Life Light suplementy diety

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i dużej wiedzy LIFE LIGHT jest od 1993 roku jednym z najbardziej renomowanych dostawców mikroskładników ortomolekularnych. Austriacka firma charakteryzuje się najwyższymi wymaganiami w zakresie jakości produktów jak i jakości surowców oraz oferuje wyjątkowe produkty spełniające najróżniejsze potrzeby.

Szukaj według kategorii

Life Light: 151 artkułów

Filtry

Wszystkie ceny zawierają VAT

Life Light - Skupiamy się na człowieku

Człowiek i jego dążenie do radości życia znajdują się w centrum filozofii Life Light. Dlatego od 1993 roku firma stara się, aby ludzie czuli się bardziej aktywni, opracowując i produkując wysokiej jakości mikroelementy. Firma austriacka przykłada dużą wagę do działania w sposób całkowicie niezależny i odpowiedzialny. To widać po wyjątkowych preparatach Life Light, które spełniają najwyższe standardy jakości i są w stanie przekonać.

Kompetencja i zaangażowanie naukowe są gwarancją najwyższej jakości produktów Life Light. Ponadto jakość produktów Life Light opiera się na następujących filarach:

 • Zastosowanie nieskazitelnych surowców
 • Zastosowanie naturalnych materiałów podstawowych
 • Kompleksowe kontrole jakości
 • Delikatne przetwarzanie

Ponieważ Life Light od samego początku stale rośnie, dziś może wykorzystać rozbudowaną sieć, dzięki czemu dostępna wiedza i struktury znacznie przewyższają zwykłe możliwości produkcyjne. Life Light wspiera również grupy ekspertów medycznych w opracowywaniu własnych preparatów odżywczych i zapewnia rozległą wiedzę specjalistyczną. Life Light jest zawsze na bieżąco w rozwoju nowych mikroelementów i dlatego może zaoferować produkty, które są najnowocześniejsze we wszystkich dziedzinach.

Unikalne oświadczenie o jakości

Zachowanie czystości i naturalności wykorzystywanych surowców jest celem, który firma Life Light zawsze stara się wypełnić dzięki swoim produktom. Ponieważ zrównoważony rozwój i zachowawcze podejście do przyrody również odgrywają niezwykle ważną rolę w firmie, do produkcji tych unikalnych preparatów preferowane są domowe zioła i rośliny z chronionych ogrodów klasztornych lub pastwisk biologicznych. Są starannie konserwowane i zbierane, dzięki czemu spełniają wysokie standardy jakości Life Light.

Aby zapewnić wyjątkowo wysoki standard jakości Life Light, Life Light wdrożył system bezpieczeństwa, który wykracza daleko poza ustawowe kontrole. Począwszy od odbioru surowców, przez produkcję poszczególnych preparatów po ich dostawę, wszystkie etapy produkcji są w pełni udokumentowane. W ten sposób Life Light oferuje swoim klientom największą możliwą przejrzystość i pewność uzyskania produktów o najwyższej jakości. Ze względu na wysoką jakość swoich produktów Life Light posiada również następujące pieczęcie:

 • Niemiecka państwowa pieczęć ekologiczna
 • Ekologiczna pieczęć UE
 • Żywność dietetyczna

Przekazując wiedzę dla lepszej jakości życia

Dla Life Light dzielenie się wiedzą jest tak samo ważne jak produkcja unikalnych suplementów diety. Dzięki holistycznej platformie zdrowia FORUM VIA SANITAS Life Light oferuje możliwość transferu wiedzy. Tematyka forum skupia się na ortomolekularnych mikroelementach, grzybach i ziołach wykorzystywanych dla dobrego samopoczucia ludzi. Jego usługi obejmują:

 • Portal wiedzy dla składników odżywczych z publikacjami branżowymi i praktycznymi poradami
 • Prowadzenie badań
 • Różne wydarzenia, tj. specjalistyczne kongresy i seminaria ekspertów
 • Sieć do profesjonalnej wymiany wiedzy i zainteresowań

W ten sposób Life Light oferuje całościowe podejście do tematu dobrobytu człowieka i wspiera ludzi na różne sposoby.