Odżywki dla sportowców od Powerbar®

Inteligentny towarzysz podczas uprawiania sportu i zawodów

Od momentu powstania w 1986 roku, Powerbar z czystej pasji opracowuje spersonalizowane odżywki dla osób aktywnych i sportowców. Dzięki 40-letniemu doświadczeniu marka oferuje dobrze przemyślaną gamę batonów, żeli i proszków, które zapewniają optymalne wsparcie dla wszystkich sportowych wyzwań.

Filtrowanie i sortowanie

Cena Postać farmaceutyczna Cel treningu Alergeny Właściwości
Filtr

Powerbar®: 1 - 30 z 38 artykułów

Powerbar Baton 30% Protein Plus

Powerbar Baton 30% Protein Plus, Caramel-​Vanille Crisp (55 g)

  • Bogaty w wysokiej jakości białko
  • Bardzo smaczny
  • Cena promocyjna: 15 batonów po 55 g
10,00 zł 11,99 zł (181,82 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Powerbar PowerGel Smoothie

Powerbar PowerGel Smoothie, banan borówka (90 g)

  • Przy treningu i zawodach
  • Owocowy smak
  • Worek wielokrotnego użytku
9,19 zł 10,99 zł (102,11 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Powerbar Protein+ Low Sugar baton

Powerbar Protein+ Low Sugar baton, wanilia (35 g)

  • 10 g białka na baton
  • Tylko do 1,6 g cukru na 35 g batonu
  • Po uprawianiu sportu i pomiędzy treningami
6,39 zł 7,99 zł (182,57 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Powerbar Protein Soft Core

Powerbar Protein Soft Core, White Hazelnut (48 g)

  • Z chrupiącymi kawałkami
  • Bez dodatku cukru
  • Idealna przekąska w podróży
9,19 zł 10,99 zł (191,46 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Powerbar Iso Active

Powerbar Iso Active, Red Fruit Punch (1.320 g)

  • Zawiera 5 elektrolitów
  • Stosunek glukozy 2:1
  • I źródła fruktozy
114,53 zł 128,00 zł (86,77 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Powerbar Iso Active

Powerbar Iso Active, Lemon (600 g)

  • Przed i w trakcie treningu
  • Stosunek glukozy i fruktozy 2:1
  • Aby poprawić wchłanianie wody
55,43 zł 62,00 zł (92,38 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Powerbar Energize Original

Powerbar Energize Original, Banana Punch (55 g)

  • Intensywne treningi
  • I podczas zawodów
  • Połączenie magnezu i sodu
10,80 zł 12,99 zł (196,36 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Powerbar Powergel Shots

Powerbar Powergel Shots, Cola z kofeiną (60 g)

  • Faza zawodów i intensywny trening
  • 5 cukierków odpowiada 1 PowerGelowi
  • Wypełnienie płynnym żelem
10,00 zł 11,99 zł (166,67 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Powerbar 5 Electrolytes

Powerbar 5 Electrolytes, mango-​marakuja (10 tabletek musujących)

  • Owocowy smak
  • Niezwykle orzeźwiający
  • Bez kalorii
25,68 zł 28,99 zł (466,91 zł / kg)

Dostawa do 14 października

Powerbar Natural Protein

Powerbar Natural Protein, słony i chrupki orzeszek ziemny (40 g)

  • Optymalna przekąska
  • Wegańskie składniki
  • Białko roślinne
7,19 zł 7,99 zł (179,75 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Powerbar Powergel Fruit

Powerbar Powergel Fruit, Mango-​marakuja z kofeiną (41 g)

  • Na bazie soku owocowego
  • Stosunek glukozy i fruktozy 2:1
  • Naturalne aromaty
10,00 zł 11,99 zł (243,90 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Powerbar Powergel Hydro

Powerbar Powergel Hydro, pomarańcza (67 ml)

  • Glukoza i fruktoza w stosunku 2:1
  • Konsystencja płynnego żelu
  • Zawiera sód
11,21 zł 12,99 zł (167,31 zł / l)

Dostawa do 7 października

Powerbar Powergel Original

Powerbar Powergel Original, cytryna-​limonka (41 g)

  • Żel węglowodanowy
  • Intensywny smak
  • Źródła glukozy i fruktozy
10,00 zł 11,99 zł (243,90 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Powerbar Fuel Gel 30

Powerbar Fuel Gel 30, Grapefruit (50 ml)

  • Podczas uprawiania sportu
  • 30 g węglowodanów/porcję
  • Z formułą mieszanki węglowodanów 1:0,8
13,62 zł 15,99 zł (272,40 zł / l)

Dostawa do 7 października

Powerbar Baton 52% Protein Plus

Powerbar Baton 52% Protein Plus, Chocolate Nuts (50 g)

  • Niska zawartość cukru
  • Bez aspartamu
  • Specjalna cena promocyjna od 20 batonów po 50 g każdy
12,01 zł 13,99 zł (240,20 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Powerbar Protein Plus Fibre

Powerbar Protein Plus Fibre, malina-​jogurt (35 g)

  • Przekąska białkowa
  • Niska zawartość cukru
  • Praktyczna w podróży
6,39 zł 7,99 zł (182,57 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Powerbar Natural Energy Bar

Powerbar Natural Energy Bar, słodko-​słone (40 g)

  • Wegańskie składniki
  • 72 mg magnezu / w batoniku
  • Bez dodatku barwników
7,19 zł 7,99 zł (179,75 zł / kg)

Dostawa do 14 października

Powerbar Baton proteinowy 40% PROTEIN+

Powerbar Baton proteinowy 40% PROTEIN+, Choco Coco (40 g)

  • 40% białka w batonie
  • Chrupiące chrupki, przyjemnie miękkie
  • Bez dodatku cukru i pełen smak
8,80 zł 9,99 zł (220,00 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Powerbar Recovery Active

Powerbar Recovery Active, 1.210 g

  • O smaku czekoladowym
  • Aby zregenerować siły po wysiłku
  • Zawiera magnez
150,71 zł 168,00 zł (124,55 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Powerbar Iso Max Blutorange

Powerbar Iso Max Blutorange, 1.200 g

  • Roztwór węglowodanów i elektrolitów
  • Zawiera kofeinę
  • Świetny smak
158,75 zł 177,00 zł (132,29 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Powerbar Baton 33% Protein+

Powerbar Baton 33% Protein+, Peanut Chocolate (90 g)

  • Cena promocyjna od 10 batonów po 90 g
  • Pyszny smak
  • Bez białka kolagenowego
16,03 zł 17,99 zł (178,11 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Powerbar Energize Advanced

Powerbar Energize Advanced, malina (55 g)

  • Soczysty i nie klei się
  • Z sodem i magnezem
  • Stosunek węglowodanów 2:1 (glukoza i fruktoza)
11,21 zł 12,99 zł (203,82 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Build Whey Protein Isolate & Hydroisolate

Powerbar Build Whey Protein Isolate & Hydroisolate, Chocolate (550 g)

  • 100% białko serwatkowe
  • Izolowane i hydrolizowane
  • Po intensywnym treningu siłowym
138,65 zł 155,00 zł (252,09 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Powerbar Magnesium Liquid Citrus (20 x 25 ml)

Powerbar Magnesium Liquid Citrus (20 x 25 ml), 500 ml

  • Zawiera 250 mg magnezu/ampułkę
  • Zoptymalizowany z witaminą B6
  • Wegański
134,63 zł 150,00 zł (269,26 zł / l)

Dostawa do 7 października

Powerbar Electrolyte Drink

Powerbar Electrolyte Drink, truskawka-​limonka (1.000 ml)

  • Doskonały smak
  • Bez aspartamu
  • Naturalne smaki
88,39 zł 99,00 zł (88,39 zł / l)

Dostawa do 29 października

Powerbar Ride Energy

Powerbar Ride Energy, czekolada-​karmel (55 g)

  • Z chrupiącymi orzechami
  • Dodatkowa porcja białka
  • Zoptymalizowany z magnezem
7,99 zł 8,99 zł (145,27 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Powerbar Recovery Max

Powerbar Recovery Max, malina (1.144 g)

  • Napój podczas treningu i zawodów
  • Wspaniały smak
  • Po sporcie
174,83 zł 195,00 zł (152,82 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Powerbar Pompka dla napojów elektrolitycznych

Powerbar Pompka dla napojów elektrolitycznych

  • dla PowerBar napoju elektrolitycznego
  • pasuje na 1000 ml butelkę
18,84 zł 20,99 zł

Dostawa do 7 października

Powerbar Oat Energy

Powerbar Oat Energy, Hazelnut Nougat (50 g)

  • Idealna przekąska
  • Z magnezem
  • Wegański
9,19 zł 10,99 zł (183,80 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Powerbar L-Carnitine Liquid (20 x 25 ml)

Powerbar L-​Carnitine Liquid (20 x 25 ml), 500 ml

  • 1000 mg L-karnityny Carnipure™
  • Zoptymalizowany z witaminą B6
  • Do przyjmowania po uprawianiu sportu
213,03 zł 237,00 zł (426,06 zł / l)

Darmowa dostawa do 7 października