Vigeovit Immuni Herp

Kompleks L-lizyny jako cenny wkład do dobrego samopoczucia

Ten produkt nie jest już oferowany przez producenta

Podobne produkty:

Vigeovit Basis Bioaktiv
Vigeovit Magnesium Duo

Opis

100% bez dodatków. Jakość farmaceutyczna. Made in Austria. Wegetariańskie.
IMMUNI HERP® składa się z unikalnej mieszanki składników, które delikatnie wspierają ciało, a zwłaszcza barierę skóry. Składnik L-lizyna jest oczywiście w równowadze z aminokwasem L-argininą i uzupełnia dietę o idealną dawkę. Witamina D3 ma - podobnie jak cynk - funkcję w podziale komórkowym i razem przyczyniają się do normalnego funkcjonowania układu odpornościowego. Cynk przyczynia się do utrzymania normalnej bariery skórnej i ochrony struktur komórkowych przed stresem oksydacyjnym. IMMUNI HERP® dostarcza również kwercetynę, która pełni w roślinach funkcję ochronną.

Zalety produktu:
• bez laktozy, fruktozy, glutenu
• bez sztucznych barwników i aromatów
• produkcja hipoalergiczna
• zgodny z halal
• w kapsułce bez żelatyny
• dla kobiety i mężczyzny
• także dla osób wrażliwych
• z certyfikowanej produkcji ISO 22000 (DEKRA)
• wyprodukowane w Austrii
Zalecenia dotyczące spożycia: 3 × 1 kapsułka dziennie między posiłkami.

Ostrzeżenia:
Zalecana dawka dobowa nie powinna być przekraczana. Suplementy diety nie powinny być stosowane jako substytut zrównoważonej i zróżnicowanej diety oraz zdrowego stylu życia. Chronić przed małymi dziećmi. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.

Porada:
Specjalna dieta opryszczkowa może zmniejszyć częstość występowania opryszczki! Unikać pokarmów bogatych w argininę (np. orzechy, czekolada) i najlepiej spożywać pokarmy bogate w lizynę (np. mleko, produkty mleczne, rośliny strączkowe) i bioaktywne substancje roślinne (warzywa, owoce).
Należy dołożyć starań, aby zapewnić odpowiednią podaż immunoaktywnych mikroskładników odżywczych. Oprócz zrównoważonej, bogatej w witaminy diety, ukierunkowane podawanie specjalnych składników odżywczych może zapewnić wsparcie.
Pęcherze opryszczki mogą być wywołane stresem oksydacyjnym, a tym samym zmniejszoną funkcją barierową skóry (np. przez promieniowanie UV). Chroń wrażliwą skórę ust za pomocą wysokiej jakości produktów i zawsze zwracaj uwagę na nienaruszoną powierzchnię skóry.

Marka: Vigeovit
Postać farmaceutyczna: Kapsułki
Właściwości: Halal, Wegańskie, Wegetariańskie

ocen klientów po polski dla Vigeovit Immuni Herp