Research Group DHEA 25 mg Micronized, 60 tabletek

  • Mikronizowany DHEA
  • 25 mg na tabletkę
  • Dla dorosłych w wieku 18 lat i starszych
161,00 zł (5 750,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

pure encapsulations Kurkumina (Curcumin) z Bioperin®

pure encapsulations Kurkumina (Curcumin) z Bioperin®, 120 kapsułek

  • Z Bioperine® (ekstrakt z czarnego pieprzu)
  • Optymalna biodostępność
  • 95% kurkuminoidów i piperyną
132,00 zł (7 333,33 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Carnium Botanicals MenoWELL

Carnium Botanicals MenoWELL, 60 kapsułek

  • Z naturalnymi substancjami roślinnymi
  • Z niepokalankiem i korzeniem pochrzynu
  • Wegański i bezglutenowy
123,00 zł (3 750,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Allergy Research Group GastroCleanse

Allergy Research Group GastroCleanse, 100 wegetariańskich kapsułek

  • Łupiny babki płesznik
  • Węgiel aktywowany i chlorofil
  • Witamina C i magnez
130,00 zł (1 529,41 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Ekstrakt z kadzidli + imbir + kurkuma

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Ekstrakt z kadzidli + imbir + kurkuma, 120 kapsułek

  • 100% pochodzenia naturalnego
  • Unikalne połączenie
  • Starannie wypełnione ręcznie
168,00 zł (2 718,45 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Nature Love Kompleks ostropestu plamistego

Nature Love Kompleks ostropestu plamistego, 60 kapsułek

  • Wtórne substancje roślinne
  • Z 200 mg sylimaryny
  • Opakowanie na 2 miesiące
53,00 zł (1 325,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

ironMaxx Hellfire® Box

ironMaxx Hellfire® Box, 60 kapsułek

  • Z ekstraktem z zielonej herbaty
  • Zawiera kofeinę, yerba mate, guranę i niacynę
79,00 zł (1 215,38 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Arthrobene Wspólne plus

Arthrobene Wspólne plus, 120 kapsułek

  • Z glukozaminą i siarczanem chondroityny
  • Zawiera wapń z alg koralowych
  • Uzupełniony witaminami
228,00 zł (2 111,11 zł / kg)

Darmowa dostawa do 6 października

Allergy Research Group DHEA 10 Micronized

Allergy Research Group DHEA 10 Micronized, 60 tabletek

  • 10 mg DHEA na tabletkę
  • Mikronizowana matryca lipidowa
  • Naturalny hormon z korzenia pochrzynu
121,00 zł (4 321,43 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Botanicals Immun Caps

Botanicals Immun Caps, 60 kapsułek

  • Witamina C, propolis, echinacea
  • Wegetariańskie i bez laktozy
  • 2 kapsułki dziennie
49,11 zł 123,00 zł (1 327,30 zł / kg)

Dostawa do 6 października

SOJALL BIO Niełuskane ziarno prosa

SOJALL BIO Niełuskane ziarno prosa, 250 g

  • Kiełkowane i fermentowane
  • Z cenną acerolą
  • Naturalna witamina C i krzem
110,00 zł (440,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Gorzki melon

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Gorzki melon, 60 kapsułek

  • Z grzybem leczniczym Coprinus
  • Zawiera polifenole cynamonu i chrom
  • Bez dodatków
110,00 zł (3 055,56 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Golden Tree Aktywny ruch

Golden Tree Aktywny ruch, 60 kapsułek

  • Kolagen AprèsFlex®, Belinal® i UC-II®
  • Z kwasem hialuronowym, witaminą C i minerałami
  • Roślinne kapsułki, praktyczne i łatwe do stosowania
219,00 zł (7 300,00 zł / kg)

Darmowa dostawa do 6 października

anatis Naturprodukte Tarczyca bajkalska + andrographis

anatis Naturprodukte Tarczyca bajkalska + andrographis, 180 kapsułek

  • Zoptymalizowany z liściem papai
  • Roślinne osłonki kapsułek
  • Bez dodatków, wypełniaczy i substancji pomocniczych
264,00 zł (2 933,33 zł / kg)

Darmowa dostawa do 6 października

HealthyWorld Maca czarna Kompleks 5000 mg

HealthyWorld Maca czarna Kompleks 5000 mg, 180 kapsułek

  • Każda kapsułka zawiera 50 mg ekstraktu
  • 1 kapsułka/dzień = zapas na 180 dni
  • Z cynkiem i ekstraktami roślinnymi
88,00 zł (1 301,78 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Weleda Bio suplement diety "moja noc"

Weleda Bio suplement diety "moja noc", 46 kapsułek

  • Do codziennego spożycia
  • Stworzony przez ekspertów
  • Bez laktozy i bezglutenowe
132,00 zł (4 800,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Allergy Research Group DHEA 50 Micronized

Allergy Research Group DHEA 50 Micronized, 60 tabletek

  • 50 mg DHEA na tabletkę
  • Mikronizowana matryca lipidowa
  • Naturalny hormon z korzenia pochrzynu
219,00 zł (7 064,52 zł / kg)

Darmowa dostawa do 6 października

Maharishi Ayurveda Chyavanprash

Maharishi Ayurveda Chyavanprash, 450 g

  • 100% naturalny z ziołami, owocami i przyprawami. Łączy 5 smaków
132,00 zł (293,33 zł / kg)

Dostawa do 6 października

pure encapsulations DGL Plus®

pure encapsulations DGL Plus®, 60 Kapsułki (60 kapsułek)

  • Bogata w substancje śluzowe
  • Z aloesem
  • Hipoalergiczna produkcja
163,00 zł (3 395,83 zł / kg)

Dostawa do 6 października

SANOPOLY Priosa®ATHLETICUM

SANOPOLY Priosa®ATHLETICUM, 180 kapsułek

  • 12 aminokwasów
  • 11 minerałów
  • 5 witamin
228,68 zł 572,00 zł (1 706,57 zł / kg)

Darmowa dostawa do 6 października

Allergy Research Group Nrf2 Renew™

Allergy Research Group Nrf2 Renew™, 120 wegetariańskich kapsułek

  • Z ekstraktem z kiełków brokuła (sulforafanem)
  • Zawiera zieloną herbatę i ekstrakt z granatu
  • Uzupełniony liściem oliwnym i ostropestem plamistym
340,00 zł (3 777,78 zł / kg)

Darmowa dostawa do 6 października

Pure Ella Krople ziołowe - bez alkoholu

Pure Ella Krople ziołowe -​ bez alkoholu, 50 ml

  • Wegańskie i bez hormonów
  • Z karczochem i krwawnikiem
  • Z goryczką i arcydzięglem
67,00 zł (1 340,00 zł / l)

Dostawa do 6 października

NeuroLab® Vital Spokój w nocy

NeuroLab® Vital Spokój w nocy, 60 kapsułek

  • Zoptymalizowany z witaminami i aminokwasami
  • Jedna porcja zawiera 1 mg melatoniny
  • Odpowiedni dla wegan i wegetarian
89,75 zł 150,00 zł (1 869,79 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Amaiva Maca Plus

Amaiva Maca Plus, 60 Kapsułki (60 kapsułek)

  • Z żeń-szeniem indyjskim (Ashwagandha)
  • Zawiera Tribulus terrestris
132,00 zł (3 848,40 zł / kg)

Dostawa do 6 października

anatis Naturprodukte Ankaflawina + Monascyna + ExoBDNF®

anatis Naturprodukte Ankaflawina + Monascyna + ExoBDNF®, 60 kapsułek

  • Czerwony ryż bez monakoliny K
  • Z antocyjanami z jagód
  • ExoBDNF®: probiotyk pochodzący z fermentacji
195,00 zł (6 914,89 zł / kg)

Dostawa do 6 października

nu3 Activating Apple Vinegar

nu3 Activating Apple Vinegar, 260 g

  • Cytrynowo-świeży smak
  • Z wapniem, magnezem i chromem
  • Bez dodatku cukru
26,42 zł 67,00 zł (101,62 zł / kg)

Dostawa do 6 października

anatis Naturprodukte Bambus Mix

anatis Naturprodukte Bambus Mix, 180 kapsułek

  • Z ekstraktem z shilajit
  • Z witaminą D3 i K2
  • Bez sztucznych substancji
177,00 zł (1 762,25 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Pure Ella CystoBalance

Pure Ella CystoBalance, 60 kapsułek

  • Z witaminą C i D
  • Z D-mannozą i mniszkiem lekarskim
  • Nie zawiera hormonów
52,77 zł 88,00 zł (1 134,84 zł / kg)

Dostawa do 6 października

SOJALL Royal Bio

SOJALL Royal Bio, 240 g

  • Kiełkowane i fermentowane
  • Zawiera spermidynę i białko sojowe
  • Naturalne źródło witaminy B
141,00 zł (587,50 zł / kg)

Dostawa do 6 października