Zechsal Płatki magnezowe - opakowanie uzupełniające, 4 kg

Idealny na chwile dobrego samopoczucia

139,00 zł

(34,75 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 4 kg

Produkt dostępny

Dostawa do środa, 30 września, jeśli zamówienie zostanie złożone do poniedziałek do 23:59 godz..

Rabat ilościowy!

  • od 4 tylko 129,76 zł / Szt.-7%
  • od 8 tylko 125,74 zł / Szt.-10%

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 199,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Naturalny dodatek do kąpieli
  • Można wygodnie przesypać do puszki
  • Idealne przed pójściem spać

Kupowane często z Zechsal Relaksująca kąpiel, 2 kg

Zechsal Płatki magnezowe - opakowanie uzupełniające, 4 kg 139,00 zł (34,75 zł / kg)
Zechsal Relaksująca kąpiel, 2 kg 108,00 zł (54,00 zł / kg)
Cena całkowita: 247,00 zł
Opis

Zestaw uzupełniający z czystymi płatkami chlorku magnezu nadaje się do napełniania zamykanej puszki deluxe.

Zastosowanie:
Dodać 1 kg kryształów kąpieli do pełnej kąpieli o zalecanej temperaturze kąpieli 37°C. Kąpiel powinna trwać co najmniej 20 minut, w najlepszym razie nawet 45 minut.
Częstotliwość kąpieli zależy od Twoich osobistych potrzeb.

Uwaga:

  • Nie nadaje się do stosowania w elektrycznych kąpielach stóp.
  • Magnez ma działanie korozyjne na częściach metalowych obecnych na przykład w systemie pompowym.
Nr art.: EM-ZE5
Zawartość: 4 kg
EAN: 8718657170046
Numer producenta: ZE5
Marka: Zechsal
Postać farmaceutyczna: Płatki, granulki
Kategorie: Prysznic i kąpiel
Typ skóry: Do każdego rodzaju skóry
Dla kogo: Specjalnie dla kobiet, Specjalnie dla mężczyzn
Składniki

47 % chlorek magnezu, woda pitna

Uzyskiwanie i użycie
Informacje prawne
Producent: Zechsal b.v., Van Stolbergweg 30 a/b, 9641 HL, Veendam, Holandia, www.zechsal.nl

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Zechsal Płatki magnezowe - opakowanie uzupełniające

3 recenzje klientów w innym języku

5,0 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
7 (100%)
4 gwiazdki
0 (0%)
3 gwiazdki
0 (0%)
2 gwiazdki
0 (0%)
1 gwiazdka
0 (0%)

7 ocen

Brak opinii w języku: polski. Dostępne są 3 recenzje w innym języku.