Multipower - Inteligentne odżywianie sportowe dla prawdziwych sportowców

Qualität seit 1977

Inteligentne produkty Mulitpower pozwalają w mgnieniu oka zbliżyć się do celów treningowych, niż się spodziewano. Najwyższa jakość i doskonały smak towarzyszą Tobie i Twoim wizjom Tak spełniają się marzenia.

Filtrowanie i sortowanie

Cena Postać farmaceutyczna Właściwości
Filtr

Multipower: 9 artykułów

Multipower Magnesium Liquid

Multipower Magnesium Liquid, 500 ml

  • 250 mg nieskazitelnego magnezu
  • Niezbędny produkt dla sportowców
  • Bez aspartamu
103,00 zł (206,00 zł / l)

Dostawa do 6 października

Multipower Protein Layer

Multipower Protein Layer, Caramel Peanut Crunch (50 g)

  • Niska wartość kaloryczna
  • Niska zawartość cukru
  • Bez kolagenu
12,25 zł 12,99 zł (245,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Multipower 53% Protein Boost

Multipower 53% Protein Boost, Coconut (50 g)

  • Doskonały podczas diety
  • Niska zawartość cukru
  • Różne smaki
13,99 zł (279,80 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Multipower Vegan Layer

Multipower Vegan Layer, Peanutbutter (55 g)

  • Z 3 źródłami białka roślinnego
  • 24% białka w batoniku
  • Tylko 1% cukru
14,99 zł (272,55 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Multipower Baton Protein Delight

Multipower Baton Protein Delight, Vanilla Cashew Caramel (35 g)

  • Pyszna różnorodność batonów
  • Cenne źródło białka
  • Idealny jako przekąska
9,99 zł (285,43 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Multipower Power Pack "the real original"

Multipower Power Pack "the real original", Classic Dark (1 baton)

  • Nowość z oryginalną recepturą
  • Wysoka zawartość białka i węglowodanów
  • Idealny jako przekąska potreningowa
9,99 zł (285,43 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Multipower Vegan Protein Shake

Multipower Vegan Protein Shake, Czekolada (420 g)

  • Starannie opracowana receptura
  • Opakowanie przyjazne dla środowiska
  • Zoptymalizowany witaminą C i B6
84,00 zł (200,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Multipower Shaker z sitkiem

Multipower Shaker z sitkiem, 0,70 l

  • Z sitkiem
  • Bez grudek
  • Można myć w zmywarce
18,99 zł (27,13 zł / l)

Dostawa do 6 października

Multipower Whey Protein

Multipower Whey Protein, Cookies & Cream (420 g)

  • Z 3 źródeł białka
  • 100% smaku i kremowości
  • Wzbogacony witaminą B6
103,00 zł (245,24 zł / kg)

Produkt tymczasowo niedostępny