Squeezy – praktyczne żele energetyczne do uprawiania sportów wytrzymałościowych

Elastyczne opakowania porcjowe i systemy uzupełniania zapewniające łatwą obsługę

Squeezy oferuje preparaty na bazie węglowodanów zarówno w postaci klasycznego żelu, jak i w bardziej płynnej wersji. Obie formy można stosować bezpośrednio z saszetki lub za pomocą praktycznych pojemników do uzupełniania podczas uprawiania sportu. Wszystkie produkty są wytwarzane w Niemczech zgodnie z rygorystycznymi standardami jakości.

Filtrowanie i sortowanie

Cena Alergeny Właściwości
Filtr

Squeezy: 18 artykułów

Squeezy 100% Pure Cherry

Squeezy 100% Pure Cherry, 500 ml

  • Z polifenolami roślinnymi
  • Praktyczny format na wynos
  • Koncentrat z wiśni Montmorency
103,00 zł (206,00 zł / l)

Dostawa do 6 października

Squeezy Energy Gel Box 12 x 33 g

Squeezy Energy Gel Box 12 x 33 g, Basic Formula (396 g)

  • Z sodem i potasem
  • Bez sztucznych barwników
  • Różne warianty smakowe
99,00 zł (250,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Squeezy Liquid Dispenser

Squeezy Liquid Dispenser

  • Z praktyczną skalą
  • Do wielokrotnego użytku
  • Specjalne zamknięcie do płynnej odżywki
45,99 zł

Dostawa do 6 października

Squeezy Energy Gel Refiller

Squeezy Energy Gel Refiller, Basic Formula (500 ml)

  • Bez laktozy
  • Łatwo przyswajalny
  • Praktyczne opakowanie uzupełniające do dozownika
79,00 zł (158,00 zł / l)

Dostawa do 6 października

Energy Gel + Caffeine Booster Box 12 x 33 g

Squeezy Energy Gel + Caffeine Booster Box 12 x 33 g, cola+kofeina (396 g)

  • Zawiera kofeinę
  • Bez fruktozy
  • Idealny podczas aktywności fizycznej
99,00 zł (250,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Squeezy Endurance Electrolytes Lemon

Squeezy Endurance Electrolytes Lemon, 20 tabletek musujących

  • Wygodna forma
  • Bez sztucznych substancji słodzących
  • Szybkie i proste stosowanie
34,99 zł (437,38 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Squeezy Salt Tabs

Squeezy Salt Tabs, 41 g

  • Z sodem i potasem
  • Odpowiednie dla wegetarian
  • Neutralna smakowo otoczka
60,00 zł (1 463,41 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Squeezy Energy Drink

Squeezy Energy Drink, pomarańcza (650 g)

  • Z sodem i potasem
  • Wegańska i bezglutenowa formuła
  • Szybkie przygotowanie z wodą
79,00 zł (121,54 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Squeezy Liquid Energy Box 12 x 60 ml

Squeezy Liquid Energy Box 12 x 60 ml, arbuz (720 ml)

  • Można spożywać bez wody
  • Zawiera sód i potas
  • Bez sztucznych substancji słodzących
123,00 zł (170,83 zł / l)

Dostawa do 6 października

Squeezy Energy Balls

Squeezy Energy Balls, daktyl/orzech tygrysi (50 g)

  • Wegańska receptura
  • Z sodem i potasem
  • Idealne podczas aktywności fizycznej
11,99 zł (239,80 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Liquid Energy + Caffeine Booster Box 12 x 60 ml

Squeezy Liquid Energy + Caffeine Booster Box 12 x 60 ml, cytryna+kofeina (720 ml)

  • Zawiera kofeinę
  • Z sodem i potasem
  • Nie wymaga popijania wodą
123,00 zł (170,83 zł / l)

Dostawa do 6 października

Squeezy Energy Gel High Fructose Box 12 x 67 g

Squeezy Energy Gel High Fructose Box 12 x 67 g, cytryna (804 g)

  • Wysoka zawartość fruktozy
  • Łatwe stosowanie
  • Idealny podczas aktywności fizycznej
146,00 zł (181,59 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Squeezy Liquid Energy Refiller

Squeezy Liquid Energy Refiller, malina (1.000 ml)

  • Bez glutenu i laktozy
  • Praktyczne opakowanie uzupełniające
  • Z ważnymi składnikami mineralnymi
110,00 zł (110,00 zł / l)

Dostawa do 6 października

Squeezy Energy Gel High Fructose Refiller

Squeezy Energy Gel High Fructose Refiller, cytryna (500 ml)

  • Z sodem i potasem
  • Wysoka zawartość fruktozy
  • Praktyczne opakowanie uzupełniające
88,00 zł (176,00 zł / l)

Dostawa do 6 października

Squeezy Energy Gel + Caffeine Booster Refiller

Squeezy Energy Gel + Caffeine Booster Refiller, cola+kofeina (500 ml)

  • Na trening i zawody
  • Wegańska receptura z kofeiną
  • W praktycznej butelce uzupełniającej
79,00 zł (158,00 zł / l)

Dostawa do 6 października

Squeezy Energy Bar Cherry + Caffeine

Squeezy Energy Bar Cherry + Caffeine, 12 batonów á 50 g (600 g)

  • Roślinna receptura
  • Z kofeiną z guarany
  • Mieszanka płatków owsianych i chrupiących składników
112,00 zł (186,67 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Liquid Energy + Caffeine Booster Refiller

Squeezy Liquid Energy + Caffeine Booster Refiller, cytryna+kofeina (1.000 ml)

  • Płynna formuła bez konieczności popijania
  • Praktyczna butelka do uzupełniania
  • Kompleksowa mieszanka węglowodanów
110,00 zł (110,00 zł / l)

Dostawa do 6 października

Squeezy Energy Dispenser

Squeezy Energy Dispenser

  • Z precyzyjną skalą
  • Z 2 nakrętkami z zaworem
  • Wielorazowego użytku
45,99 zł

Dostawa do 12 października