Produkty do pielęgnacji ciała firmy Kräutermax

Filtrowanie i sortowanie

Cena Typ skóry Typ włosów Właściwości Dla kogo
Filtr

Pielęgnacja ciała : 1 - 30 z 45 artykułów

Kräuter Max Spray do nóg z kasztanowcem

Kräuter Max Spray do nóg z kasztanowcem, 120 ml

  • Do wszystkich typów skóry
  • Pielęgnuje i odświeża
  • Z czerwonymi liśćmi winorośli, arniką i szałwią
73,21 zł 92,00 zł (610,08 zł / l)

Dostawa do 6 października

Kräuter Max Maść kadzidłowiec+

Kräuter Max Maść kadzidłowiec+, 100 ml

  • Do rąk, nóg, stóp i pleców
  • Z ekstraktem z arniki i imbiru
  • Olej z awokado i oliwa z oliwek
130,00 zł (1 300,00 zł / l)

Dostawa do 6 października

Kräuter Max Maść z kasztanowca + żel

Kräuter Max Maść z kasztanowca + żel, 100 ml

  • Zawiera aktywne składniki z kasztanowca i eukaliptusa
  • Zawiera sosnę górską i mentol
  • 100 ml żelu
83,00 zł (830,00 zł / l)

Dostawa do 6 października

Kräuter Max Mydło roślinne z rumiankiem

Kräuter Max Mydło roślinne z rumiankiem, 100 g

  • Mydło roślinne według starej receptury
  • Z oliwą z oliwek i olejem kokosowym
  • Z rumiankiem
36,99 zł (369,90 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Kräuter Max Krem na pęknięcia do skóry stóp

Kräuter Max Krem na pęknięcia do skóry stóp, 100 ml

  • Z pantenolem, mocznikiem,
  • kosodrzewiną i nagietkiem
  • Dla suchej i szorstkiej skóry
54,91 zł 92,00 zł (549,10 zł / l)

Dostawa do 6 października

Kräuter Max Mydło do włosów nagietek+

Kräuter Max Mydło do włosów nagietek+, 100 g

  • Dodatkowa witamina E
  • Dla każdej skóry głowy i
  • każdego rodzaju włosów
55,00 zł (550,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Kräuter Max Krem pod oczy z brunatnicami+

Kräuter Max Krem pod oczy z brunatnicami+, 30 ml

  • Do skóry suchej i wrażliwej
  • Bez olejów silikonowych
  • Łatwo się wchłania
124,59 zł 208,00 zł (4 153,00 zł / l)

Dostawa do 6 października

Kräuter Max Maść diabelski (czarci) pazur+

Kräuter Max Maść diabelski (czarci) pazur+, 100 ml

  • Do rąk, nóg, stóp i pleców
  • Z miętą, kasztanowcem,
  • Rozmarynem, tymiankiem i jałowcem
110,00 zł (1 100,00 zł / l)

Dostawa do 6 października

Kräuter Max Krem do rąk Aloevera+ intense

Kräuter Max Krem do rąk Aloevera+ intense, 70 ml

  • Z aloesem, masłem shea i oliwą z oliwek
  • Olej z orzechów makadamia i olej jojoba
  • Szybko się wchłania i nie tłuści
69,00 zł (985,71 zł / l)

Dostawa do 6 października

Kräuter Max Mydło roślinne z solą

Kräuter Max Mydło roślinne z solą, 100 g

  • Sprawdzona receptura z olejkiem kokosowym i oliwą z oliwek
  • Dla miękkiej i gładkiej skóry
36,99 zł (369,90 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Kräuter Max Maść z propolisem+

Kräuter Max Maść z propolisem+, 100 ml

  • Z oczarem wirginijskim
  • Z alantoiną
  • 100 ml
83,00 zł (830,00 zł / l)

Dostawa do 6 października

Kräuter Max Mydło roślinne z aloesem

Kräuter Max Mydło roślinne z aloesem, 100 g

  • Mydło z olejami roślinnymi według starej receptury
  • Z aloesem
  • Z oliwą z oliwek i olejem kokosowym
36,99 zł (369,90 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Kräuter Max Żel pod prysznic dla mężczyzn

Kräuter Max Żel pod prysznic dla mężczyzn, 250 ml

  • Z olejem cytrynowym, aloesem i solą morską
  • Z ekstraktem z pokrzywy i pszenicy
  • Nadaje się również jako szampon
69,00 zł (276,00 zł / l)

Dostawa do 6 października

Kräuter Max Żel aloesowy 97%

Kräuter Max Żel aloesowy 97%, 200 ml

  • Do skóry suchej i wrażliwej
  • Idealny również jako balsam po opalaniu
  • Nawilża i pielęgnuje
92,00 zł (460,00 zł / l)

Dostawa do 6 października

Kräuter Max Spray aloesowy 97%

Kräuter Max Spray aloesowy 97%, 100 ml

  • Do skóry suchej i wrażliwej
  • Nawilża i pielęgnuje
  • Idealny również jako beztłuszczowy balsam po opalaniu
92,00 zł (920,00 zł / l)

Dostawa do 6 października

Kräuter Max Krem przeciwsłoneczny SPF 30

Kräuter Max Krem przeciwsłoneczny SPF 30, 70 ml

  • Do twarzy i ciała
  • Ze współczynnikiem ochrony przeciwsłonecznej (SPF) 30
  • Do skóry odwodnionej i suchej
101,00 zł (1 442,86 zł / l)

Dostawa do 6 października

Kräuter Max Mydło roślinne z rokitnikiem

Kräuter Max Mydło roślinne z rokitnikiem, 100 g

  • Z olejem kokosowym, oliwą z oliwek i olejem rokitnika
  • Sprawia, że ​​skóra jest gładka i elastyczna
36,99 zł (369,90 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Kräuter Max Żel pod prysznic z szałwią+

Kräuter Max Żel pod prysznic z szałwią+, 250 ml

  • Z ekstraktem z szałwii, olejem szałwiowym i solą morską
  • Może być również używany jako szampon do włosów
  • Dla skóry normalnej i wrażliwej
69,00 zł (276,00 zł / l)

Dostawa do 6 października

Kräuter Max Maść z nagietkiem+

Kräuter Max Maść z nagietkiem+, 100 ml

  • Z olejkiem z rumianku, kiełków pszenicy i olejem z awokado
  • Z białkiem pszenicy
  • 100 ml kremu z nagietka
62,95 zł 105,00 zł (629,50 zł / l)

Dostawa do 6 października

Kräuter Max Mydło roślinne z lawendą

Kräuter Max Mydło roślinne z lawendą, 100 g

  • Według starej receptury
  • Z olejem kokosowym i oliwą z oliwek
  • Relaksująca lawenda
36,99 zł (369,90 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Kräuter Max Żel pod prysznic z masłem shea

Kräuter Max Żel pod prysznic z masłem shea, 250 ml

  • Z masłem shea, aloesem i solą morską
  • Zawiera ekstrakt z wanilii i witaminę E
  • Nadaje się również do skóry wrażliwej
69,00 zł (276,00 zł / l)

Dostawa do 6 października

Kräuter Max Krem pod oczy z kwasem hialuronowym+

Kräuter Max Krem pod oczy z kwasem hialuronowym+, 15 ml

  • Do skóry wymagającej
  • Z olejem z pestek winogron i olejem arganowym
  • Z ekstraktem z parakressy i szarotki alpejskiej
96,45 zł 161,00 zł (6 430,00 zł / l)

Dostawa do 6 października

Kräuter Max Dezodorant w sprayu z szałwią+

Kräuter Max Dezodorant w sprayu z szałwią+, 100 ml

  • Z szałwią i trawą cytrynową
  • Również dla skóry wymagającej
  • BEZ soli aluminium
73,21 zł 92,00 zł (732,10 zł / l)

Dostawa do 6 października

Kräuter Max Żel pod prysznic z solą morską

Kräuter Max Żel pod prysznic z solą morską, 250 ml

  • Z solą morską i olejami roślinnymi
  • Nawilża
  • Można stosować również jako szampon
69,00 zł (276,00 zł / l)

Dostawa do 6 października

Kräuter Max Maść z arniką

Kräuter Max Maść z arniką, 100 ml

  • Krem pielęgnacyjny
  • Z olejem z sosny górskiej
83,00 zł (830,00 zł / l)

Dostawa do 6 października

Kräuter Max Pielęgnacja ust Oliwka+

Kräuter Max Pielęgnacja ust Oliwka+, 3,50 g

  • Z oliwą z oliwek i olejem jojoba
  • Zawiera wosk pszczeli i bisabolol
  • Dla suchej skóry
31,99 zł (9 140,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Kräuter Max Mydło roślinne z oliwką

Kräuter Max Mydło roślinne z oliwką, 100 g

  • Z olejkiem kokosowym i oliwą z oliwek
  • Dla gładkiej skóry
36,99 zł (369,90 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Kräuter Max Krem pod oczy Collagen+

Kräuter Max Krem pod oczy Collagen+, 15 ml

  • Dla skóry wrażliwej
  • Oleje z nasion marchwi, awokado i jojoba
  • BEZ parabenów i olejów silikonowych
92,00 zł (6 133,33 zł / l)

Dostawa do 6 października

Kräuter Max Szampon do włosów brzoza+

Kräuter Max Szampon do włosów brzoza+, 250 ml

  • Brzoza, pokrzywa i guarana
  • Blokuje szkodliwe wpływy środowiska
  • Aktywne substancje myjące
92,00 zł (368,00 zł / l)

Dostawa do 6 października

Kräuter Max Żel pod prysznic Róża+

Kräuter Max Żel pod prysznic Róża+, 250 ml

  • Nawilża
  • Nadaje się również jako szampon do włosów
  • Zmysłowy aromat
87,00 zł (348,00 zł / l)

Dostawa do 6 października