Produkty dla kobiet w ciąży i matek karmiących

Filtrowanie i sortowanie

Cena Highlights Marka Postać farmaceutyczna Witaminy Składniki mineralne Pierwiastki śladowe Alergeny Właściwości
Filtr

Kobiety w ciąży i matki karmiące: 1 - 30 z 58 artykułów

pure encapsulations Folan 400

pure encapsulations Folan 400, 90 Kapsułki (90 kapsułek)

  • Kwas foliowy jako biologicznie aktywny folian
  • Jeśli chcesz mieć dzieci i masz zwiększoną potrzebę
  • Efektywny
139,00 zł (7 722,22 zł / kg)

Dostawa do 6 października

NaturesPlus® Folic Acid Hearts

NaturesPlus® Folic Acid Hearts, 90 tabletek

  • Z kwasem foliowym, witaminami B6, B12
  • Tabletki w formie serduszka
  • Wspiera normalny metabolizm homocysteiny
41,99 zł (2 099,50 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Burgerstein Magnesiumvital

Burgerstein Magnesiumvital, 90 tabletek

  • 150 mg magnezu w tabletce
  • Łatwy w użyciu
  • Dla sportowców i kobiet w ciąży
141,00 zł (834,32 zł / kg)

Dostawa do 6 października

SOJALL Royal Bio

SOJALL Royal Bio, 240 g

  • Kiełkowane i fermentowane
  • Zawiera spermidynę i białko sojowe
  • Naturalne źródło witaminy B
141,00 zł (587,50 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Prenatal

Novalac Prenatal Prenatal, 30 kapsułek

  • Ważne składniki odżywcze
  • Z kwasem foliowym i żelazem
  • Z witaminą C i D3
110,00 zł (3 273,81 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Formuła składników odżywczych dla kobiet w ciąży i przyszłych matek

pure encapsulations Formuła składników odżywczych dla kobiet w ciąży i przyszłych matek, 60 kapsułek

  • Specjalnie dopasowane składniki odżywcze
  • Dla utrzymania prawidłowej pracy systemu immunologicznego
  • Dla utrzymania prawidłowych funkcji układu nerwowego
172,00 zł (2 866,67 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Natural Point Magnesio Supremo DONNA

Natural Point Magnesio Supremo DONNA, 150 g

  • Specjalnie dla kobiet
  • Naturalny magnez
  • Witaminy z grupy B i witamina K2, D3
105,00 zł (700,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Burgerstein Omega 3 DHA

Burgerstein Omega 3 DHA, 60 kapsułek

  • 470 mg DHA w porcji dziennej
  • 130 mg EPA w porcji dziennej
  • Z witaminą E
128,00 zł (1 777,78 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Burgerstein Ciąża i karmienie piersią

Burgerstein Ciąża i karmienie piersią, 60 tabletek

  • Cenne składniki odżywcze
  • Dla matki i dziecka
  • Nie zawiera sztucznych dodatków
110,00 zł (956,52 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Żelazo, witamina C + syrop z kwasu foliowego

Medex Żelazo, witamina C + syrop z kwasu foliowego, 150 ml

  • Smaczny syrop
  • Idealny również dla sportowców i dzieci
  • Z 74% miodu
71,00 zł (473,33 zł / l)

Dostawa do 6 października

Purasana Korzeń maca w proszku

Purasana Korzeń maca w proszku, 200 g

  • Wegański
  • Suszy się na słońcu
  • Bogaty w żelazo i wapń
62,00 zł (310,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

SOJALL Fermento Bio

SOJALL Fermento Bio, 500 ml

  • Sfermentowany napój do rozcieńczania
  • Z naturalną witaminą C
  • Również dla sportowców
123,00 zł (246,00 zł / l)

Dostawa do 6 października

B-kompleks z metylofolianem i Intrinsic Factor

KLEAN LABS B-​kompleks z metylofolianem i Intrinsic Factor, 60 kapsułek

  • Kompleks witamin z grupy B
  • Tiamina, ryboflawina i inne
  • Bez GMO
132,00 zł (5 280,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

KAL Folian metylu 800 mcg

KAL Folian metylu 800 mcg, 90 tabletek

  • 5-metylo-tetrahydrofolianu (5-MTHF)
  • Dla najlepszej biodostępności
  • Zalecany również dla kobiet w ciąży
117,00 zł (9 750,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Femi Baby – kompleks witamin dla kobiet w ciąży

tetesept Femi Baby – kompleks witamin dla kobiet w ciąży, 60 szt.

  • Dla kobiet planujących ciążę
  • Odpowiedni w okresie ciąży i karmienia piersią
  • Z kwasem foliowym, żelazem i magnezem
62,00 zł (1,03 zł / szt.)

Dostawa do 6 października

FutuNatura Omega 3-6-9

FutuNatura Omega 3-​6-​9, 60 Softgels

  • Omega 3 z oleju z sardeli
  • Omega 6 z oleju słonecznikowego
  • Omega 9 z oleju lnianego
48,99 zł (597,44 zł / kg)

Dostawa do 6 października

NaturesPlus® Ultra Prenatal®

NaturesPlus® Ultra Prenatal®, 180 tabletek

  • Suplement multiwitaminowy
  • Z witaminą D3 i kwasem foliowym
  • Idealny dla kobiet
228,00 zł (490,32 zł / kg)

Darmowa dostawa do 6 października

Burgerstein Omega 3 Liquid

Burgerstein Omega 3 Liquid, 150 ml

  • 730 mg EPA w porcji dziennej
  • 455 mg DHA w porcji dziennej
  • O smaku pomarańczowym
155,00 zł (1 033,33 zł / l)

Dostawa do 6 października

Purely Nutrition Omega-3 1000 mg

Purely Nutrition Omega-​3 1000 mg, 60 Softgels

  • Z witaminą E
  • Miękkie kapsułki
  • Łatwe dawkowanie
45,70 zł 58,00 zł (527,10 zł / kg)

Dostawa do 6 października

FutuNatura Magnez DIRECT 400 mg

FutuNatura Magnez DIRECT 400 mg, 30 saszetek

  • 400 mg magnezu na saszetkę
  • Bezpośrednio na język (bez wody)
  • Przyjemny, pomarańczowy smak
26,99 zł (417,16 zł / kg)

Dostawa do 6 października

pure encapsulations B12 Folate Melt

pure encapsulations B12 Folate Melt, 90 tabletek do ssania

  • Aktywowana witamina B12 z Metafolin®
  • B12 jako metylokobalamina
  • Kwas foliowy jako L-metylofolan wapnia z Metafolin®
152,00 zł (5 846,15 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Sweet Nutribites Prenatal Multivitamins + Omega 3

Sweet Nutribites Prenatal Multivitamins + Omega 3, 90 żelków

  • Na czas ciąży
  • Kwas foliowy, kwasy tłuszczowe DHA i EPA
  • Orzeźwiający smak lemoniady malinowej
88,00 zł (296,30 zł / kg)

Dostawa do 6 października

NaturesPlus® Kwas foliowy 800 mcg

NaturesPlus® Kwas foliowy 800 mcg, 90 tabletek

  • Jakość Nature's Plus
  • 1 tabletka dziennie
  • Bardzo dobra biodostępność
41,99 zł (839,80 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Nordic Naturals Prenatal DHA

Nordic Naturals Prenatal DHA, 90 Softgels

  • Omega-3 z przewagą DHA
  • Przed, w czasie ciąży i karmienia piersią
  • Neutralny smak
222,00 zł (3 363,64 zł / kg)

Darmowa dostawa do 6 października

Maharishi Ayurveda MA 925 - pielęgnacja z wapnem

Maharishi Ayurveda MA 925 -​ pielęgnacja z wapnem, 30 g (60 tabletek)

  • wapń pochodzi z wybranych korali
  • z ziołami i owocami
  • dla sportowców i osób aktywnych
112,00 zł (3 733,33 zł / kg)

Dostawa do 6 października

tetesept Femi Mama® – włosy i skóra

tetesept Femi Mama® – włosy i skóra, 30 tabletek

  • Odpowiedni dla kobiet karmiących piersią
  • Łatwy sposób przyjmowania
  • Wegańska receptura
21,99 zł (2 243,88 zł / kg)

Dostawa do 6 października

ZeinPharma Folate (Quatrefolic®) 400μg

ZeinPharma Folate (Quatrefolic®) 400μg, 120 kapsułek

  • Idealne podczas ciąży
  • Wegańskie i bez stearynianu magnezu
  • Bez konserwantów
80,00 zł (3 636,36 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Burgerstein Magnesiumvital direct

Burgerstein Magnesiumvital direct, 30 szt.

  • Wsparcie przy treningach
  • Łatwo przyswajalne
  • Aromat jeżynowy
110,00 zł (3,67 zł / szt.)

Dostawa do 6 października

FutuNatura Kwas foliowy

FutuNatura Kwas foliowy, 30 kapsułek

  • Witaminy B2, B6 i B12
  • Kapsułka żelatynowa
  • Do codziennego spożycia
24,61 zł 30,99 zł (1 025,42 zł / kg)

Dostawa do 6 października

SOJALL BIO Balance (Hirso)

SOJALL BIO Balance (Hirso), 250 g

  • Kiełkowane i sfermentowane
  • Cenne białko sojowe ze spermidyną
  • Naturalne źródło witaminy B
132,00 zł (528,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października