Vigeovit Tatau

Pierwsza kapsułka na tatuaże i makijaż permanentny

Ten produkt nie jest już oferowany przez producenta
  • 100% bez dodatków
  • Wegańskie
  • Made in Austria

  • Halal

  • Wegańskie

  • Wegetariańskie

Podobne produkty:

Vigeovit Magnesium Duo
Vigeovit Basis Bioaktiv
Nature Love Kwas hialuronowy

Opis

Hipoalergiczny kompleks mikroelementów z witaminami, minerałami i substancjami fitochemicznymi do ochrony i wsparcia od wewnątrz zestresowanej i wytatuowanej* skóry. 100% bez dodatków. Jakość farmaceutyczna. Made in Austria. Wegańskie.
VIGEOVIT® TATAU® to specjalny kompleks mikroskładników odżywczych (= koncept Nutri), który został dostosowany do specjalnych potrzeb wytatuowanej* i zestresowanej skóry. Innowacyjna formuła VIGEOVIT® TATAU® zawiera wszystkie witaminy B ważne dla prawidłowego funkcjonowania skóry (np. witamina B2, biotyna), między innymi naturalna witamina C z czereśni aceroli, a także antyoksydacyjne pierwiastki śladowe cynk, selen i miedź. Składa się z ekstraktu z bambusa (zawierającego 47% naturalnego krzemu) oraz lucerny i chlorelli - te składniki uzupełniają unikalną formułę.
VIGEOVIT® TATAU® służy do utrzymywania zadbanej skóry od wewnątrz - przed, podczas i po tatuowaniu*, a także do aktywnego, stopniowego wsparcia szczególnie zestresowanej skóry.

Składniki
Wypełniacz: Celuloza, Kapsułka: Hydroksypropylometyloceluloza, Wyciąg z owoców aceroli (50% witaminy C), glukonian żelaza, ekstrakt z bambusa (75% krzemionka), lucerna (Medicago sativa) proszek roślinny, wodorosty - wyciąg z Focus Thallus (0,1% jod), mikroalgi chlorella, niacyna , ergokalcyferol, pantotenian wapnia, pikolinian cynku, cyjanokobalamina, cytrynian miedzi, L-selen metionina, ryboflawina, kwas foliowy, D-biotyna.

Zalety produktu:
• bez laktozy, fruktozy, glutenu
• bez sztucznych barwników i aromatów
• produkcja hipoalergiczna
• zgodny z halal
• w kapsułce bez żelatyny
• dla kobiety i mężczyzny
• także dla osób wrażliwych
• z certyfikowanej produkcji ISO 22000 (DEKRA)
• wyprodukowane w Austrii
Zalecane dawkowanie: 2 × 1 kapsułka dziennie z posiłkiem.
Nie zażywać dłużej niż 8 tygodni.

Ostrzeżenia:
Zalecana dawka dobowa nie powinna być przekraczana. Suplementy diety nie powinny być stosowane jako substytut zrównoważonej i zróżnicowanej diety oraz zdrowego stylu życia. Chronić przed małymi dziećmi. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.

Porada:
Ze świeżym tatuażem wizyty na basenie lub w saunie są tematem tabu! Należy również unikać opalania lub solarium na kilka tygodni po tatuowaniu.
Zwrócić uwagę na właściwą pielęgnację kosmetyczną. Perfumowane żele pod prysznic lub inne drażniące substancje nie powinny stykać się z raną, aby mogła się dobrze zagoić.
Po tatuowaniu należy wspierać regenerację komórek. Dekspantenol i wybrane składniki odżywcze od wewnątrz (np. cynk, witamina C) pomagają przywrócić barierę skórną.

Zastosowanie
Niezbędna jest intensywna pielęgnacja po tatuowaniu, więc pielęgnacja od pierwszego dnia jest bardzo ważna. Specjalnie opracowana formuła VIGEOVIT® wspomaga pielęgnację zewnętrzną poprzez składniki odżywcze od wewnątrz. Wybrane składniki odżywcze (np. cynk, witamina C) pielęgnują od wewnątrz i wspomagają odbudowę bariery skórnej. VIGEOVIT® TATAU® jest idealny do stosowania na świeżo wytatuowaną skórę i szczególnie zestresowaną skórę.
VIGEOVIT® TATAU® zawiera mikroelementy w celu utrzymania i przywrócenia normalnej bariery skórnej. Dlatego aplikacja jest idealna na kilka tygodni przed i po tatuowaniu. Witamina C przyczynia się do prawidłowego tworzenia kolagenu dla prawidłowego funkcjonowania skóry. Cynk i witamina B2 przyczyniają się do utrzymania normalnej skóry.
Do długotrwałego stosowania należy spożywać 1-2 kapsułki dziennie. Nie należy przekraczać zalecanego spożycia (2 kapsułki dziennie).

Marka: Vigeovit
Postać farmaceutyczna: Kapsułki
Kategorie: Kapsułki
Właściwości: Halal, Wegańskie, Wegetariańskie

ocen klientów po polski dla Vigeovit Tatau