PRIMAVERA Lebensfreude mleczko do ciała, 200 ml

Bogata pielęgnacja rozpieszczająca z limonką i organicznym imbirem

92,00 zł

(460,00 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 200 ml

Jeszcze 5 sztuk dostępnych w magazynie

Dostawa do czwartek, 1 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do wtorek do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 199,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Dla wszystkich rodzajów skóry
  • Z organicznymi olejkami
  • Intensywnie nawilża
  • Wegańskie Wegańskie

Kupowane często z Kneipp Balsam pod prysznic delikatny dla skóry z kwiatem migdałowca "Hautzart", 200 ml

PRIMAVERA Lebensfreude mleczko do ciała, 200 ml 92,00 zł (460,00 zł / l)
Kneipp Balsam pod prysznic delikatny dla skóry z kwiatem migdałowca "Hautzart", 200 ml 18,99 zł (94,95 zł / l)
Cena całkowita: 110,99 zł
Opis

Ten balsam do ciała od PRIMAVERA szybko się wchłania, a owocowy, świeży zapach limonki i organicznego imbiru rozpieszcza skórę. Dzięki cennej kompozycji z organicznymi olejkami z nasion kamelii, cupuacu i oleju sezamowego skóra jest intensywnie nawilżona i odżywiona.

Stosowanie: Nałożyć na ciało po prysznicu lub kąpieli i delikatnie wmasować.

Nr art.: XEC-PRIM-26610
Zawartość: 200 ml
EAN: 4086900266100
Numer producenta: 26610
Marka: PRIMAVERA
Kategorie: Pielęgnacja skóry
Typ skóry: Do każdego rodzaju skóry
Właściwości: Wegańskie
Dla kogo: Specjalnie dla kobiet
Składniki (INCI)

Aqua, Cocos Nucifera (Coconut) Oil[1], Isoamyl Cocoate, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil[1], C15-19 Alkane[2], Pentylene Glycol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil[1], Glyceryl Stearat Citrat, Glycerin, Theobroma Grandiflorum (Cupuacu) Seed Butter[1], Cetearylalcohol, Parfum[3], Oryza Sativa (Rice) Hull Powder, Rhus Verniciflua Peel Wax, Citrus Aurantifolia (Lime) Peel Oil, Zinziber Officinalis Root Oil[1], Citrus Lemon Peel Oil, Citrus Aurantium Peel Oil[1], Citrus Bergamia Fruit Oil[1], Lavandula Oil/Extract[1], Lemongrass Oil[1], Laurus Nobilis Leaf Oil[1], Camelia Oleifera Seed Oil[1], Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[1], Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Magnolia Officinalis Bark Extract, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Sclerotium Gum, Xanthan Gum, Biosaccharide Gum-1, Arginin, Maltodextrin, Tocopherol (Vitamin E), Lecithin, Sodium Stearoyl Glutamate, Sucrose Stearate, Glyceryl Caprylate, Levulinic Acid, Sodium Levulinate, Limonene[3], Citral[3], Linalool[3], Geraniol[3], Linalyl Acetate[3], Pinene[3], Camphor[3], Terpinolene[3], Terpineol[3], Geranyl Acetate[3], Beta-Caryophyllene[3], Santalol[3], Alpha-Terpinene[3]

  1. kontrolowana uprawa organiczna
  2. pochodzenia roślinnego
  3. naturalny składnik olejków eterycznych
Informacje prawne
Producent: PRIMAVERA LIFE GMBH, Naturparadies 1, 87466 , Oy-Mittelberg, Niemcy, info@primaveralife.com, www.primaveralife.com

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla PRIMAVERA Lebensfreude mleczko do ciała