Garmin OREGON® 600t

więcej wydajności i zainstalowana karta rekreacyjna Europy

WyprzedanoProdukt nie jest już dostępny w naszym sklepie

Opis

Genialny wyświetlacz, lepsza wydajność i preinstalowanym wypoczynek mapa Europy

 • 3-calowy pojemnościowy ekran dotykowy, czytelny nawet w pełnym słońcu
 • Zainstalowana mapa rekreacyjna Europy w skali 1: 100000 ANT + i interfejs Bluetooth
 • 3-osiowy kompas elektroniczny i wysokościomierz barometryczny
 • Szybsze odkrycie satelitarnej przez GPS i zgodności GLONASS
 • Podwójny system baterii: 2 baterie AA lub opcjonalny, wewnętrznych akumulatorów NiMH

Nowa i wytrzymała seria wodoodporna Oregon GPS oferuje więcej funkcji, więcej mocy i dotychczas najjaśniejszy , ale bardzo dobrze widoczny przy promieniowaniu słonecznym, ekran dotykowy , jaki posiada przenośne urządzenie Garmin.

Jak tylko trzymasz Oregon 600t w Twoich rękach,przenosisz się do całkien nowego świata Garmin nawigacji zewnętrznej. Dzięki bardzo wrażliwemu GPS i GLONASS przekaźnikowi satelitarnemu ( więcej satelity oznacza szybsze śledzenie , nawet w ciężkich warunkach), już zainstalowanej plastycznej mapie świata i bardzo szybkim procesorom nie tylko spoglądasz na mapy. Ty jesteś w interakcji z nimi. Powiększać, przesunąć, obrócić - funkcje multitouch umożliwiają to w każdej sytuacji i nawet przy użyciu rękawiczek. Odblaskowy wyświetlacz podnosi rozjaśnianie ekranu , co umożliwia czytanie zarówno przy słońcu jak i w cieniu.

Dotknij i ruszaj!

Oregon 600t został zaprojektowany specjalnie do użytku na zewnątrz. Ponieważ on jest bardzo dobrze czytelny nawet przy silnym świetle słonecznym, jest jego ekran dotykowy najjaśniejszym wśród wszystkich Garmin urządzeń przenośnych. On jest wzmocniony i odporny na uderzenia , daje wiele funkcji i posiada możliwość wybierania orientacji. Również nadaje się do użycia z rękawiczkami. Wstrząsy, kurz, zanieczyszczenia , wilgoć i woda nie uszkadzają tego urządzenia.

Poznaj tereny

Model Oregon 600t ma fabrycznie załadowaną rekreacyjną mapę Europy w skali 1:100 000 oraz mapę bazową całego świata z cieniowanym reliefem — wszystko, co potrzebne miłośnikom aktywnej turystyki z całej Europy. Na mapie zaznaczone są drogi, lasy, poziomice terenu, wysokość i liczne punkty szczególne.

Łatwa orientacja

Urządzenie Oregon 600t ma wbudowany 3-osiowy kompas elektroniczny z kompensacją nachylenia z użyciem akcelerometru, który wskazuje kierunek nawet wtedy, gdy się nie przemieszczasz i nie trzymasz urządzenia poziomo. Natomiast wysokościomierz barometryczny monitoruje zmiany ciśnienia, aby precyzyjnie określić wysokość, na jakiej się znajdujesz. Można go również użyć do stworzenia wykresu rozkładu ciśnienia barometrycznego w czasie, co może ułatwić prognozowanie zmieniających się warunków pogodowych. Dzięki bardzo czułemu modułowi GPS z obsługą WAAS/EGNOS oraz GLONASS i funkcją wstępnego ustalania pozycji HotFix® w oparciu o sygnał satelitarny urządzenie Oregon 600t szybciej i bardziej precyzyjnie ustala pozycję użytkownika i nie traci pozycji GPS nawet w osłoniętych miejscach i dolinach o stromych stokach.

Dwukrotna moc

Urządzenie Oregon 600t umożliwia bardzo długi, 16-godzinny czas pracy na bateriach, a dodatkowo zostało wyposażone w system podwójnych baterii zoptymalizowany specjalnie do użycia w plenerze. Możesz korzystać z ładowanych wewnętrznie akumulatorów NiMH (do nabycia osobno) lub tradycyjnych baterii typu AA, które przydają się, gdy nie ma możliwości ładowania. Pakiet akumulatorów NiMH ładuje się automatycznie po podłączeniu urządzenia do zewnętrznego źródła zasilania.

Bezprzewodowa transmisja

Dzięki funkcji łączności ze smartfonem z łatwością podzielisz się danymi o swojej aktywności (na przykład punktami, trasami i śladami) z rodziną i znajomymi, a także sprawdzisz, czy w okolicy można znaleźć przygody Garmin Adventures. To nie wszystko — w przypadku modelu Oregon 600t udostępnianie danych punktów, śladów, tras i skrzynek innym urządzeniom ręcznym Garmin, które obsługują połączenia bezprzewodowe, przebiega teraz do 50 razy szybciej.

Dodawanie map

Dodawanie kolejnych map w urządzeniach Oregon jest proste. Do wyboru są wysokiej jakości mapy z ogromnego zbioru map topograficznych Europy. Możesz też sięgnąć po jedną z naszych map rastrowych Birdseye™ Select w skali 1:25 000 i ruszyć na szlak. Aby wspaniale spędzić czas na wodzie, wystarczy podłączyć jedną z kart z fabrycznie załadowanymi mapami BlueChart® g2. Możesz także skorzystać z mapy City Navigator, która zapewni precyzyjne prowadzenie po drogach (informacje o zgodnych mapach znajdziesz w karcie Mapy). Dzięki usłudze Birdseye™ Satellite Imagery (wymagana subskrypcja) możesz uzupełnić swoje mapy o zdjęcia satelitarne

Wczytaj wszystkie skrzynki

Koniec z wybieraniem i planowaniem, po prostu pobierz je wszystkie. Oregon 600T może przechowywać ogromną liczbę skrytek geocachingu. Nie tylko 1000, a nawet nie tylko 1 milion. Cztery miliony! Możesz pobrać wszystkie skrzynki ze strony OpenCaching.com. Załaduj skrzynki z GSAK. Możesz też skorzystać z ulubionego programu lub witryny, które obsługują pliki GGZ*. W przypadku każdej skrzynki można użyć funkcji geocachingu bez użycia papieru. Zapoznaj się z pełnymi opisami, wskazówkami i dziennikami. Listę skrzynek możesz filtrować według rozmiaru, terenu, typu i stopnia trudności. Połącz się ze skrzynkami obsługującymi chirp. Rejestruj dzienniki w terenie. Możesz robić wszystko. Oregon 600t nie zna ograniczeń.

Planowanie następnej trasie

Wykorzystaj w pełni każdą przygodę dzięki bezpłatnemu oprogramowaniu do planowania podróży BaseCamp™ firmy Garmin. Program BaseCamp stwarza idealne warunki do wygodnego przygotowania wyjazdu — pomogą ci w tym mapy, punkty, ślady i ścieżki, z których możesz korzystać przed wyjazdem, a także po powrocie, gdy zechcesz przygotować niesamowite przygody Garmin Adventure i podzielić się nimi z rodziną, znajomymi i współpodróżnikami. Oprogramowanie wyświetla na ekranie komputera mapy topograficzne w widoku 2D lub 3D wraz z poziomicami terenu i profilami wysokości.

Marka: Garmin
Suplementy nie zastępują urozmaiconej diety codziennej. Należy je przechowywać w miejscach niedostępnych dla dzieci.
Nie wolno przekraczać zalecanej dawki dziennej.
Dodatkowe informacje

Dostawa obejmuje: Oregon 600T, europejskie karty TOPO, kabel USB / ładowania, karabińczyk, dokumentacja

Wymiary, waga i siła
Wymiary urządzenia, szer x wys x D 6,1 x 11,4 x 3,3 cm (2,4 x 4,5 x 1,3 cala)
Wymiary wyświetlacza, szer x wys B x H: 3,8 x 6,3 cm (1,5 x 2,5 cala); O przekątnej 7,6 cm (3 cale)
Rozdzielczość wyświetlacza, szer x wys 240 x 400 pikseli
Styl wyświetlania Transreflexiver kolorowy ekran dotykowy
Waga 209,8 g (7,4 uncji) z akumulatorem
Bateria 2 baterie AA (brak w zestawie); NiMH lub litowo zalecane, akumulator NiMH (opcja)
Żywotność baterii 16 godziny
Wodoszczelny Tak (IPX7)
Zdolność pływania Nie
Bardzo czuły odbiornik Tak
Interfejs PC Kompatybilny z szybkim USB i NMEA 0183

Karty i pamięci
Mapa bazowa Tak
Preinstalowanym mapy Tak (topograficznie)
Możliwość dodawania map Tak
Zintegrowana pamięć 750 MB
Możliwość używania kart z danymi Karta microSD ™ (nie dołączone)
Waypointy 4000
Trasy 200
Osiągnięcia zapisy 10,000 punktów, 200 zapisanych śladów

Funkcje
Automatyczne prowadzenie na trase (zakręt po zakręcie trasy na drogach) Tak (z opcjonalnym Szczegółowe informacje mapowania ulicy)
Elektroniczny kompas Tak (3 osi, z kompensacją nachylenia)
Ekran dotykowy Tak
Barometryczny wysokściomierz Tak
Kamera Nie
Tryb geocaching Tak (bez papieru)
Kompatybilny z mapami niestandardowymi Tak
Nawigacja na podstawie zdjęć (nawigacja z pomocą zdjęć z koordynatami) Tak
Myślistwo i wędkarstwo kalendarz Tak
Słońce i księżyc informacje Tak
Tabele pływów BlueChart mapa Tak (z opcjonalnym BlueChart)
Obliczane obszaru Tak
Własne punkty POI (możliwość ładowania większej liczby punktów POI ) Tak
Transfer z urządzenia do urządzenia (dane akcje bezprzewodowo z podobnych jednostek) Tak (dodatkowe zdjęcia własne mapy)
Przeglądarka zdjęć Tak
Zgodny z Garmin Connect ™ (społecznością online umożliwiającą analizowanie, sortowanie i udostępnianie danych) Tak
Pobrane

ocen klientów po polski dla Garmin OREGON® 600t

Podobne produkty:

 • placeholder
 • placeholder
 • placeholder
 • placeholder

Klienci, którzy nabyli "OREGON® 600t", zakupili także:

 • placeholder
 • placeholder
 • placeholder
 • placeholder