Mąki czysto roślinne

Szukaj według kategorii

Filtrowanie i sortowanie

Cena Highlights Marka Alergeny Właściwości
Filtr

Wegańskie: 1 - 30 z 128 artykułów

Bio proszek do pieczenia z czystego kamienia winnego

Alnatura Bio proszek do pieczenia z czystego kamienia winnego, 72 g

  • Jakość organiczna
  • Bez glutenu
  • Wegański
5,99 zł (83,19 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Govinda Mąka z manioku bio

Govinda Mąka z manioku bio, 450 g

  • Łagodny smak
  • Szczególnie delikatna konsystencja
  • Z błonnikiem
21,99 zł (48,87 zł / kg)

Dostawa do 6 października

nu3 Flavour Powder

nu3 Flavour Powder, Vanille (150 g)

  • Bez dodatku cukru i o niskiej zawartości tłuszczu
  • Bez sztucznych słodzików
  • Rozpuszczanie bez grudek
42,83 zł 61,00 zł (285,53 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Raab Vitalfood Tabletki stewia

Raab Vitalfood Tabletki stewia, 300 tabletek

  • 1 tabletka odpowiada 1 kostce cukru
  • Neutralny smak
  • Proste użycie
24,99 zł (1 388,33 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Raab Vitalfood Organiczne białko łubinu w proszku

Raab Vitalfood Organiczne białko łubinu w proszku, 500 g

  • Bez dodatków - 100% czystości
  • Wszechstronne zastosowanie w przepisach
  • Dla diety wysokobiałkowej
62,00 zł (124,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Alnatura Bio mąka orkiszowa typ 630

Alnatura Bio mąka orkiszowa typ 630, 1 kg

  • Idealna do ciast i jasnych wypieków
  • Bardzo drobno zmielona
  • Organiczna jakość z Niemiec
12,99 zł (12,99 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Alnatura Bio mąka orkiszowa typ 1050

Alnatura Bio mąka orkiszowa typ 1050, 1 kg

  • Idealna do chleba i pieczywa
  • Lekko zmielona
  • Jakość organiczna z Niemiec
12,99 zł (12,99 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Raab Vitalfood Ekstrakt ze stewii premium

Raab Vitalfood Ekstrakt ze stewii premium, 50 g

  • alternatywa dla cukru
  • biały, krystaliczny wyciąg
  • 1g stewia wyciągu odpowiada 66 kostkom cukru
75,00 zł (1 500,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Atombody Rice pudding, 500g

Atombody Rice pudding, 500g, Chocotella (500 g)

  • Gotowy w zaledwie 2 minuty
  • 100% naturalna mąka ryżowa
  • Wegański i bez dodatku cukru
20,61 zł 34,99 zł (41,22 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Alnatura Bio mąka pszenna typ 550

Alnatura Bio mąka pszenna typ 550, 1 kg

  • Idealny do ciasta na pizzę i ciast drożdżowych
  • Drobno zmielona
  • Jakość organiczna z Niemiec
8,99 zł (8,99 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Purasana Ziarna kakao BIO

Purasana Ziarna kakao BIO, 200 g

  • Wysoka zawartość błonnika
  • Bogate w składniki odżywcze
  • Bogate we wtórne substancje roślinne
45,99 zł (229,95 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Alnatura Bio mąka z ciecierzycy

Alnatura Bio mąka z ciecierzycy, 400 g

  • Mocny, orzechowy aromat
  • Do naleśników i innych
  • Naturalnie wegańska i bezglutenowa
12,99 zł (32,48 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Raab Vitalfood Organiczna mąka z nasion  winogron

Raab Vitalfood Organiczna mąka z nasion winogron, 300 g

  • Delikatne tłoczenie na zimno
  • Może być mieszana z inną mąką
  • Z pomysłem na przepis
35,99 zł (119,97 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Alnatura Bio mąka żytnia pełnoziarnista

Alnatura Bio mąka żytnia pełnoziarnista, 1 kg

  • Jakość organiczna (Demeter)
  • Wegańska
  • Do aromatycznego zakwasu
7,99 zł (7,99 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Alnatura Bio bułka tarta orkiszowa

Alnatura Bio bułka tarta orkiszowa, 200 g

  • Do panierowania i obtaczania
  • Ostrożnie starta
  • Bez dodatku soli
7,99 zł (39,95 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Alnatura Bio syrop klonowy klasy A

Alnatura Bio syrop klonowy klasy A, 250 ml

  • Z klonu cukrowego
  • Łagodnie słodki smak
  • Do udoskonalenia deserów
24,99 zł (99,96 zł / l)

Dostawa do 6 października

Alnatura Bio masło kakaowe

Alnatura Bio masło kakaowe, 100 g

  • Delikatny smak
  • Idealne do porcjowania
  • Do pieczenia
36,99 zł (369,90 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Rapunzel Organiczna mąka z łubinu

Rapunzel Organiczna mąka z łubinu, 250 g

  • Delikatny, orzechowy smak
  • Bogata w białko, błonnik i pierwiastki śladowe
  • Idealna dla wegan, sportowców i aktywnych smakoszy
17,99 zł (71,96 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Alnatura Bio ziarna kakaowe, prażone

Alnatura Bio ziarna kakaowe, prażone, 150 g

  • Cierpki smak
  • Do pieczenia i jako posypka
  • Wegańskie i w jakości organicznej
37,99 zł (253,27 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Bioenergie Organiczna mąkę z pestek dyni

Bioenergie Organiczna mąkę z pestek dyni, 250 g

  • Częściowo odtłuszczona
  • Pakowana w Austrii
  • Delikatny orzechowy smak
18,99 zł (75,96 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Alnatura Organiczna mąka kukurydziana

Alnatura Organiczna mąka kukurydziana, 500 g

  • Bezglutenowa
  • Do pieczenia i gotowania
  • Sprawia, że wypieki są bardziej puszyste
9,99 zł (19,98 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Govinda Mąka bananowa organiczna

Govinda Mąka bananowa organiczna, 350 g

  • Wszechstronny
  • Do gotowania, pieczenia i zagęszczenia
  • Neutralny smak
29,99 zł (85,69 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Alnatura Pełnoziarnista mąka pszenna Bio

Alnatura Pełnoziarnista mąka pszenna Bio, 1 kg

  • Do pieczenia i gotowania
  • Zmielona z całego ziarna
  • Zachowane zostały warstwy zarodkowe i powierzchniowe
9,99 zł (9,99 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Bauck Mühle Bio bezglutenowe ciasto na pizzę

Bauck Mühle Bio bezglutenowe ciasto na pizzę, 350 g

  • Szybkie przygotowanie
  • Bez wyrastania
  • Wegańskie
12,99 zł (37,11 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Cosmoveda BIO Jaggery - cukier trzcinowy

Cosmoveda BIO Jaggery -​ cukier trzcinowy, 400 g

  • Bogate w minerały i melasę
21,99 zł (54,98 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Alnatura Bio cukier żelujący 2:1

Alnatura Bio cukier żelujący 2:1, 500 g

  • Jakość organiczna
  • Wegański
  • Pasty owocowe, dżemy, galaretki i inne.
11,99 zł (23,98 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Bioenergie Mąka kasztanowa Bio

Bioenergie Mąka kasztanowa Bio, 450 g

  • Zawiera potas i magnez
  • Idealna do pieczenia i jako składnik wielu potraw
  • Słodko-orzechowy w smaku
45,99 zł (102,20 zł / kg)

Dostawa do 6 października

nu3 Fit Pancakes

nu3 Fit Pancakes, 240 g

  • Bezglutenowe i wegańskie
  • Niskocukrowa alternatywa
  • Z cennym błonnikiem pokarmowym
24,97 zł 29,99 zł (104,04 zł / kg)

Dostawa do 6 października

More Nutrition Chunky Flavour vegan

More Nutrition Chunky Flavour vegan, Salted Caramel (90 g)

  • Pyszny proszek smakowy
  • Do aromatyzowania twarogu i owsianki
  • Również do gotowania i pieczenia
46,99 zł (522,11 zł / kg)

Dostawa do 13 października

Bauck Mühle Bio chleb Wunderbrød Original

Bauck Mühle Bio chleb Wunderbrød Original, 600 g

  • Z bezglutenowego płatków owsianych
  • Z odżywczymi nasionami
  • Wystarczy wymieszać z wodą
21,99 zł (36,65 zł / kg)

Dostawa do 6 października