Life Light pHsan ® więcej

na kwaćnej ziemi nic nie rośnie!

Ten produkt nie jest już oferowany przez producenta
  • kombinacja dla wzmocnienia równowagi kwasowo - zasadowej
  • pHsan 60 kapsułek + Cymea Lily
  • Correa 20 ml destylat

Podobne produkty:

Life Light pHvital ®-kompleks ziół
Urbase  opakowanie kuracji 12 tygodniowej
Life Light LE8 opakowanie kombinacyjne

Opis

Gymea Lily (Doryanthes excelsa)
Botaniczna nazwa tej imponującej rośliny pochodzi z greckiego "doratos" - co oznacza włócznia i "anthos" - co oznacza kwiat. Excelsa pochodzi z łacińskiego słowa - "excelsus" i oznacza - wysoki, dumny i niespotykany.
Duże, grube, jasno- zielone, błyszczące liście dochodzące do wysokości 1,5 m budują razem z rozetką kwiatów ( około 1000 sztuk) kolosalną wysoką roślinę, dochodzącą w sumie do 3- 7 metrów wysokości z koroną kwiatów o średnicy 70 cm. Ta niespotykana duża korona kwiatów składa się z gęsto rosnących , czerwonych, mięsistych, podobnych do trąbek kwiatów, które są chronione przez ścisłą powłokę intensywnie czerwonych liści. Sześć długich prętów z zielonym pyłkiem kwiatowaym rośnie wysoko ponad liśćmi rośliny.
Każdy, kto idzie po ziemi, obok tej rośliny, nie jest w stanie rozpoznać jej kwiaty na tej wysokości.

Negatywne znaczenie:
Ekstrawertyk lub dominującej, bezwzględny i charyzmatycznych osób łza scho automatycznie zachować berło szuka uwagę z ponadgabarytowych trzeba do rangi, znaczenie i sława i chcesz mieć władzy nad innymi z pychy i arogancji i nietolerancji. Wyniku niepokoju, lęku i zastraszenia po drugiej stronie, więc uciskane przez nich i orzekł ludzi, wymaga jednak istnienia ograniczona ponieważ negatywne zawsze zwraca i znajduje się w więzieniu jaźń-wykonane.

Znaczenie pozytywne:
To niezwykła roślina, zwany również "gigant Lily" (czyli olbrzym Lily), obsługuje pokory i skromności. Edyta Lily pomaga ludziom moc, umiarkowane, do rozważenia czy twój
Zachowywać się odpowiednio nawet faktycznie potrzebne i to pozwala uciskanych ludzi do wypowiadania się i przyczynić się ich część. Tej siły, pozwala to osiągnąć wielkie cele, wynikające w świadomości, uznanie, uznanie i szacunek dla innych.

Odpowiedni punkt rezonans leży w obszarze układu limbicznego. To miejsce znajduje się w naszym mózgu, w naszym myśleniu, w naszej pewności siebie i Edyta Lily pomaga zmniejszyć nasz niepokój i strach, ona pokazuje drogi pojednania w siebie i daje nam coś
przez ich ogromną energię, które mogą być postrzegane w ich rozwoju. To pozwala nam naszą determinację, aby osiągnąć, aby odkryć, jak wiele siły w nas i uświadomić sobie, co nasze serce mówi nam (żona dr Wesemann). Correa jest to krzew, do 50 cm, z liści krzaczaste i piękny różowy, Dzwonkowate kwiaty, które kwitną na wiosnę.

Negatywne znaczenie:
Siebie niezadowolony, rozczarowany i zniechęca ludzi, których zarzuty o siebie i kompleksy niższości zapobiec własnych błędów, aby dowiedzieć się, aby dostać się z zatrzymany, sytuacji zastoju.

Znaczenie pozytywne:
To esencja przyjęcia promuje zaufania i szacunku dla siebie. Ludzi, którzy sobie sprawę, ich własny potencjał, oceny własnych granic, można uczyć się na błędach i pokonać ich negatywne siebie obrazy.

  • pHsan ® oferuje połączenie minerałów i pierwiastków śladowych, które ze względu na rosnące zapotrzebowanie na te substancje, przez czynniki stresu fizycznego i psychicznego, a także czynniki środowiskowe, obejmuje.

pHsan ® wspiera również kwas - podstawy równowagi.

"Stres sprawia szalony –" ważne "Pozbądź się stresu minerałów" zawiera pHsan ®.

Zalecenie stosowania
Edyta Lily + destylat Correa: dodać codziennie rano 5 kropli w jamie ustnej.
pHsan: 2 kapsułki dziennie spożywać przed posiłkiem z wodą


Marka: Life Light
Postać farmaceutyczna: Kapsułki, Ciecz
Kategorie: Składniki mineralne, Specjalne/kuracje

Składniki

Składniki:
zasaodowy pHsan® tworząceykompleks mineralny: cytrynian magnezu, cytrynian tri-wapnia, tlenek magnezu, węglan cynku, zasadowy węglan cynku , celuloza mikrokrystaliczna (wypełniacz), L-selenometionina, glukonian manganu. Kapsułka z hydroksypropylometyloceluloza.

pHsan® Gymnea Lily+ Correa destylat ziołowy : woda, gorzałka, Doryanthes excelsa, Correa alba, co najmniej 16% alk. / Obj.

ocen klientów po polski dla Life Light pHsan ® więcej