Oleje i tłuszcze roślinne do gotowania

Filtrowanie i sortowanie

Cena Highlights Marka Alergeny Właściwości
Filtr

Oleje i tłuszcze roślinne: 1 - 30 z 78 artykułów

Ölmühle Solling Niefiltrowany olej z czarnuszki BIO

Ölmühle Solling Niefiltrowany olej z czarnuszki BIO, 500 ml

  • Bardzo gęsty
  • Lekko pikantny smak
  • Nadaje się również do samodzielnego stosowania
141,00 zł (282,00 zł / l)

Dostawa do 7 października

Alnatura Bio olej lniany, łagodny, nativ

Alnatura Bio olej lniany, łagodny, nativ, 250 ml

  • Jakość organiczna
  • Wegański
  • Bogaty w kwasy tłuszczowe omega-3
16,99 zł (67,96 zł / l)

Dostawa do 7 października

Alnatura Bio olej rzepakowy, natywny

Alnatura Bio olej rzepakowy, natywny, 500 ml

  • Z pierwszego tłoczenia na zimno
  • Delikatny aromat
  • Idealny do marynat
12,99 zł (25,98 zł / l)

Dostawa do 7 października

Ölmühle Fandler Bio olej z pestek dyni

Ölmühle Fandler Bio olej z pestek dyni, 250 ml

  • Głęboki zielony kolor
  • Mocny smak
  • Orzechowy, aksamitny, aromatyczny
63,00 zł (252,00 zł / l)

Dostawa do 7 października

Alnatura Bio olej lniany

Alnatura Bio olej lniany, 250 ml

  • Orzechowy smak z gorzkimi nutami
  • Bogaty w kwasy tłuszczowe omega-3
  • Uszlachetnia i przyprawia
12,99 zł (51,96 zł / l)

Dostawa do 13 października

Ölmühle Solling Olej z czarnuszki filtrowany egipski BIO

Ölmühle Solling Olej z czarnuszki filtrowany egipski BIO, 500 ml

  • 500 mililitrów
  • Łagodny, w pełni dojrzały smak
  • Możliwość podgrzewania do 90°C
141,00 zł (282,00 zł / l)

Dostawa do 7 października

FutuNatura Bio Olej z nasion czarnuszki

FutuNatura Bio Olej z nasion czarnuszki, 250 ml

  • 100% egipski olej z nasion czarnuszki
  • Delikatnie tłoczony na zimno i niefiltrowany
  • W praktycznej szklanej butelce
75,00 zł (300,00 zł / l)

Dostawa do 7 października

Alnatura Bio masło kakaowe

Alnatura Bio masło kakaowe, 100 g

  • Delikatny smak
  • Idealne do porcjowania
  • Do pieczenia
36,99 zł (369,90 zł / kg)

Dostawa do 7 października

BioKing Olej słonecznikowy „high oleic” bio

BioKing Olej słonecznikowy „high oleic” bio, 500 ml

  • Tłoczony na zimno
  • Nierafinowany i całkowicie nieskażony
  • Pochodzenie: Austria
29,99 zł (59,98 zł / l)

Dostawa do 7 października

Alnatura Bio Oliwa z oliwek nativ extra

Alnatura Bio Oliwa z oliwek nativ extra, 500 ml

  • Owocowy smak
  • Jakość organiczna
  • Wszechstronna w użyciu
32,99 zł (65,98 zł / l)

Dostawa do 7 października

Ölmühle Solling Olej gorczycowy Naturland BIO

Ölmühle Solling Olej gorczycowy Naturland BIO, 250 ml

  • Pikantny smak
  • Tłoczony na zimno i y pierwszego tłoczenia
  • Również do gotowania i przyprawiania
80,00 zł (320,00 zł / l)

Dostawa do 20 października

Rapunzel Bio olej rzepakowy, natywny

Rapunzel Bio olej rzepakowy, natywny, 0,50 l

  • Łagodny i pożywny
  • Zawiera kwasy tłuszczowe omega-3
  • Do zimnych potraw i delikatnego gotowania na parze
24,99 zł (49,98 zł / l)

Dostawa do 7 października

Ölmühle Solling Olej z ogórecznikiem

Ölmühle Solling Olej z ogórecznikiem, 250 ml

  • Delikatnie tłoczony na zimno
  • Można również spożywać bez dodatków
  • Pyszny smak ogórka
110,00 zł (440,00 zł / l)

Dostawa do 7 października

Ölmühle Solling Olej z lnianki Naturland

Ölmühle Solling Olej z lnianki Naturland, 250 ml

  • Jakość surowej żywności
  • Smak warzywny, podobny do grochu
  • Idealny do uszlachetniania zimnych i ciepłych potraw
37,72 zł 39,99 zł (150,88 zł / l)

Dostawa do 7 października

Organiczny olej arganowy z pierwszego tłoczenia

Ölmühle Solling Organiczny olej arganowy z pierwszego tłoczenia, 250 ml

  • W 100% czysty i naturalny
  • Z nieprażonych orzechów
  • Z witaminą E
141,00 zł (564,00 zł / l)

Dostawa do 7 października

Alnatura Bio olej sezamowy nativ

Alnatura Bio olej sezamowy nativ, 250 ml

  • Orzechowy i łagodny
  • Z pierwszego tłoczenia na zimno
  • Jakość organiczna
20,99 zł (83,96 zł / l)

Dostawa do 13 października

Vilgain Avocadoöl Spray

Vilgain Avocadoöl Spray, 200 ml

  • Z awokado odmiany Hass z Kenii
  • Wysoki punkt dymienia: 270°C
  • Bez dodatku cukru
37,99 zł (189,95 zł / l)

Dostawa do 7 października

Vilgain Olivenöl Spray extra virgin Bio

Vilgain Olivenöl Spray extra virgin Bio, 200 ml

  • Składniki wyłącznie z upraw ekologicznych
  • Typowa gorzko-owocowa nuta
  • Bardzo niska kwasowość
34,99 zł (174,95 zł / l)

Dostawa do 7 października

Vilgain Avocadoöl Spray Bio

Vilgain Avocadoöl Spray Bio, 200 ml

  • Z awokado odmian Hass i Fuerte
  • Stabilny termicznie do 270°C podczas smażenia
  • Składniki wyłącznie w jakości ekologicznej
45,99 zł (229,95 zł / l)

Dostawa do 7 października

Organiczny czerwony olej palmowy, naturalny - Naturland Fair

Ölmühle Solling Organiczny czerwony olej palmowy, naturalny -​ Naturland Fair, 1000 ml (1 l)

  • Typowy dla tego rodzaju smak
  • Intensywny pomarańczowy kolor
  • Pochodzenie: Ghana
96,00 zł (96,00 zł / l)

Dostawa do 7 października

Govinda Bio olej arganowy

Govinda Bio olej arganowy, 250 ml

  • Wysoka jakość
  • Nadaje się również do skóry i włosów
152,00 zł (608,00 zł / l)

Dostawa do 7 października

Alnatura Bio Oliwa z oliwek nativ extra z Grecji

Alnatura Bio Oliwa z oliwek nativ extra z Grecji, 500 ml

  • Zielony i owocowy smak
  • Jakość organiczna
  • Gotowanie, gotowanie na parze i smażenie
49,99 zł (99,98 zł / l)

Dostawa do 7 października

Alnatura Bio olej konopny nativ

Alnatura Bio olej konopny nativ, 250 ml

  • Jakość organiczna
  • Wegański
  • Nieodpowiedni dla kobiet w ciąży, matek karmiących i dzieci
27,99 zł (111,96 zł / l)

Dostawa do 7 października

PRIMABENE Ekologiczny olej sojowy premium

PRIMABENE Ekologiczny olej sojowy premium, 250 ml

  • Typowy zapach i smak
  • Produkt austriacki
  • Do kuchni na ciepło i zimno
37,99 zł (151,96 zł / l)

Dostawa do 7 października

Ölmühle Fandler Bio olej z orzechów makadamia

Ölmühle Fandler Bio olej z orzechów makadamia, 100 ml

  • Organiczny luksusowy olej
  • Prawdziwa pyszność
  • Rewelacja smakowa
63,00 zł (630,00 zł / l)

Dostawa do 7 października

Alnatura Bio olej do smażenia i pieczenia

Alnatura Bio olej do smażenia i pieczenia, 750 ml

  • Wysoce rozgrzewalny, neutralny smak
  • Idealny do gotowania, pieczenia i smażenia
  • 100% organiczne nasiona słonecznika
22,99 zł (30,65 zł / l)

Dostawa do 7 października

Oliwa z oliwek extra virgin „Mediterraneo”

Ölmühle Solling Oliwa z oliwek extra virgin „Mediterraneo”, 750 ml

  • Owocowy smak
  • Do duszenia i krótkiego smażenia
  • Z południowych Włoch
94,00 zł (125,33 zł / l)

Dostawa do 7 października

BioKing Oliwa z oliwek bio

BioKing Oliwa z oliwek bio, 500 ml

  • Z Andaluzji
  • Wyjątkowo aromatyczna
  • Delikatnie owocowa i tłoczona na zimno
58,00 zł (116,00 zł / l)

Dostawa do 7 października

Alnatura Bio styryjski olej z pestek dyni

Alnatura Bio styryjski olej z pestek dyni, 100 ml

  • Z Austrii
  • Jakość organiczna
  • Do sałatek, zup i deserów
28,99 zł (289,90 zł / l)

Dostawa do 7 października

Schalk Mühle Organiczny olej rzepakowy

Schalk Mühle Organiczny olej rzepakowy, 500 ml

  • 100% ekologiczny
  • Vegan
  • Starannie wyprodukowany
60,00 zł (120,00 zł / l)

Dostawa do 7 października