Wszystko o alternatywnych przekąskach i słodyczach

Szukaj według kategorii

Filtrowanie i sortowanie

Cena Highlights Marka Sposób odżywiania Alergeny Właściwości
Filtr

Przekąski i słodycze: 1 - 30 z 568 artykułów

ShareOriginal® śliwki

Share ShareOriginal® śliwki, 500 g

  • Sfermentowane zielone śliwki
  • Cały owoc - z pestką
  • Słodko-kwaśny smak
391,00 zł (782,00 zł / kg)

Darmowa dostawa do 6 października

ironMaxx Baton wegański 30

ironMaxx Baton wegański 30, Chocolate (35 g)

  • 26% białka w batoniku
  • Bez oleju palmowego
  • Czysto roślinny
4,99 zł (142,57 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Alnatura Bio wafle z soczewicy

Alnatura Bio wafle z soczewicy, 100 g

  • Bogate w białko
  • Bezglutenowe
  • Do podjadania
7,99 zł (79,90 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Organiczny napój z groszku, barista, wegański

Alnatura Organiczny napój z groszku, barista, wegański, 60 g

  • Pełnoziarnisty owies i suszone mango
  • Miękki i tropikalno-owocowy
  • Słodzony syropem ryżowym
6,99 zł (116,50 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Powerbar Baton 30% Protein Plus

Powerbar Baton 30% Protein Plus, Caramel-​Vanille Crisp (55 g)

  • Bogaty w wysokiej jakości białko
  • Bardzo smaczny
  • Cena promocyjna: 15 batonów po 55 g
10,56 zł 11,99 zł (192,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Wafle z soczewicy bio

BIO PRIMO Wafle z soczewicy bio, 90 g

  • Chrupiący dostawca białek
  • Wegańskie i bezglutenowe
  • 100% uprawa ekologiczna Turcja
6,99 zł (77,67 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Seeberger Czekoladowa mieszanka z orzechami pekan

Seeberger Czekoladowa mieszanka z orzechami pekan, 150 g

  • Delikatna powietrzna czekolada
  • Chrupiące orzechy
  • Z owocami
22,99 zł (153,27 zł / kg)

Dostawa do 6 października

ironMaxx Protein 30 baton

ironMaxx Protein 30 baton, czekolada (35 g)

  • Różne warianty
  • Rewelacyjnie pyszny smak
  • Każdy baton ma 5 cennych witamin
4,99 zł (142,57 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Vilgain Chleb tostowy pełnoziarnisty

Vilgain Chleb tostowy pełnoziarnisty, 370 g

  • Bez dodatku cukru i w 100% wegańskie
  • Z dodatkiem włoskiej oliwy z oliwek
  • Źródło błonnika z pełnego ziarna pszenicy
11,34 zł 12,99 zł (30,65 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Share-Pomelozzini® - pralina ze sfermentowanych owoców pomelo

Share Share-​Pomelozzini® -​ pralina ze sfermentowanych owoców pomelo, 4 szt.

  • Wyprodukowane z naturalnych grejpfrutów
  • Fermentowane we własnym soku przez 30 miesięcy
  • Owocowe i soczyste w smaku
116,65 zł 123,00 zł (29,16 zł / szt.)

Dostawa do 6 października

Alnatura Bio wafle orkiszowe, naturalne

Alnatura Bio wafle orkiszowe, naturalne, 100 g

  • Orkisz razowy dmuchany
  • Wysoka zawartość białka
  • Do spożywania bez lub z dodatkami
4,99 zł (49,90 zł / kg)

Dostawa do 6 października

nu3 Wegański baton proteinowy 3K

nu3 Wegański baton proteinowy 3K, 65 g

  • Wysokiej jakości białko
  • Szczególnie czekoladowy
  • Bez dodatku cukru i sukralozy
7,81 zł 11,99 zł (120,15 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Alnatura Bio baton musli klonowo-daktylowy

Alnatura Bio baton musli klonowo-​daktylowy, 150 g

  • Płatki owsiane jako baza
  • Jakość bio
  • Wegańskie
8,99 zł (59,93 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Alnatura Organiczne wafle z ciecierzycy

Alnatura Organiczne wafle z ciecierzycy, 100 g

  • Orzechowe i chrupiące
  • Źródło białka
  • Wegańskie i bezglutenowe
7,99 zł (79,90 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Alnatura Bio wafle z kukurydzy i amarantusa

Alnatura Bio wafle z kukurydzy i amarantusa, 115 g

  • Dmuchane
  • Z solą morską
  • Bezglutenowe
4,99 zł (43,39 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Alnatura Bio herbatniki orkiszowe

Alnatura Bio herbatniki orkiszowe, 150 g

  • Chrupiąca przekąska
  • Słodzone cukrem i miodem
  • 3 opakowania po 5 ciastek w każdym
8,99 zł (59,93 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Alnatura Bio sucharki orkiszowe

Alnatura Bio sucharki orkiszowe, 200 g

  • Słodkawe i chrupiące
  • Bez dodatku cukru
  • W organicznej jakości Demeter
9,99 zł (49,95 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Alnavit Bio gryczane pieczywo chrupkie

Alnavit Bio gryczane pieczywo chrupkie, 150 g

  • Bezglutenowe
  • Bez dodatku cukru
  • Chrupiące i bogate w błonnik
12,99 zł (86,60 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Wegańskie batony proteinowe CRISPY - 12 szt.

Vetain Wegańskie batony proteinowe CRISPY -​ 12 szt., Brownie (12 batonów)

  • 100% składników pochodzenia roślinnego
  • Co najmniej 12 g białka na baton
  • Opakowanie w 100% nadaje się do recyklingu
146,00 zł (221,21 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Multipower Protein Layer

Multipower Protein Layer, Caramel Peanut Crunch (50 g)

  • Niska wartość kaloryczna
  • Niska zawartość cukru
  • Bez kolagenu
12,25 zł 12,99 zł (245,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Alnatura Bio wafle kukurydziane, solone

Alnatura Bio wafle kukurydziane, solone, 110 g

  • Dmuchane
  • Z solą morską
  • Bezglutenowe
4,99 zł (45,36 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Powerbar Protein+ Low Sugar baton

Powerbar Protein+ Low Sugar baton, wanilia (35 g)

  • 10 g białka na baton
  • Tylko do 1,6 g cukru na 35 g batonu
  • Po uprawianiu sportu i pomiędzy treningami
7,99 zł (228,29 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Willi Dungl Organiczne cukierki "Przyjaciel gardła"

Willi Dungl Organiczne cukierki "Przyjaciel gardła", 65 g

  • Z nadzieniem z miodu leśnego
  • Intensywny aromat ziół
  • Z ekstraktem z szałwii i bzu
14,99 zł (230,62 zł / kg)

Dostawa do 6 października

All Stars Snack Bar Protein

All Stars Snack Bar Protein , Strawberry (35 g)

  • Chrupiąca polewa czekoladowa
  • Delikatne nadzienie z zawartością białka
  • Bez aspartamu
6,99 zł (199,71 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Ketofabrik Baton czekoladowy Strawberry Chocolate

Ketofabrik Baton czekoladowy Strawberry Chocolate, 1 sztuka

  • 1 g cukru na batonik
  • Wegetariański
  • 3,6 g węglowodanów netto na baton
7,99 zł

Dostawa do 6 października

Powerbar Protein Soft Core

Powerbar Protein Soft Core, Exotic Cream (48 g)

  • Z chrupiącymi kawałkami
  • Bez dodatku cukru
  • Idealna przekąska w podróży
10,99 zł (228,96 zł / kg)

Dostawa do 14 października

Multipower 53% Protein Boost

Multipower 53% Protein Boost, Coconut (50 g)

  • Doskonały podczas diety
  • Niska zawartość cukru
  • Różne smaki
13,99 zł (279,80 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Multipower Vegan Layer

Multipower Vegan Layer, Peanutbutter (55 g)

  • Z 3 źródłami białka roślinnego
  • 24% białka w batoniku
  • Tylko 1% cukru
14,99 zł (272,55 zł / kg)

Dostawa do 6 października

All Stars Baton owsiany Oatcake

All Stars Baton owsiany Oatcake, Musli Yoghurt (80 g)

  • Idealny na trening
  • Wykonane ręcznie
  • Pieczony w piekarniku
8,99 zł (112,38 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Echinacea (jeżówka) + rokitnik tabletki do ssania bio

HOYER Echinacea (jeżówka) + rokitnik tabletki do ssania bio, 60 szt.

  • Naturalna formuła
  • Bez barwników i aromatów
  • Z witaminą C
22,99 zł (0,38 zł / szt.)

Dostawa do 6 października