Duży wybór herbat firmy Kräutermax
Siła natury
Herbaty zapewniają łagodne, ale skuteczne wsparcie wykorzystując właściwości lecznicze natury. Odkryj duży wybór herbat Kräutermax wysokiej jakości. Znajdź swoją ulubioną herbatę z kwiatami lipy, z rumiankiem, z dzikim bzem, liśćmi pokrzywy oraz wiele innych rodzajów.
Herbaty: 10 artykułów
Kräuter Max Ziołowa herbata zioło ostropestu plamistego, 100 g
- W zamykanej torbie
- Bez wzmacniaczy smaku
- Bez aromatycznych dodatków
51,01 zł 57,00 zł (510,10 zł / kg)
Dostawa do 7 października
Kräuter Max Herbata ziołowa z liśćmi i kwiatami głogu, 100 g
- W zamykanym woreczku
- Bez dodatku aromatów
- Bez wzmacniaczy smaku
46,98 zł 53,00 zł (469,80 zł / kg)
Dostawa do 7 października
Kräuter Max Herbatka ziołowa z liści szałwii, 100 g
- Bez środków aromatyzujących
- Bez wzmacniaczy smaku
- W szczelnie zamykanej torebce
26,23 zł 43,99 zł (262,30 zł / kg)
Dostawa do 7 października
Kräuter Max Herbata ziołowa z zielonego owsa, 100 g
- W zamykanym ponownie opakowaniu
- Bez wzmacniaczy smaku
- Bez dodatków
39,35 zł 43,99 zł (393,50 zł / kg)
Dostawa do 7 października
Kräuter Max Herbata ziołowa z jemioły, 250 g
- W szczelnie zamykanej torebce
- Bez wzmacniaczy smaku
- Bez środków aromatyzujących
59,04 zł 66,00 zł (236,16 zł / kg)
Dostawa do 7 października
Kräuter Max Herbata ziołowa z liści ślazu, 100 g
- W szczelnie zamykanej torebce
- Bez wzmacniaczy smaku
- Bez dodatków
39,35 zł 43,99 zł (393,50 zł / kg)
Dostawa do 7 października
Kräuter Max Herbata ziołowa ze skrzypu, 100 g
- W szczelnie zamykanej torebce
- Bez wzmacniaczy smaku
- Bez dodatków
66,69 zł 75,00 zł (666,90 zł / kg)
Dostawa do 7 października
Kräuter Max Herbata ziołowa z przywrotnika, 100 g
- W zamykanym ponownie opakowaniu
- Bez wzmacniaczy smaku
- Bez dodatku aromatów
34,00 zł 57,00 zł (340,00 zł / kg)
Dostawa do 7 października
Kräuter Max Herbata ziołowa, mieszanka zasadowa, 100 g
- Bez środków aromatyzujących
- Bez wzmacniaczy smaku
- W szczelnie zamykanej torebce
55,03 zł 62,00 zł (550,30 zł / kg)
Dostawa do 7 października
Kräuter Max Herbata ziołowa z kwiatów rumianku, 100 g
- W zamykanym ponownie opakowaniu
- Bez wzmacniaczy smaku
- Bez dodatków
39,36 zł 66,00 zł (393,60 zł / kg)
Dostawa do 7 października