Odżywki dla sportowców od Powerbar®

Inteligentny towarzysz podczas uprawiania sportu i zawodów

Od momentu powstania w 1986 roku, Powerbar z czystej pasji opracowuje spersonalizowane odżywki dla osób aktywnych i sportowców. Dzięki 40-letniemu doświadczeniu marka oferuje dobrze przemyślaną gamę batonów, żeli i proszków, które zapewniają optymalne wsparcie dla wszystkich sportowych wyzwań.

Filtrowanie i sortowanie

Cena Postać farmaceutyczna Cel treningu Alergeny Właściwości
Filtr

Powerbar®: 1 - 30 z 38 artykułów

Powerbar Baton 30% Protein Plus

Powerbar Baton 30% Protein Plus, Caramel-​Vanille Crisp (55 g)

  • Bogaty w wysokiej jakości białko
  • Bardzo smaczny
  • Cena promocyjna: 15 batonów po 55 g
10,56 zł 11,99 zł (192,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Powerbar Powergel Shots

Powerbar Powergel Shots, Raspberry (60 g)

  • Faza zawodów i intensywny trening
  • 5 cukierków odpowiada 1 PowerGelowi
  • Wypełnienie płynnym żelem
10,56 zł 11,99 zł (176,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Powerbar Powergel Fruit

Powerbar Powergel Fruit, Red Fruit Punch (41 g)

  • Na bazie soku owocowego
  • Stosunek glukozy i fruktozy 2:1
  • Naturalne aromaty
10,56 zł 11,99 zł (257,56 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Powerbar Protein+ Low Sugar baton

Powerbar Protein+ Low Sugar baton, wanilia (35 g)

  • 10 g białka na baton
  • Tylko do 1,6 g cukru na 35 g batonu
  • Po uprawianiu sportu i pomiędzy treningami
7,99 zł (228,29 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Powerbar Protein Soft Core

Powerbar Protein Soft Core, Exotic Cream (48 g)

  • Z chrupiącymi kawałkami
  • Bez dodatku cukru
  • Idealna przekąska w podróży
10,99 zł (228,96 zł / kg)

Dostawa do 14 października

Powerbar PowerGel Smoothie

Powerbar PowerGel Smoothie, banan borówka (90 g)

  • Przy treningu i zawodach
  • Owocowy smak
  • Worek wielokrotnego użytku
10,99 zł (122,11 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Powerbar Iso Active

Powerbar Iso Active, Lemon (600 g)

  • Przed i w trakcie treningu
  • Stosunek glukozy i fruktozy 2:1
  • Aby poprawić wchłanianie wody
62,00 zł (103,33 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Powerbar Iso Active

Powerbar Iso Active, Red Fruit Punch (1.320 g)

  • Zawiera 5 elektrolitów
  • Stosunek glukozy 2:1
  • I źródła fruktozy
128,00 zł (96,97 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Powerbar Baton 52% Protein Plus

Powerbar Baton 52% Protein Plus, Cookies & Cream (50 g)

  • Niska zawartość cukru
  • Bez aspartamu
  • Specjalna cena promocyjna od 20 batonów po 50 g każdy
12,68 zł 13,99 zł (253,60 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Powerbar Energize Original

Powerbar Energize Original, Banana Punch (55 g)

  • Intensywne treningi
  • I podczas zawodów
  • Połączenie magnezu i sodu
12,99 zł (236,18 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Powerbar 5 Electrolytes

Powerbar 5 Electrolytes, mango-​marakuja (10 tabletek musujących)

  • Owocowy smak
  • Niezwykle orzeźwiający
  • Bez kalorii
28,99 zł (527,09 zł / kg)

Dostawa do 14 października

Powerbar Natural Protein

Powerbar Natural Protein, słony i chrupki orzeszek ziemny (40 g)

  • Optymalna przekąska
  • Wegańskie składniki
  • Białko roślinne
7,99 zł (199,75 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Powerbar Powergel Hydro

Powerbar Powergel Hydro, pomarańcza (67 ml)

  • Glukoza i fruktoza w stosunku 2:1
  • Konsystencja płynnego żelu
  • Zawiera sód
12,99 zł (193,88 zł / l)

Dostawa do 6 października

Powerbar Powergel Original

Powerbar Powergel Original, cytryna-​limonka (41 g)

  • Żel węglowodanowy
  • Intensywny smak
  • Źródła glukozy i fruktozy
11,99 zł (292,44 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Powerbar Fuel Gel 30

Powerbar Fuel Gel 30, Grapefruit (50 ml)

  • Podczas uprawiania sportu
  • 30 g węglowodanów/porcję
  • Z formułą mieszanki węglowodanów 1:0,8
15,99 zł (319,80 zł / l)

Dostawa do 6 października

Powerbar Natural Energy Bar

Powerbar Natural Energy Bar, słodko-​słone (40 g)

  • Wegańskie składniki
  • 72 mg magnezu / w batoniku
  • Bez dodatku barwników
7,99 zł (199,75 zł / kg)

Dostawa do 14 października

Powerbar Protein Plus Fibre

Powerbar Protein Plus Fibre, malina-​jogurt (35 g)

  • Przekąska białkowa
  • Niska zawartość cukru
  • Praktyczna w podróży
7,99 zł (228,29 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Powerbar Baton proteinowy 40% PROTEIN+

Powerbar Baton proteinowy 40% PROTEIN+, Choco Coco (40 g)

  • 40% białka w batonie
  • Chrupiące chrupki, przyjemnie miękkie
  • Bez dodatku cukru i pełen smak
9,99 zł (249,75 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Powerbar Recovery Active

Powerbar Recovery Active, 1.210 g

  • O smaku czekoladowym
  • Aby zregenerować siły po wysiłku
  • Zawiera magnez
168,00 zł (138,84 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Powerbar Energize Advanced

Powerbar Energize Advanced, orzech laskowy czekolada (55 g)

  • Soczysty i nie klei się
  • Z sodem i magnezem
  • Stosunek węglowodanów 2:1 (glukoza i fruktoza)
11,83 zł 12,99 zł (215,09 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Powerbar Oat Energy

Powerbar Oat Energy, Cacao Almond (50 g)

  • Idealna przekąska
  • Z magnezem
  • Wegański
9,70 zł 10,99 zł (194,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Powerbar Iso Max Blutorange

Powerbar Iso Max Blutorange, 1.200 g

  • Roztwór węglowodanów i elektrolitów
  • Zawiera kofeinę
  • Świetny smak
177,00 zł (147,50 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Powerbar Baton 33% Protein+

Powerbar Baton 33% Protein+, Peanut Chocolate (90 g)

  • Cena promocyjna od 10 batonów po 90 g
  • Pyszny smak
  • Bez białka kolagenowego
17,99 zł (199,89 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Powerbar Ride Energy

Powerbar Ride Energy, orzech ziemny-​karamel (55 g)

  • Z chrupiącymi orzechami
  • Dodatkowa porcja białka
  • Zoptymalizowany z magnezem
8,43 zł 8,99 zł (153,27 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Powerbar Electrolyte Drink

Powerbar Electrolyte Drink, wiśnia (1.000 ml)

  • Doskonały smak
  • Bez aspartamu
  • Naturalne smaki
99,00 zł (99,00 zł / l)

Dostawa do 6 października

Powerbar Magnesium Liquid Citrus (20 x 25 ml)

Powerbar Magnesium Liquid Citrus (20 x 25 ml), 500 ml

  • Zawiera 250 mg magnezu/ampułkę
  • Zoptymalizowany z witaminą B6
  • Wegański
150,00 zł (300,00 zł / l)

Dostawa do 6 października

Build Whey Protein Isolate & Hydroisolate

Powerbar Build Whey Protein Isolate & Hydroisolate, Chocolate (550 g)

  • 100% białko serwatkowe
  • Izolowane i hydrolizowane
  • Po intensywnym treningu siłowym
155,00 zł (281,82 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Powerbar Recovery Max

Powerbar Recovery Max, malina (1.144 g)

  • Napój podczas treningu i zawodów
  • Wspaniały smak
  • Po sporcie
195,00 zł (170,45 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Powerbar Fuel Sports Drink 90 Carbs

Powerbar Fuel Sports Drink 90 Carbs, Orange (94 g)

  • 90 g węglowodanów/porcję
  • Formuła mieszanki węglowodanów 1:0,8
  • Idealny przed i w trakcie uprawiania sportu
16,92 zł 17,99 zł (180,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Powerbar Pompka dla napojów elektrolitycznych

Powerbar Pompka dla napojów elektrolitycznych

  • dla PowerBar napoju elektrolitycznego
  • pasuje na 1000 ml butelkę
20,99 zł

Dostawa do 6 października